Есента отмина вече, на топло крие се ЮЛСКОТО човече. Тема 2

  • 32 734
  • 712
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 746
                                                                Тема 1

newsm51Добре дошли,бъдещи мамчета, в нашата втора тема. newsm51
            jumpuu   За добавяне във Фейс-групата пишете на Persona Grata jumpuu

                               stork-boy stork-girl ylinfant Нашите термини ylinfant stork-boy stork-girl

Скрит текст:
Съжалявам,ако съм изпуснала някой,пишете ми за да редактирам.
1 юли
mar4ety_  bouquet
 piron  bouquet
MorningSun bouquet
Galka8585 bouquet

2 юли
КаИна bouquet
bebka_8 bouquet

3 юли
mishi1 bouquet
Monnna bouquet
Маменцето bouquet
kamsss07 bouquet
pen bouquet

 4 юли
nelito0o_ bouquet

 5 юли
Манита bouquet
betelinka bouquet
milena_8710 bouquet

6 юли
RIGAN bouquet
 7 юли
Reina de Heilo bouquet
mari:) bouquet
Cherryto bouquet

8 юли
denica_vasileva bouquet
beauty_ bouquet
+cveteto bouquet
celika bouquet
z.asenova bouquet
Майки bouquet
mi6inka_p bouquet

9 юли
dinguda bouquet
10 юли
Sunshine_Sunshine bouquet
 11 юли
12 юли
13 юли
Estrella36 bouquet
iv_beauty bouquet
poli88 bouquet
ladygirl bouquet

14 юли
 15 юли
kici bouquet
Fran bouquet

16 юли
russalinna bouquet
17 юли
iva_83 bouquet
jelly-belly bouquet
banditka_111

18 юли
Georgea bouquet
19 юли
Gentle Storm bouquet
20 юли
Anna93 bouquet
daniel80 bouquet
krisita bouquet

21 юли
данито83 bouquet
 22 юли
Snej_83 bouquet
Estela bouquet
tezcan bouquet

23 юли
Poli_1771 bouquet
 24 юли
 25 юли
P@ssiflora bouquet
Ms. M bouquet
Persona Grata bouquet
Nelka93 bouquet

 26 юли
verano bouquet
GERRY_92 bouquet

 27 юли
 28 юли
29 юли
Mirelka_147 bouquet
 30 юли
cvetence85 bouquet
Yyordanova_ bouquet

 31 юли
1 август Victoria___ bouquet
[center



  
preggoБременността preggo
[/b]



ylinfantБебето и Раждане ylinfant





Последна редакция: чт, 08 дек 2016, 16:13 от Anna93

# 1
  • Мнения: 731
Честита нова тема!! Simple Smile))  браво , Anna93 Simple Smile) Хубав и успешен ден на всички  bouquet bouquet bouquet

# 2
  • Мнения: 173
Хайде добро утро в новата тема  Mr. Green
Мари-в пакета има инструкции. Всичко се разтапя на водна баня и се смесва. Получава се много хубав бял крем без аромати.
Не мисля,че има някаква връзка с повръщане,гадене и пол. С баткото нито съм повръщала,нито ми се е гадило,нито киселини съм имала,като цяло супер лека бременност. На моменти чак ме беше срам да си призная,че ми е ОК. Другите бременни се спукваха от гадене и повръщане,а аз с недоумение ги наблюдавах.
От една възрастна акушерка съм чувала,че по пулса можело да се разбере пола. Момчетата били с пулс до 140,а момичетата-над 160. Не знам до колко е вярно.

# 3
  • Мнения: 334
Ееееххх, че е хубаво
Поздравление  bouquet bouquet bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 7 987
Anna93, браво за труда, който си положила!

# 5
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета имаме си нова темичка отсъствах за малко и немога да ви прочета честито на всички новоприети.Аз в петък съм при доки нямам търпение в 9 г.с съм и вървим една седм напред да видим колко сме пораснали от 13мм.За кремовете ви следя туй като ми е първа бременност и нз кога да почвам да се мажа.Успех на всички

# 6
  • Мнения: 310
Добре дошли на новите мамчета! Леко бременеене! Браво на Ани за чудесната тема!

# 7
  • Мнения: 46
Здравейте момичета,
Преди няколко дни и аз видях така дълго чакалите 2 черти! След 2 години и половина опити... не смея да се зарадвам и не сме казали на никой, защото имаме час на 1.12 да видим точицата.  Последния ми цикъл беше на 23.10 и по мои сметки би трябвало живот и здраве да очакваме бебе края на юли така че се записвам в темата. За нас това е първо бебче и всичко е много ново, вълнуващо и да си призная малко страшно. Пожелавам успех на всички ни и пухкав финал!

# 8
  • Мнения: 1 380
Добро утро и от мен! Аз си записах час за ФМ при д-р Павлова от МЦ Марковс. Доволна съм от нея. Имам добри впечатления от Чавеева и Сигридов. Но не съм специалист, не мога да дам компетентна препоръка. П.п. Относно пулса и пола - докторът ми каза, че именно на база това, залага че е момче този път. С дъщеря ми позна, но по-скоро си мисля, че е било съвпадение Simple Smile Живи и здрави, на 20-ти декември ще разберем какво дЗвере ще е...

# 9
  • София
  • Мнения: 628
Добро утро и от мен! Благодаря на Ани за новата темичка!  bouquet
Аз заложих на Мустела като крем против стрии, макар че идеята за кокосово масло ми звучи много добре и може би като свърши ще продължа с такова.
За пулса...няма какво да кажа. Все още нямам информация какъв е - миналия път видяхме само, че има сърдечна дейност. Този петък съм на преглед и много се надявам отново да имаме добри новини  Praynig

# 10
  • Мнения: 38
Здравейте мамчета имаме си нова темичка отсъствах за малко и немога да ви прочета честито на всички новоприети.Аз в петък съм при доки нямам търпение в 9 г.с съм и вървим една седм напред да видим колко сме пораснали от 13мм.За кремовете ви следя туй като ми е първа бременност и нз кога да почвам да се мажа.Успех на всички

Според мен когато и да почнеш е ...така да се каже късно  Simple Smile) на моята приятелка още преди да се ожени и казвах "почвай от сега да се мажеш, за да ти придобие еласточност кожата", моето мнение е, че няма прекалено ранен момент (не че аз съм почнала, ама миналия път ..от колената до гърдите включително съм цялата в стрии Simple Smile) то така става като качиш близо 40кг Wink )

Последна редакция: вт, 22 ное 2016, 08:53 от betelinka

# 11
  • Мнения: 291
Браво Анна за новата тема.Аз също се мажа а Мустела против стрии,но според мен всичко зависи от еластичността на кожата.

# 12
  • Мнения: 178
Хайде цоп в новата тема  Party
Да ви попитам, понеже запазвате часове за ФМ.  Това е различно изследване от БХС, нали? Гинеколога ли ви изпраща или сами си избирате да се направи? Понеже не съм много наясно с тези изследвания.

# 13
  • София
  • Мнения: 27
Добро утроо Simple Smile))) аз съм бременна в 5 г.с. и все още не сме били на преглед . Моля Ви да ми препоръчате някой добър генеколог в София.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes EFP stork-boy stork-girl

Благодаря предварително !!!

# 14
  • Мнения: 415
браво  Anna93  Hug
аз в петък съм на доктор отново да видим как се развива

За мазане не ни ли рано?

Общи условия

Активация на акаунт