Ясновидци/врачки - тема 17

  • 265 516
  • 788
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 967
ryannn
моля те си изчисти кутията Simple Smile

# 331
  • София
  • Мнения: 26
'VAJNO, Моля те изчисти си кутията.

# 332
  • Sofia
  • Мнения: 60
Здравейте  посетих жената  от Ямбол.Това  което  мога  да  кажа  е че засега съм  доволна .Жената  не  е  ясновидка   но  по  свой  си начин помага .Отдели ми  около  три  часа  , лее восък-чист пчелен восък  и най важното  което  е  НЕ ВЗИМА  ПАРИ.Това  най много  ме  учуди  колкото  и  да  настоявах  да  и оставя  нещо  поне символично   за  да  се  почерпи  ,тя  отказа ,чак ми е  неудобно  вече  как  ще  отида  втори  път  ако  се  наложи .Тя каза  че  ако  взема  пари  Господ  ще  и  вземе  дарбата  .Това е  засега ,след време  ще споделя  пак  как се развиват нещата.
Някой друг ходи ли при тази жена? Цели 3 часа леене на восък за без никакви пари!
Такъв случай за пръв път чувам. Моля, споделете повече.

# 333
  • Мнения: 0
Не сте ли се замисляли, че тези, които не взимат пари или поне не фиксирана сума познават най-много? Ест. може да има и изключения, но аз все си мисля,че ако тази дарба ти е дадена да помагаш на хората, не трябва да изискваш от тях да ти дават конкретна сума, а кой колкото или каквото остави

VAJNO, мисля, че някъде в темата бях чела, че не си доволна от Емилия, но може и да се бъркам!
Аз мисля след около седмица да я посетя лично да видя какво ще ми каже

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Не сте ли се замисляли, че тези, които не взимат пари или поне не фиксирана сума познават най-много? Ест. може да има и изключения, но аз все си мисля,че ако тази дарба ти е дадена да помагаш на хората, не трябва да изискваш от тях да ти дават конкретна сума, а кой колкото или каквото остави

VAJNO, мисля, че някъде в темата бях чела, че не си доволна от Емилия, но може и да се бъркам!
Аз мисля след около седмица да я посетя лично да видя какво ще ми каже

Аз също не бях доволна от Емилия  Crossing ArmsНищо не стана от това ,което беше казала  Naughtyно това е мое мнение разбира се .
А някой щяха да ходят в събота при някаква жена ,доволни ли се ?Споделете моля !

# 335
  • Мнения: 9
Здравейте ,относно  запитването  за жената  от  Ямбол --тя наистина  не  взема  пари ,ако  решите  може  да  пробвате .А относно  времето  3  часа  --то не е  само  леене  на  восък ,както  вероятно  някой  са  си помислили.

# 336
  • Мнения: 70
по-късно и аз ще ви пиша за жената от Ямбол.

# 337
  • Мнения: 1
Леле, колко много сте напреднали с темите! Аз искам само да споделя, че сега се случват нещата, които Стефка Коларова ми беше казала. Когато ходихме голямата група в София, не помня късна есен май беше, я питах за нещо в работата и тя описа много точно нещата, които ще станат като ми каза, че ще е през април. Говореше за съвсем нови неща, едното стана в началото на месеца, а другото - днес.
Явно, обаче и тя е на моменти, защото втория път като ходих не бях във възторг от нещата които говореше, малко несвързано беше всичко.

# 338
  • Мнения: 70
Момичета, мои понати са били при жената от Ямбол, наистина много време отделя и НЕ ВЗИМА ПАРИ.

# 339
  • Мнения: 3 118
Леле, колко много сте напреднали с темите! Аз искам само да споделя, че сега се случват нещата, които Стефка Коларова ми беше казала. Когато ходихме голямата група в София, не помня късна есен май беше, я питах за нещо в работата и тя описа много точно нещата, които ще станат като ми каза, че ще е през април. Говореше за съвсем нови неща, едното стана в началото на месеца, а другото - днес.
Явно, обаче и тя е на моменти, защото втория път като ходих не бях във възторг от нещата които говореше, малко несвързано беше всичко.
А нейните предсказания "в срок ли са"?

# 340
  • Мнения: 18
Не сте ли се замисляли, че тези, които не взимат пари или поне не фиксирана сума познават най-много? Ест. може да има и изключения, но аз все си мисля,че ако тази дарба ти е дадена да помагаш на хората, не трябва да изискваш от тях да ти дават конкретна сума, а кой колкото или каквото остави

VAJNO, мисля, че някъде в темата бях чела, че не си доволна от Емилия, но може и да се бъркам!
Аз мисля след около седмица да я посетя лично да видя какво ще ми каже

Напротив, много съм доволна. Тя най-вярно ми описва ситуациите. Просто първия път допусна една доста сериозна грешка, но й прощавам. Втория път ми каза нещо , за което не вярвах ,а то стана.

# 341
  • Sofia
  • Мнения: 60
Здравейте ,относно  запитването  за жената  от  Ямбол --тя наистина  не  взема  пари ,ако  решите  може  да  пробвате .А относно  времето  3  часа  --то не е  само  леене  на  восък ,както  вероятно  някой  са  си помислили.
Може ли координати,име и повече инфо  Wink моля! Щом не е само леене на восък за тези 3 часа, то вероятно е ясновидство или ритуали или.....какво? А пари всеки ще остави според възможностите си, нищо,че тя няма тарифа - това е повече от ясно.

# 342
  • Мнения: 70
Здравейте ,относно  запитването  за жената  от  Ямбол --тя наистина  не  взема  пари ,ако  решите  може  да  пробвате .А относно  времето  3  часа  --то не е  само  леене  на  восък ,както  вероятно  някой  са  си помислили.
Може ли координати,име и повече инфо  Wink моля! Щом не е само леене на восък за тези 3 часа, то вероятно е ясновидство или ритуали или.....какво? А пари всеки ще остави според възможностите си, нищо,че тя няма тарифа - това е повече от ясно.

Номера й го има в темата май на 17стр. Пари дори и да искаш да й оставиш, няма да ги вземе, ще каже да ги дадеш на някой беден, НИКАКВИ ПАРИ НЕ ВЗИМА.

# 343
  • Мнения: 0
Не сте ли се замисляли, че тези, които не взимат пари или поне не фиксирана сума познават най-много? Ест. може да има и изключения, но аз все си мисля,че ако тази дарба ти е дадена да помагаш на хората, не трябва да изискваш от тях да ти дават конкретна сума, а кой колкото или каквото остави

VAJNO, мисля, че някъде в темата бях чела, че не си доволна от Емилия, но може и да се бъркам!
Аз мисля след около седмица да я посетя лично да видя какво ще ми каже

Напротив, много съм доволна. Тя най-вярно ми описва ситуациите. Просто първия път допусна една доста сериозна грешка, но й прощавам. Втория път ми каза нещо , за което не вярвах ,а то стана.

Да, аз днес се върнах малко назад в темата и видях, че не си ти. Бях се объркала, защото помня,че 2-3ма писаха,че не са доволни от нея.
И при мен вече започнаха да се случват някои от нещата, които ми каза миналия месец. Дано и за другите да е познала. Ти сега като се чу с нея с какви впечатления остана?

# 344
  • Мнения: 189
Момичета, искам да ви попитам ако другата седмица отида някъде да ми гледат грешно ли ще е, че нали е седмицата преди Великден.

Общи условия

Активация на акаунт