Ясновидци/врачки - тема 17

  • 265 355
  • 788
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 0
Здравейте някой може ли да ми даде малко инфо за Весито от Пловдив която живее близо до Санито в Смирненски  ( близо до студентските общежития)тел а и е  0899410062 за името не съм много сигурна но така ми казаха ще ви бъда благодарна и ако може да ми кажете колко взима

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 20:55 от niko6i

# 781
  • Мнения: 4 583
Здравейте някой може ли да ми даде малко инфо за Весито от Пловдив която живее близо до Санито в Смирненски  ( близо до студентските общежития)тел а и е  0899410062 за името не съм много сигурна но така ми казаха ще ви бъда благодарна

Посещавала съм я есента на 2011г, прогнозите й бяха за лятото на 2012г, сега сме лятото на 2013г и още нищо по въпроса, за който я питах не се е случило Simple Smile

# 782
  • Мнения: 0
Здравейте, четох доста от форума, но не намерих човек, който разваля магии.Прочетох и публикациите от форума за разваляне на магия, но там има още по-малко информация.Интересува ме най-вече жена от София, която прави восъколеене.Преди години Валерия Христова ми помогна с восъколеене, но сега тя явно не приема.Същата жена като преди сега ми е направила много по-страшна магия, а и не само на мен.Проблемите ми са много наболяли и всички ясновидци,които ми гледаха ми казаха, че имам магия, аз самата затова се обърнах към тях, защото вече много осезателно я усещам, а тя е много страшна.Много ви моля, който познава човек, който наистина разваля, да ми прати координати.Благодаря на всички, които ще откликнат на молбата ми!

# 783
  • Пловдив
  • Мнения: 1 879
Здравейте някой може ли да ми даде малко инфо за Весито от Пловдив която живее близо до Санито в Смирненски  ( близо до студентските общежития)тел а и е  0899410062 за името не съм много сигурна но така ми казаха ще ви бъда благодарна и ако може да ми кажете колко взима
А тази пък е нова звезда  newsm78
И аз също питам ?

# 784
  • Мнения: 6
Момичета не пишете тук. Вече има нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=725220.0 Заповядайте там.

# 785
  • Мнения: 8
здравейте, много време не съм писал тук. Бях решил,че няма да ползвам повече услуги на врачки, гадателки и т.н.  но вече не се сещам какво друго да направя. Свързвал съм се с с много, последно с Ани от Пловдив и онази от Лондон с картите Таро но и забравих името. Предсказаха ми едни неща като някои станаха, други не.  Искам да попитам за мнението Ви за Валя от Ямбол. Последния път като влизах преди няколко месеца четох добри отзиви. Ако може някой да сподели повече ще съм ви благодарен. Как работи, какво точно предсказва или дава само насоки, точна ли е и т.н. Мерси много!

# 786
  • Мнения: 863
здравейте, много време не съм писал тук. Бях решил,че няма да ползвам повече услуги на врачки, гадателки и т.н.  но вече не се сещам какво друго да направя. Свързвал съм се с с много, последно с Ани от Пловдив и онази от Лондон с картите Таро но и забравих името. Предсказаха ми едни неща като някои станаха, други не.  Искам да попитам за мнението Ви за Валя от Ямбол. Последния път като влизах преди няколко месеца четох добри отзиви. Ако може някой да сподели повече ще съм ви благодарен. Как работи, какво точно предсказва или дава само насоки, точна ли е и т.н. Мерси много!

Прочети поста над твоя Wink

# 787
  • Мнения: 76
Здравейте!
Моля за отзиви за Невена от София- тази която гледа на ключове . Била съм при нея...да някои неща ги позна много точно но други изобщо не станаха.....но важните неща позна..искам пак да я посетя, но все пак моля ако някой е бил наскоро да пише
и моля който знае и може да направи нова тема - ще ни заключат
мерси

# 788
  • Мнения: 0
Здравейте момичета , късно се включвам в темата. Интересува ме в София някой който познава поне на 90 процента.

Общи условия

Активация на акаунт