Ясновидци/врачки - тема 17

  • 265 564
  • 788
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
От уважение към Рада и за да си сваля високата температура аз отивам да изпия един аспирин!

# 751
  • Мнения: 200
От уважение към Рада и за да си сваля високата температура аз отивам да изпия един аспирин!
Никакво уважение не проявяваш към Рада!Жената много ясно и компетентно отсече: трябва да се пие аспирин за настроение!Каква температура?!

# 752
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Ей , изписахте темата !  Ся  трябва да дебна за новата,че да се абонирам .

Чета ,че Марияна Николаева открива зачезнали котета.. Но не и хора. Още тръпна от срещата с нея когато търсихме  изчезнал човек , как ни убеждаваше,че е в държава с У и скоро ще се обади.. Питах- Унгария ли? Щото Уганда хич не се връзваше.. Пък после се оказа остров, и верно че имаше в името си У, но беше на другия край на света,диаметрично на това,към моето ни насочи..

# 753
  • Мнения: X
От уважение към Рада и за да си сваля високата температура аз отивам да изпия един аспирин!
Никакво уважение не проявяваш към Рада!Жената много ясно и компетентно отсече: трябва да се пие аспирин за настроение!Каква температура?!

Да бе,верно-я да ударя един нурофен.

# 754
  • София
  • Мнения: 2 967
Пий си аспиринчето тогава и си подобрявай настроението!

На мен Яна ми препоръча да се мажа с мед по китките,бузите и челото...вероятно,за да привличам насекоми.

И коя е Яна?  Simple Smile

Значи, чу за мазането с мед и веднага-коя е Яна?!
А , за пиенето на аспирин за настроение -никакъв интерес към Рада:(((



За настроение взимам други медикаменти , хахаха  Joy Joy Joy Joy Joy
Но наистина коя е Яна? Дайте кординати Simple Smile

# 755
  • Мнения: X
Пий си аспиринчето тогава и си подобрявай настроението!

На мен Яна ми препоръча да се мажа с мед по китките,бузите и челото...вероятно,за да привличам насекоми.

И коя е Яна?  Simple Smile

Значи, чу за мазането с мед и веднага-коя е Яна?!
А , за пиенето на аспирин за настроение -никакъв интерес към Рада:(((



За настроение взимам други медикаменти , хахаха  Joy Joy Joy Joy Joy
Но наистина коя е Яна? Дайте кординати Simple Smile


Мисля,че е тази 0881 34 01 62.Не помня дали звънях на този номер или не.

# 756
  • София
  • Мнения: 2 967
Пий си аспиринчето тогава и си подобрявай настроението!

На мен Яна ми препоръча да се мажа с мед по китките,бузите и челото...вероятно,за да привличам насекоми.

И коя е Яна?  Simple Smile

Значи, чу за мазането с мед и веднага-коя е Яна?!
А , за пиенето на аспирин за настроение -никакъв интерес към Рада:(((



За настроение взимам други медикаменти , хахаха  Joy Joy Joy Joy Joy
Но наистина коя е Яна? Дайте кординати Simple Smile


Мисля,че е тази 0881 34 01 62.Не помня дали звънях на този номер или не.


е тази ще я пропусна.... аз имам Вив и Глобул и те не могат да набират тези номера Simple Smile

# 757
  • Мнения: 200
Пий си аспиринчето тогава и си подобрявай настроението!

На мен Яна ми препоръча да се мажа с мед по китките,бузите и челото...вероятно,за да привличам насекоми.

И коя е Яна?  Simple Smile

Значи, чу за мазането с мед и веднага-коя е Яна?!
А , за пиенето на аспирин за настроение -никакъв интерес към Рада:(((



За настроение взимам други медикаменти , хахаха  Joy Joy Joy Joy Joy
Но наистина коя е Яна? Дайте кординати Simple Smile


Мисля,че е тази 0881 34 01 62.Не помня дали звънях на този номер или не.


е тази ще я пропусна.... аз имам Вив и Глобул и те не могат да набират тези номера Simple Smile

Ходи си неомазана с мед тогава и без настроение!Капризи!

# 758
  • София
  • Мнения: 2 967

ryannn,
и аз те обичам Simple Smile
ще ползвам  съветите хахахах

# 759
  • Мнения: 200

ryannn,
и аз те обичам Simple Smile
ще ползвам  съветите хахахах
Само така!Значи, аспиринът го взимаш веднъж дневно, а за медоомазването-Ани даде медопунктурните точки по-горе
Виж как ти спестихме импулсните  разговори!

# 760
  • София
  • Мнения: 2 967

ryannn,
и аз те обичам Simple Smile
ще ползвам  съветите хахахах
Само така!Значи, аспиринът го взимаш веднъж дневно, а за медоомазването-Ани даде медопунктурните точки по-горе
Виж как ти спестихме импулсните  разговори!

Даже аз предлагам оттук нататък да споделяме веднага подобни съвети, за пестим време и пари   Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 761
  • Мнения: 1
Добро утро ! Четох доста по темата и някои от списка съм ползвал но мен ме няма там.ако някои иска да пробва какво ще каже моето зелено човече нека ми пише на личен.не да пише въпроси а само номер на своето питане и да си слага срок за изпълнението му.лек ден и късмет на всички!:)))

# 762
  • София
  • Мнения: 2 967
Добро утро ! Четох доста по темата и някои от списка съм ползвал но мен ме няма там.ако някои иска да пробва какво ще каже моето зелено човече нека ми пише на личен.не да пише въпроси а само номер на своето питане и да си слага срок за изпълнението му.лек ден и късмет на всички!:)))



??????????????????????????????

# 763
  • София
  • Мнения: 2 967
Добро утро,
спешно искам да се обадя на някой по един много спешен въпрос. Кой мислите, че ще говори по телефона?

# 764
  • София
  • Мнения: 544
Дами гледам гледам и от списъка ви съм била само при Таня от Люлин .
Първия път бях изумена , втория горе долу , третия пак имаше нещо но не чак толкова , сега искам да попитам за една дама от Люлин отново - казва се Роси и преди години гледаше на снимка и приемаше зад кооперативния до една детска градина , но това беше преди 4 год - дали някой е бил скоро при нея за да ми дадете тел. ?
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт