Ясновидци/врачки - тема 17

  • 265 794
  • 788
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Тюууу,ама колко съм загубена.Знаех си,че трябва да си водя дневник.

# 736
  • София
  • Мнения: 2 968

Впрочем, свещите влизат ли в 30те лв за червото и вратата  или ...отделно се таксуват?

Представяш ли си наистина Simple Smile

# 737
  • Мнения: X
Свещите си ги купуваш отделно.Няма промоции.И си ги купуваш от нейния магазин.   Simple Smile

# 738
  • София
  • Мнения: 2 968
vaflichka,
направи моля те новата тема Simple Smile Simple Smile Simple Smile
  bouquet  bouquet  bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 2 968
Свещите си ги купуваш отделно.Няма промоции.

И колко ти взе за свещите?

# 740
  • Мнения: X
Свещите си ги купуваш отделно.Няма промоции.

И колко ти взе за свещите?


Евтини бяха-по един лев.

# 741
  • Мнения: 200
Свещите си ги купуваш отделно.Няма промоции.

Абе, добрата вест е, че не е огледала дебелото ти черво със свещ, че то както и е в главата....
Ето, виждаш ли сега, че както  и да се разгледа сеансът  е било за твое добро!
Докато сме в дълбините на високопрофилираната окултна медицина се сещам с уважение и благодарност как телефонен оператор с творчески псевдоним "Рада"/ това съзвездие телефонното го минахме отдавна-там Рада ,Яна,монахинята( с импулсен телефон)  Катерина ..не знам коя си/ ..Та, майстор Рада ми  заръча :"Ма, я земи пий по един аспирин на ден,найш как оправя настроението!".
Докато предричаше бъднините ми , тя поспря за миг, за да успее да ми помогне и с този съвет, но нито за миг, по времето на разговора ни , не спря да хрупа.Според анализа на силните звуци в слушалката, мисля, че консумираше морков, който беше доста твърд.Значи, тя кара на естествен витамини, а мен ме праща за аспирин!
Никой не ме е карал насила да й се обадя, така че, оттогава го пия, къде ще ходя!

# 742
  • Мнения: X
С Рада нямам опит,но виж с Яна...хммм

# 743
  • Мнения: 200
С Рада нямам опит,но виж с Яна...хммм

Важен е приемът на аспирин!
Впрочем, гласовете на " Рада" и " Яна" много си приличаха.

# 744
  • Мнения: X
С Рада нямам опит,но виж с Яна...хммм

Важен е приемът на аспирин!
Впрочем, гласовете на " Рада" и " Яна" много си приличаха.

Да,преди всичко аспирин.А сигурно и представа си няма ,че аспиринът не е безобидно лекарство и че хора с определени заболявания не трябва да приемат аспирин.Сигурно не знае,че аспиринът повлиява резорбцията на някои вещества.Не е и чувала,че води до някои нежелани реакции и то не безобидни.


Другият вариант е да е  видяла,че при теб ще действа благотворно!

# 745
  • Мнения: 200
С Рада нямам опит,но виж с Яна...хммм

Важен е приемът на аспирин!
Впрочем, гласовете на " Рада" и " Яна" много си приличаха.

Да,преди всичко аспирин.А сигурно и представа си няма ,че аспиринът не е безобидно лекарство и че хора с определени заболявания не трябва да приемат аспирин.Сигурно не знае,че аспиринът повлиява резорбцията на някои вещества.Не е и чувала,че води до някои нежелани реакции и то не безобидни.


Другият вариант е да е  видяла,че при теб ще действа благотворно!


Разбира се,все пак тя го препоръча не като антикоагулант, а  в качеството му на серотонинов стимулант,за което само тя знае.
Както и да е.Малко хора ценят медицината и връзката й с хумора, така че...дотук.

# 746
  • Мнения: X
Пий си аспиринчето тогава и си подобрявай настроението!

На мен Яна ми препоръча да се мажа с мед по китките,бузите и челото...вероятно,за да привличам насекоми.

# 747
  • София
  • Мнения: 2 968
Пий си аспиринчето тогава и си подобрявай настроението!

На мен Яна ми препоръча да се мажа с мед по китките,бузите и челото...вероятно,за да привличам насекоми.

И коя е Яна?  Simple Smile

# 748
  • Мнения: X
Яна е ясновидка с импулсен телефон.Не съм я посещавала лично,не знам къде се намира.За съжаление и номера не пазя.

# 749
  • Мнения: 200
Пий си аспиринчето тогава и си подобрявай настроението!

На мен Яна ми препоръча да се мажа с мед по китките,бузите и челото...вероятно,за да привличам насекоми.

И коя е Яна?  Simple Smile

Значи, чу за мазането с мед и веднага-коя е Яна?!
А , за пиенето на аспирин за настроение -никакъв интерес към Рада:(((

Много е възможно да е една и съща операторка, но като се заговорите с гугъл, раздава импулсните телефони и на " двете".Успехи!:)
 

Общи условия

Активация на акаунт