Деца отглеждани в чужбина - тема 9

  • 27 970
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 241
Добре дошли в темата на майки, отглеждащи децата си в чужбина!

Тази тема е за онези, които имат дечица на възраст над, или около 2 години.

Ако имате бебенце, което отглеждате в чужбина, моля заповядайте в темата "Бебета родени в чужбина", която се намира в същия подфорум и изданията и се обновяват периодично.
Ако детето ви е около година може да изберете и темата "Едногодишни от всички страни" в този подфорум.
Ако сте бременна и живеете извън България, моля заповядайте в темата "Бременни майки в чужбина" в Общ отчетен подфорум на раздела "Бременност и раждане".







Белгия:
Емил Пиотр на fleur : ) - 07.01.2011


Великобритания
:

София на Ell - 07.05.2010
Белла на Winnie - 22.05.2010
Борис на bebolinka82 - 14.08.2010
Луи Масимо на jenny28 - 17.08.2010
Мишел на Miss Fine - 19.10.2010
Ален-Мехмед на Gerchy - 12.12.2010
Виктор на swetla99 - 16.12.2010
Максим на meleean - 31.03.2011


Германия:

Изабел на elfie - 29.01.2010
Дара на Tink- 05.03.2010
Лия Мишел на Siiu - 17.07.2010
Tim на asyalein - 07.01.2012



Гърция

Ребека на Old Sport - 26.03.2010 ( + България § Англия)
Алекс на Илианна- 10.07.2010
Маринела на Kosty - 21.07.2010


Канада
Вики на booboo's mama - 25.10.2010
Стефан на zana333  - 17.12.2011
Виктор на zana333  - 17.10.2009


Испания:

Йоана на Rally_Y - 01.08.2010
Даниел на Elisalou - 28.06.2011


САЩ:

Евелин Кристина на hunichka - 27.04.2010
Kaлин на Titina - 24.05.2010
Лилия на Juturna - 09.07.2010
Дамян на Journey - 26.07.2010
Алек на Clairette - 27.07.2010
Николай на mickey_82 - 09.08.2010
Алексей на Kalalily - 09.12.2011
Самюел на Rapuntzel - 19.01.2012

Франция:

Моника на Ivеntse - 23.01.2010
Леа Ерика на Bobi40 - 22.07.2010
Емили на madame - 08.08.2010
Луи на cutty - 01.12.2010

Холандия:

Томаз Йозеф на Leprechaun`s mommy - 30.03.2010
Нико на Milla Elaine - 26.09.2010
Ели на Дида- sterrrtje - 13.10.2010


Швейцария:

Едуард на Бюти - 11.05.2010
Алессандро на Гаца-Баца (maritaa) - 13.07.2010
Ник Тайлър на flufffy - 23.10.2010
Полина на Hirsen - 04.10.2011
Теодор на alisbalis - 22.11.2011






Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 14:31 от Ивенце

# 1
  • USA
  • Мнения: 1 323
Ивенце за темата   bouquet
На Лекси му биха ваксина срещи варицела на 1 година,но и аз съм карала всички разновидности шарки,не че съм застрахована де.След 2 седмици ще слагаме и тази с рубеолата на дребния.
Пъпките от варицела знам ,че са с бяло мехурче и после загарят на върха.Дано да не е шарка вашето Praynig

# 2
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Същите са и пъпките на HFMD

# 3
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
 Hug

# 4
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
zapis i ot mene .cutty kakvo stava kak e malkiqt?dano da ne e varicela.da vo se oplacha ne moga da spq po cqla nosh a sutrin stavam kam 11-12 chasa dobre che malkiqt e na qsla che maika mu e mnogo neseriozna

# 5
  • Мнения: 407
Иве  Hug

Cutyпомня когато каката кара варицела първо вдигна мн висока Т. На другия ден избиха пъпки, първо ги видях по лицето и след това бързо се разпространиха. Навсякъде. Не се притеснявай излишно. Може да е от ухапване или полазване. Наблюдавай го и ако утре има още новопоявили се го заведете на Л. Дано не е това.  Hug

Ние овладяхме Т, кашлицата уж намаля и от днес пак. Благодаря за съветите.  Hug парата в банята помага, но мисля да се насоча към инхалатор и аз. Тази седмица едва я избутах. Не стига, че сме болни, но и толкова задачи и е време при нас за избор на ново училище на каката. Обикаляне, записване, изпити, тестове. Кошмар и стрес. Навън е кучи студ. Бррр Трябва и РД на Томи да подготвим.

Титина не ви ли казаха, че не може да е болен щом тича така? Моето момче умора не знае, а като се разболее става неудържим, сто пъти по-активен и разбира се раздразнителен, умората го тормози, а перпетомобилето не спира. Доктора ми заяви, че болно дете не може да беснее като него, я да го погледна какви 40* Т?  Crazy обърна кабинета наопаки.

# 6
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Ние от 2 години спим с химидифайер. Специално го избирах да работи и с масла, та да го ползжам за аромотерапия.

# 7
  • Мнения: 3 215
Запис и от мен да не ви загубя дирите  Mr. Green Иве, мерси за новата темичка!  bouquet
Къти, и на мен не ми звучи като варицела, дано да не е! Praynig Не, че имам особен опит, но след ваксината против варицела (около десет дни по-късно) често има обрив като при шарката - на нас ни се случи - предния ден с малко Т и кисело настроение, а след това избиха ситни пъпчици (но не са имали бял/течен връх) и не я сърбяха. Минаха за няколко дни тогава и това беше. Стискам палци вече да си се успокоила. Hug
Свтеле, и аз будувам редовно нощем, но не спя до 11  Laughing Ставам свежа общо взето, а и обикновено спя следобед с детето. Аз мисля, че тренингът, който получих от кърменето нощем повече от 2г си казва думата и дълбоко се надявам недоспиването покрай новто бебе да не ме мори така както беше първия път  Praynig
Лепри, стискам палци да сте оздравели вече и да отбележите РД подобаващо   bouquet Преди три години по това време помниш ли как се проверявахме с теб ежедневно да не би някоя да е родила  Mr. Green
На всички други болни - да оздравяват бързо; зъбите да пробиват и всички деца да слушат майките си  Mr. Green

# 8
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Мерси момичета Hug
Тази сутрин пъпките бяха избледнели, нямаше нищо Praynig Но това не ми попречи да сънувам кошмари Crazy И аз четох че при варицела пъпките са с връх и течност, но нали знаете...хормонално изкукала глава и си помислих най-лошото Rolling Eyes

Лепри, хайде да минава тази зима/пролет че вече не ми се издържа и на мен от това време Peace

Светле, дано поне малко си поемеш въздух, че след бебето...нали знаеш какво ни чака Party Аз ставам през два часа през нощта до 00 и това ми разбива съня тотално...тази нощ даже сънувах че съм се напишкала в леглото, защото ми се спи и не ми се става Crossing Arms

Хайде оставям ви, ще парвя нещо за обяд  chef

# 9
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Ивенце благодаря за темата  bouquet

# 10
  • Мнения: 686
  Ивенце, мерси за темата  Simple Smile
  Тука е още по кошмарно, не може да се излезе с колата от сняг. Нашата улица е проходима само по въздух..Утре незнам как ще ида на работа, надявам се да се появи някой снегорин от някъде, ама надали..
  Малката е цял ден у нас и и е свръх скучно, ама ще ни изтърпи хаха. Утре е канена на рожден ден и дано успеят да идат с баща и.
  Къти, не се паникьосвай, ти не си ли карала шарка. Едва ли ще е това  Hug
  Лепри, оправяйте се  Hug

# 11
  • Мнения: 96
Боже изгубих ви дирите! Ще се запиша само на бързо, че никакво време не ми остава напоследък! Сега се опитвам да регистрирам чарити за подпомагане бедните в бг ! Толкова документация отдавна не ми се е налагало да попълвам! Отделно се опитвам да си уредя моите си документи тук, до сега не са ми трябвали никакви и не съм се интересувала вопще! Организирам и най-различни флашмоб-ове за пообратимяване на бг и англичани след милионите глупости изговорени по-наш адрес и правим галерийни изложби и продажби! Много е забавно, но толкова изморително с малкия около мен постоянно и с една ръка пиша документи с другата пластелин!
Някой тук да ви прави спраути от различни топове бобови? Ако може да даде как точно ги прави съвети за по-бързото им правене, че нещо нямам много нерви май.
Тук днес вали сняг и аз се побъркам, но въпреки това бях в градината да закачам разни кошници, че с кучето сега всичко трябва да е по стените че иначе се рови! Доматите ми ще трябва да ги сея наново, че не ми се вярва да оцелеят след този студ!
Хайде изчезвам, а на вас пожелавам пролетта да идва по-бързо и да се радваме на разходки и градини повечко! Така ми се прави барбекю не е истина!

# 12
  • Мнения: 4
Запис и от мен,да не изтърва клюката Simple Smile

# 13
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
и тя е.... клюката имам предвид  Mr. Green
Герчи, как е Аленко? Трябва доста да е пораснал? За теб няма да питам, знам че си победител   bouquet

# 14
  • Мнения: 628
И от нас запис, че сме ергени тази вечер - за пръв път заведохме Леа при баба за вечерта и там остана да вечеря и щяла с баба да спи, та ние си спретнахме кино и романтична вечеря Wink ако и за коледно бебе се преборим ще черпя Wink

Общи условия

Активация на акаунт