BuyInCoins- сайт за стоки на изгодни цени и с безплатна доставка-8

  • 38 428
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 112
На това батерията как е?
http://www.buyincoins.com/lp/-product-31471.html
В розово дали е много циганейшън?  Laughing

# 736
  • Мнения: 1 906
valpan, благодаря за предложенията, но по-скоро ме затрудни (шегувам се   bouquet )
Сега ще ги разгледам, въпреки че не разбирам почтни нищо  Embarassed ... и освен да поръчвам  Peace

# 737
  • Казанлък
  • Мнения: 904
На това батерията как е?
http://www.buyincoins.com/lp/-product-31471.html
В розово дали е много циганейшън?  Laughing
pepina709
Розовото ми изглежда доста по-бледо от събратята си Т1981 и Т1982,което за някои ще е по-добре. Зависи,какъв цвят харесваш.
Само да вметна,че телефонът е със орязаната версия на процесор и е MTK6517,т.е. не поддържа 3G и GPS.  За разговорите няма да има проблем,но мобилен интернет няма да работи.

Нали вида отговора ми и за Old people phone???  Hug

heros,пробва ли начина за рутиране на двуядрения Т83? Батерии има на Али и на Тао. Аз смятам да се запася със една,защото нямам желание да го сменям,а ходят слухове,че ще спират производството на Т83... батерията може да ми трябва за по-нататък(какъв плюшкин съм само hahaha) Най-интересното е,че този със новият процесор се оказал по-неудачен и по-бъгав от предшественика си по няколко причини.

# 738
  • Испания
  • Мнения: 206
Благодаря Valpan   bouquet  bouquet Поръчах  Hug

# 739
  • Казанлък
  • Мнения: 904
моля помагайте търся телефон за подарък и съм се спряла на това -tooky T82  и  tooky 81 не разбирам нищо от техника та кое е по добро е въпроса МЕРСИ  bouquet

chefi77, не казваш бюджета си за телефон. Все пак цените са различни. Освен често коментираните Тукита бих обърнала вашето внимание и на този телефон 4" JIAYU G2
http://www.buyincoins.com/lp/-product-29611.html
Цената му в момента е доста изгодна,показателите са добри,има и доста отзиви във интернет и видео във youtube. Все пак предварително уточнете със поддръжката, дали това е наистина версия със MTK6577 (има и такъв модел със 6517,но за него пишат out of stock и доскоро той беше на същата цена,както сега този,предлаганият в групово закупуване  Peace )

pepina1965  Hug опсссс,обърках никовете  Blush сутрин писах от телефона  Joy



Ще имате 5% отстъпка при първа поръчка,ако при регистрация или по време на плащане в поле "Recommender" въведете valpana bouquet
Не забравяйте за следващи поръчки да ползвате и някои действащи купони за 2-12% отстъпка:
TJCFEGXM- 5% до 02.07
KIDAYS - 12% отстъпка за раздел Baby & Kid's Clothing Shoes & Accessories (важи до 11 юни)
Годишни и еднократни купони: KEXERJOE , 5FeBay2013 , PPuseronly (2 пъти)- 5%  и 2Dropper2013-постоянен-2%

Последна редакция: пн, 03 юни 2013, 21:40 от valpan

# 740
  • Мнения: 20
моля помагайте търся телефон за подарък и съм се спряла на това -tooky T82  и  tooky 81 не разбирам нищо от техника та кое е по добро е въпроса МЕРСИ  bouquet

chefi77, не казваш бюджета си за телефон. Все пак цените са различни. Освен често коментираните Тукита бих обърнала вашето внимание и на този телефон 4" JIAYU G2
http://www.buyincoins.com/lp/-product-29611.html
Цената му в момента е доста изгодна,показателите са добри,има и доста отзиви във интернет и видео във youtube. Все пак предварително уточнете със поддръжката, дали това е наистина версия със MTK6577 (има и такъв модел със 6517,но за него пишат out of stock и доскоро той беше на същата цена,както сега този,предлаганият в групово закупуване  Peace )

pepina1965  Hug опсссс,обърках никовете  Blush сутрин писах от телефона  Joy
спряла съм се на тукитата защото племенницата ми иска един от двата-зелен или розов
иначе цена до 110 долара ми е ок

# 741
  • Казанлък
  • Мнения: 904

Заповядайте в

Новата тема!  newsm51

# 742
  • Мнения: 177
Здравейте, моля тези които ползват вече коментираните телефони TOOKY и JIAYU да споделят отзиви, доволни ли са и дават ли някакви дефекти.

# 743
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Здравейте, моля тези които ползват вече коментираните телефони TOOKY и JIAYU да споделят отзиви, доволни ли са и дават ли някакви дефекти.
iivvaa, над твоят пост има линк към новата тема...последвай го  Hug

Общи условия

Активация на акаунт