След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 139

  • 24 414
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 131
офффф Ели все още всичко ми е като в сън  Two Hearts
добре че има  онагледен материал за да не си мисля че съм сънувала ли ,сънувала hahaha hahaha hahaha


# 451
# 452
# 453
  • Мнения: 2 131




Погледи ли бяха да ги опишеш newsm03 newsm53

# 454
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте и от мен!




Срещата наистина беше страхотна, но моето щастие е двойно,
защото успях да отида на кино и да гледам "Червена Любов"!





# 455
  • Мнения: 2 558
Здравейте и от мен прекрасни!  Kissing Heart



Прекрасен Мурат, точен, отлична организация!



Хриси  Hug Танче  Hug Диме  Hug Свет  Hug Кеии  Hug



Благодаря на всички момичета за красотите по страничките!     newsm51 newsm51 newsm51



# 456
  • Мнения: 2 558


Скрит текст:



Скрит текст:



Скрит текст:

# 457
  • Мнения: 2 554


                                   


 

# 458
  • Мнения: 2 554


                                   


 

# 459
  • Мнения: 2 554


                                   


   

# 460
  • Мнения: 2 554


                                   


 

# 461
  • Мнения: 17
МОМИЧЕТА ВИЖТЕ КАКВА ИЗНЕНАДА ЩЕ СИ ИМАМЕ newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

http://tvnovellas.blogspot.com/search/label/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8
Скрит текст:
"Любов и наказание" ("Aşk ve Ceza") стартира по Нова Телевизия
Реакции:     
Много скоро в ефира на Нова Телевизия ще се завърти първото повторение на един от най-завладяващите и гледани турски сериали у нас - "Любов и наказание" ("Aşk ve Ceza").

Считано от 26-ти април (следващият петък), в 12:00 ч., в ефира на Нова Телевизия се завръща един от най-хитовите и незабравими турски сериали - "Любов и наказание" ("Aşk ve Ceza")
, чието първо повторение ще се върти всеки делничен ден в гореспоменатият час.

Турската сага, в която участват Нургюл Йешилчай и Мурат Йълдъръм, ще замести приключващия на 25-ти април, ден четвъртък, друг турски премиерен сериал - "Малки жени" ("Küçük Kadınlar"), който ще приключи със своя последен епизод.

Освен едночасовите епизодите в 12:00 ч., "Любов и наказание" ("Aşk ve Ceza") ще предлага и повторения, които ще се позиционират на следващия работен ден, с начален час 11:30 ч., които ще се въртят по Диема Фемили. Началната дата ще е 29-ти април, ден понеделник.

Напомняме Ви, че "Любов и наказание" ("Aşk ve Ceza") стартира премиерно за България в късния есенен праймтайм на Диема Фемили през 2011-а г., като постигна невиждани рейтинги за ефира на медиата, попадайки в четирите най-гледани програми всяка делнична вечер от 22:00 ч.

Светле, страхотна новинка си ни донесла къс  bouquetне че нон стоп не го зяпаме на компа сега и за телевизоро ще залепнем Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 462
  • Мнения: 8 414
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Хриси Hug,Тони Д Hug,Кеии Hug мерси за снимките и гифчетата от Истанбул smile3521
Ай колко хубаво е било че срещата е била там където е снимана една толкова красива сцена като тази



Кеии много се радвам че си успяла да гледаш филма на Нургюл  smile3521
Светле супер новина си ни донесла  smile3521.Ще повтарят пак ЛиН  newsm44 newsm44 newsm44
Ай Ели е била тук  Hug Hug Hug smile3521

# 463
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен!




Срещата наистина беше страхотна, но моето щастие е двойно,
защото успях да отида на кино и да гледам "Червена Любов"!





Кеии, поздравления,че си изгледала филмчето и то не къде да е, а в Истанбул да знаеш и аз искам  smile3534сигурно е бил страхотен филм щом играе нашата пепеляшка smile3521

# 464

Общи условия

Активация на акаунт