След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 139

  • 24 415
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 558


Лека нощ, момичета!  newsm46

Скрит текст:

# 736
  • Мнения: 2 131
Здравейте пак, мислех си да не пиша, но си позволявам да обърна внимание на един факт, който излезе от съобщението на Джанет и добре отговаря на всички ехидни нападки за това, че срещата е платена
response was that LOSEV is an international organization working together with other organizations involved in finding a cure and helping treat children stricken with the blood disorder.....as for dealing with orphanages they are run and funded through the government.  Whereas LOSEV is a private non-profit which assists those children stricken with this disease is funded totally through private donations. 

Това, че ние не знаем за LOSEV си е наш проблем. Една от ползите и, че узнахме!

Хубава вечер!





Марти newsm10 lovekiss
просто спирам да коментирам каквото и да е относно срещата с Мурат  bowuu че ми омръзна да чета критики  и простоии по адрес на нас и темата ни  bowuu bowuu явно че някои хора не разбират от майтап и всичко се взима за чиста монета  bowuu  нито съм изкукала чак толкова , нито пък чак толкова съм се заплеснала по Мурат та да си изгубя акъла  bowuu а не им идва на акъла на някои дами че понякога е по-добре да се замълчи вместо да се подаде невярна информация заради неточен превод ,защото нито турския ни е майчин език ,нито английския  bowuu и в бързината може да се допусне грешка  bowuu bowuu но нейсе  Peace човек се учи от грешките си  bowuu bowuu
ТониД lovekiss Сонче  lovekiss


аз си оставям Саваш с Ясемин да си се гушкат newsm53

Лека вечер мили момичета  newsm46 smile3524 1countingsheep

# 737
  • Мнения: 2 742
Соня, Тони Д   bouquet
Свет, не ни лишавайте заради тях от подробности, за които тепърва ща се сещате. Както се знае фенките сме хищни bouquet

Лека и от мен и слънчева седмица.

# 738
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте Момичета Hug Hug Hug

На финала на щастливата ви тема, влизам, за да ви поздравя за всичко, което сте преживели Heart Eyes да ви кажа, че благородно ви завиждам Embarassed и, че съм щастлива почти, колкото вас Peace Всички сте СУПЕР, както би казал моя любим герой..., а и както го доказа самия Мурат, нямайки нищо напротив да се снима поотделно с каки, лелки и т.н.  Heart Eyes Хубаво е човек да следва мечтите си, колкото и малки да са те!!!! Радвам се, че ви познавам и, че имах късмета да получа горещо инфо от първа ръка и преди всички Hug

Целувам ви, забавлявайте се newsm51

# 739
  • Мнения: 8 441
Превод на това което е поместено в международния ФБ за срещата 

Скрит текст:
Имаше около 50 поканени гости от България.Великобритания,Албания,Дубай,Египет,Гърция ,Йордания,Ливан,Сенегал и САЩ.Имаше много поканени които не можаха да си извадят виза за Турция.
Отново беше студен и дъждовен ден в Истанбул  и нашият почетен гост имаше настинка ,но въпреки това поздрави всеки гост по отделно  стискайки ръце,прегръщайки и целувайки  ги.Мястото  избрано за събитието е историческа сграда построена по времето на Османската империя .Мястото където бяхме ние е  остъклена веранда с красива гледка към Босфора.Но заради лошото време този ден гледката не беше толкова красива.
Мурат Йълдърм първо поздрави гостите ,благодари им ,че са направили това пътуване до Истанбул и  ,благодари  им и за щедрите дарения които са направили към LOSEV.Каза че гостите могат да задават въпроси за всичко.
Първият въпрос беше защо е избрал точно   LOSEV ,а не нещо свързано с  малтретираните деца след като току що е завършил Сускунлар.Отговора беше че  LOSEV е международна организация ,която работи с други организации занимаващи се с  намиране на лечение и помощ за страдащите от левкимия деца ,а сиропиталищата (изправителните домове може би също)се подпомагат и финансират от правителството.Докато  LOSEV е частна неправителствена организация която се занимава с  деца поразени от тази болест и се финансира изцяло от частни дарения ,Каза също ,че се надява че  приставащите ще продължат да подкрепят тази организация и в своите страни и че ако направят такова благотворително събитие и ако графика му позволи той би присъствал.Продължи да говори още малко за благотворителността не само в Турция ,но и по принцип.
Попитаха го за слуховете относно предстоящия сериал Фейруз ,Мурат  е отговорил ,че бил шокиран и изненадан като е прочел за това ,Каза че е разгледал няколко сценария ,но все още не взел решение,но като го направи щее официално обявено.Искал да играе обаче в романтична комедия или да изиграе лошия характер ,на което феновете не се зарадвали много.Те искали той да играе в романтична  роля.
Попитан е от гръцки фен дали би играл в гръцки сериал ,на което Мурат е отоворил да ако историята е хубава.Добавя ,че е планирал пътуване до Атина,за да се срещне с биограф ,който пише биографии от името на ЙОНЕСКО и докато си е мислел ,че е твърде млад да има своя биография се съгласил да участва заради ЙОНЕСКО
Следващия въпрос е бил с кой от героите си си прилича най-много-Демир,Саваш или Еджевит.Отговорил е по-малко от всеки ,но че е повече като Демир,но също така харесва и Саваш и като него обича да изненадва  обичните си.
Следващият въпрос е дали си поправя сам нещата в къщи ,а отговора ече преди е научил всичко от баща си но това е било от даван и сега се учи отново и смеейки се е казал че не може да поправи лодка.
Запитан защо по време на почивката не прави например реклами Мурат усмихвайки се отговаря защо не  ,но по време на тази почивка той си почива и взима частни уроци по английски .
Дамата която  превежда казва че сравнение с миналата година се е подобрил доста и че му  е превеждала само ,за да доуточни някои неща ,но все още почти през цялото време  той е отговарял само на турски ,
На въпроса как е получил ролята на Демир отговаря ,че веднага след  „Буря“ Tomris Giritlioglu му я е предложила.Прочел сценария и  историята му харесала ,Бил смаян от предложението имайки в предвид колко е различен образа на Али от „Буря“ ,но познавайки г-жа Giritlioglu  и опита и приел.
Попитан кой от героите си харесва най-много той отговаря ,че обича всички ,че те са различни един от друг и той е нямал проблеми да ги изиграе  ,Единствено оплакване има към втория сезон на ЛиН ,защото са сменяли  сценариста 4 пъти  и това се отразило нас историята,
Попитан дали би работил  с някоя от неговите  партньорки отново  отговаря да но по- вероятно във филм  отколкото в сериал.
Потвърдил е че се га е официален представител на наградите Джузеепе Шака за Турция  и че тази награда е повод за гордост както за него така и Турция и за целия   мюсюлманския  регион.Казал е че няма да има проблеми да изиграе историческа мюсюлманска фигура.
Казва ,че баща му следи кариерата му и че  майка му ще дойде следващата седмица в Истанбул ,за да се видят .
Попитан какво мисли за сериала на съпругата си  отговаря ,че  много му харесва ,че ще хубава история и че ще има голям успех.
Попитан дали мисли за Холивуд отговаря положително ,но смята че  артиста работи по- добре в собствената си среда  и култура.Споменава също  и че предпочита когато сериала се продаде  чужбина да бъде само със субтитри не озвучен ,за да може зрителя да  разбере по-добре емоцията.
Попитан за туитър отговаря  че сам си публикува туитите  и че единствените две упълномощени ФБ страници са   Murat Yildirim Resmi/Official  и  Murat Yildirim International Fan Club.От другите фен клуб страници посещава международните ,но не пише/отговаря там.Но ще отговаря в туитър.
Мурат е бил поканен да посети всяка от страните  чийто фенове са присъствали и даже на сафари в Африка и на сватба в Лос Анджелис
Имало е две торти една за Мурат и една за Гюнюл ,която на 18 е имала рожден ден .Мурат се е снимал с всички групово и после  с всеки фен поотделно , давал е автографи ,Предсатавил е и сертификата от   LOSEV,
Накрая пак  е благодарил на всички че са дошли и че са подкрепили благотворителната организация   LOSEV  и че от сега на татък  когато има такива събития той предпочита да бъдат свързани  с благотворителност



Лека нощ  Hug

# 740
  • Мнения: 2 554

           Ени! Много благодаря за превода!  newsm51
     Ноооо, аватара ти е страшен трепач. smile3503 smile3501


           

# 741
  • Мнения: 2 554
   

             Ники!  Hug Много се радвам да те видя тук в старото дворче.    bouquet Бях забравила нежното ти аватарче.




                           

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!

Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА

# 743
  • Мнения: 881
Сладурки-и-и-и-и! Hug Hug Hug
Пу-у-у - жива да не съм ooooh! как ви нарекох само Crossing Arms Ама какво да правя като с вас имам незабривими,красиви и много сърдечни спомени!
Битти! Tired Най-после свърши тази инфарктна за някои "познавачи" тема / ама колко познават -те си знаят,май както казваше баба ми -"Познава като с пръст в жежко л.....о"/ - това първо! Naughty
Второ,  Naughtyоще утре ще взема да отида при джипи-то си да й скъсам дипломата Crossing Arms
Как така ще ми казва,че имам настинка,пък аз нямам хрема-а-а-а-а Tired - а-а-а-а,че тя изобщо нищо не разбира / аз пък още по-малко,май и моята диплома е за боклука Mr. Green/ Joy Joy Joy
Трето Naughty - спирайте с хвъркатките  пИпирудки, бръмбари, молци,летящи мравки и останалите подобни...... и стомашните болки или спазми са забранени #Cussing out
Четвърто, Naughtyно не най-последно - все пак се радвайте, Laughing че няма да ни се метлеят из темата разни дървени философи,строги надзиратели и властни господарки с камшици - само дано си удържат на обещанията,де Crossing Arms ,че и друг път сме ги чели такива,ама sonra.... ooooh! ooooh! ooooh!

И като така - весели се народе Laughing Laughing Laughing има за какво Peace
Пък ,който е умен ще разбере,който иска ще прочете истината между редовете!
Пито - платено!
Да ни е честита новата тема!

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 01:30 от Dimeto_M

Общи условия

Активация на акаунт