След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 139

  • 24 446
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 554


            Пепи, Hug взимам си веднага от кафенцето.

            Тони,   Hug Почти 3 часа беше срещата.Организацията си беше супер.Дженет и Гюнюл бяха много добре подготвили всичко.А тези, които не са присъствали сега съскат като змии срещу организаторите.Цялата работа е, че не са били там.Ами да се замислят.Пишат на едно място едно, а на друго точно обратното.Писахме, че на срещата имаше и българка, приятелка на Дженет от Америка, ами да си направят някой изводи от това, че може да се прочете какво и къде пишат.После не били поканени.



                                    

# 691
# 692
  • Мнения: 8 470

              И на пук на някакви подигравателни "коментари" върху това, което писахме вчера, ще си слагам колкото искам и както искам Мурат.Да се пукат от яд по всички шевове ако искат или не искат. Не сме длъжни да даваме обяснение на никой.За торта, за хайвер, за вратленца и коланчета, за всичко ще си пишем. smile3533 smile3533 smile3533 smile3533
 

Хрисе Hugвъв вратленцата и коланчетата няма нищо лошо ,пък и ние нали сме "сладуреста"тема та какво друго да слагаме освен сладурести работи  Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Големите и важни коментари за света и мястото на всеки един от нас в него ще ги оставим на по-умните от нас  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Пепи Hug мерси за кафенцето  bouquet
Тони Hug

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте,момичета!
Аз от два дни чета коментари,но все пак искам да попитам тези,които бяха на срещата:
1.Какво представляваше официалната част? Имаше ли реч от страна на Мурат,имаше ли преводач?
2.Какви са тези гривни,който мярнах със синичко оченце?
3.Какви са ви впечатленията от организаторите и от самата организация?(понеже отнесоха много критики от фенове,които не са присъствали на срещата)
4. Колко време продължи срещата и колко време Мурат беше сред вас?
5.На една от снимките Мурат държи някакъв подарък-имаше ли възможност да подарите нещо на Мурат?

Здравей!

1. Официалната част беше, когато се задаваха въпросите.
Задаваха се въпроси на английски и на турски, Джаннет беше
в ролята на посредник. Да, Мурат в началото говори, доколкото
си спомням, благодари на присъстващите, че са там и неща в този смисъл.
2. Не са гривни, вчера бях пуснала снимка с това. Те са от
организацията "Льосев", раздадоха на всички.
3. Лично за мен, организацията беше добра. Определено беше доста официално.
Имам предвид мястото, с така подредените маси и около 5 келнера,
които постоянно обикаляха и следяха всичко да е наред.
Що се отнася до негативите, те са от по-ранен етап, имам предвид,
когато феновете са писали, че искат да присъстват на срещата.
Направи ми впечатление, че Мурат разпозна някои от присъстващите фенове,
защото миналата година също са присъствали.
4. Срещата продължи близо 3 часа и Мурат през цялото време беше сред нас.
5. Да, имаше възможност да се даде подарък на Мурат.

Поне това се сещам, може някои от другите момичета да понапише повече.

# 694
  • Мнения: 2 554

            Само така Ени, ние сме си у дома, в нашето дворче. newsm10


                            


# 695
  • Мнения: 326
Хриси, Hug Кеии, Hug Благодаря за отговорите!
Не се сърдете,че така написах въпросите си,но все пак има и други неща,които са важни за тези,който не успяха да дойдат по една или друга причина!  Личните впечатления са си лични,но основните неща също са важни! Не си мислете,че нарочно ви разпитвам,просто искам да си изградя цялостната картина на събитието!
Негативите все още се пишат по Фейсбук страниците ,посветени на Мурат,както и в Интернешънъла по време на срещата и след това,затова ви питам,макар да не се съмнявам изобщо в организацията на събитието!
Кеии,щом не са гривни,какво представляват тези неща тогава? newsm78



Последна редакция: нд, 21 апр 2013, 15:45 от __Malcho__

# 696
  • Мнения: 2 558




Скрит текст:



# 697
  • Мнения: 2 131



              И на пук на някакви подигравателни "коментари" върху това, което писахме вчера, ще си слагам колкото искам и както искам Мурат.Да се пукат от яд по всички шевове ако искат или не искат. Не сме длъжни да даваме обяснение на никой.За торта, за хайвер, за вратленца и коланчета, за всичко ще си пишем. smile3533 smile3533 smile3533 smile3533
 http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/04/21/xGQ39.jpg

Хрисе Hugвъв вратленцата и коланчетата няма нищо лошо ,пък и ние нали сме "сладуреста"тема та какво друго да слагаме освен сладурести работи  Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Големите и важни коментари за света и мястото на всеки един от нас в него ще ги оставим на по-умните от нас Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Пепи Hug мерси за кафенцето  bouquet
Тони Hug


Eничка  Hug newsm10 smile3501
Хриси ,кой както иска така да ни нарича  bowuu  не трябва да те разстройва и без да ни пука пак ще си продължим по нашия си начин,защото ние си знаем мярката,а и когато трябва да бъдем сериозни сме сериозни bowuu а и ние сме си в нашето си дворче, нникой не задължаваме да ни чете  Peace а ако на останалите дружки не им беше интересно и забавно нямаше да сме заедно толкова дълго време bowuu

Пепи  Hug мерси за любимото ми кафенце lovekiss
Кеии Hug   bouquet   bouquet   bouquet


Тони Hug Heart Eyes това за което питаш  bowuu е като разделител за книга  bowuu пластмасова шпатолка накрая имаха  различни пластмасови играчки Peace патета,оченца ит.н. bowuu раздадоха ги на всеки присъстващ като сувенир от фондацията  bowuu
за съжаление много късно разбрахме за тази възможност  bowuu bowuu но чак като пристигнахме в хотела и се срещнахме с другите фенове  Peace че има възможност да се подаряват подаръци на Мурат  bowuu въпреки че той беше отказал   bowuu имаше фенове които пак му донесоха,но не му ги подариха на срещата  bowuu а ги оставиха в хотела и доколкото ни беше обяснено,след това агента на Мурат щял да отиде и да ги вземе  bowuu

Последна редакция: нд, 21 апр 2013, 16:04 от Свет_ВАРНА

# 698
  • Мнения: 2 558
Пепи  Hug Мерси за кафенцето.   bouquet  bouquet  bouquet



И сладичко... Peace

Скрит текст:

# 699
  • Мнения: 8 470
Кеии Hug мерси за инфото   bouquet
Тони Д Hug за сладичкото  smile3521
Светле Hug,Тони Hug
Една новина за Шахин Ърмак-артиста който партнира на Нургюл в "Султан"
http://www.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=216698

# 700
  • Мнения: 326
Благодаря за отговорите! Аз отивам да си вършея из къщи,на всички вас- Hug Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 2 558


Скрит текст:

# 702
  • Мнения: 2 554

     Тони Д!  Hug Пепи сложи кафе, станах да си направя, сега ти баклавички пускаш и аз пак хайде към кухнята. Joy Joy Joy Joy Joy Joy


                   


   

# 703
  • Мнения: 2 558
Хриси  Kissing Heart



Скрит текст:

# 704
  • Мнения: 2 742
Привет на всички!
Кеи, Хриси, Свет, благодаря за клипчето, както и за разясненията.   bouquet

Преди да се оттегля на балкончето бих искала нещо да споделя. Слагам го в спойлер и се надявам да не подразня никого
Скрит текст:
В цялата тази препирня, която настана – кой поканен, кой отишъл, кой на какво е фен, кое е справедливо и кое грешка, кой дирижира нещата и т.н. май се забрави нещо много важно. Актьорът Мурат Йълдъръм не е длъжен да се среща с никого. Не влиза в задълженията му на публична фигура с международна известност да празнува рождения си ден с фенове, както и да се обяснява за личния си живот, а още по-малко да го съобразява с желанията на фенската си маса.
Ясно е, че тези срещи не са лични, а  са част от публичното му присъствие и PR. Самият факт, че ги има говори достатъчно за личността.
Мисля, че повече трябва да се цени именно търсенето на формат /това, което се опитаха да направят тази година/, при който подобни  контакти да имат градивен смисъл. Другото си е личен живот и всеки е в правото си да си го охранява и да не допуска случайни контакти. Още повече когато е популярен.

Общи условия

Активация на акаунт