Мебели Виденов 2

  • 170 004
  • 797
  •   1
Отговори
# 555
  • Русе
  • Мнения: 166
Здравейте,искам да ви попитам" след като направих поръчка за диван онлайн вече 10-ти ден не ми се обадиха или писаха за потвърждение на поръчката и че се обработва или т,н".И при вас ли беше същото?Досега съм поръчвала само дрехи по интернет и от там в рамките на 12ч.ми се обаждат за потвърждение и уточнение на деня за доставката.Моля отговорете ми??Е,не че няма други фирми даже съжалих,че не отидих в Стефани стил там пак за 800лв.има подобен диван и при поръчване идва в удобен за нас ден,но мъжът ми хареса повече този та мисълта ми е,че трябва да пребоядисам стените"пак заради дивана,че е в черно и бяло"дали да почвам пребоядисването или да изчакам,чудя се.

# 556
  • Мнения: 3
Здравейте,искам да ви попитам" след като направих поръчка за диван онлайн вече 10-ти ден не ми се обадиха или писаха за потвърждение на поръчката и че се обработва или т,н".И при вас ли беше същото?Досега съм поръчвала само дрехи по интернет и от там в рамките на 12ч.ми се обаждат за потвърждение и уточнение на деня за доставката.Моля отговорете ми??Е,не че няма други фирми даже съжалих,че не отидих в Стефани стил там пак за 800лв.има подобен диван и при поръчване идва в удобен за нас ден,но мъжът ми хареса повече този та мисълта ми е,че трябва да пребоядисам стените"пак заради дивана,че е в черно и бяло"дали да почвам пребоядисването или да изчакам,чудя се.
звъни им пак, напомни им, че си имаш права.. те определено имат нуужда да им се напомня, и то доста  Simple Smile

# 557
  • Мнения: 1
Записвам се да следя темата  Simple Smile

# 558
  • Мнения: 6
Zdraveite i ot men.mislq da si poracham mebeli ot Videnov.chetoh dosta komentari i polojitelni i otricatelni.ne znam kakvo da pravq.pomognete mi newsm78

# 559
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 864
Сама си прецени, но в момента имат май и промоция на 50%.

# 560
  • Мнения: 6
Сама си прецени, но в момента имат май и промоция на 50%.
ami da imat mnogo namaleni neshta.pri tqh sa nai-evtinite mebeli,no kato prochetoh kolko hora sa imali problemi s dostavkata ne znam.ne moga da resha


# 561
  • София
  • Мнения: 109
Ани, наистина сама трябва да решиш. Със сигурност не поръчвай онлайн, преди няколко дни cinderellaBG беше писала за проблем с онлайна, но не стана ясно какво е развитието.
Преди време и аз имах драма с доставката на диван от Виденов, писала съм по-назад в темата.
На твое място, ако те съблазняват цените, бих отишла на място в магазина. В никакъв случай не плащай цялата сума, а възможно най-малкото капаро и обезателно искай документ, в който да пише как ще те обезщетят, ако не спазят срока на доставката или получиш некачествена стока.
Успех!

# 562
  • Мнения: 6
Ани, наистина сама трябва да решиш. Със сигурност не поръчвай онлайн, преди няколко дни cinderellaBG беше писала за проблем с онлайна, но не стана ясно какво е развитието.
Преди време и аз имах драма с доставката на диван от Виденов, писала съм по-назад в темата.
На твое място, ако те съблазняват цените, бих отишла на място в магазина. В никакъв случай не плащай цялата сума, а възможно най-малкото капаро и обезателно искай документ, в който да пише как ще те обезщетят, ако не спазят срока на доставката или получиш некачествена стока.
Успех!
Mnogo ti blagodarq za saveta Pati111.shte otida do magazina im i shte si otvarqm ochite na chetiri s dokumentite-eventualno za kaparoto i za obeshtetenie pri neizpalnenie na dogovora.ako i tova ne pomogne shte se oburna kum agenciqta za zashtita na potrebitelite.

# 563
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 864
Аз два пъти пазарувах от Виденов и въобще не съм мислила за нищо предварително /капаро, обезщетения/. Бяха много коректни, дори ми дадоха, след като ги помолих, мострата, която имаха, защото на мен ми трябваше спешно портманто. Така не се наложи да плащам за сглобяване. Явно си зависи и от продавача. Момичето, което ме обслужи, беше любезно. Засега и спалнята и гардероба и портмантото са добре, но е минала само година и половина. Успех в пазаруването.

# 564
  • Мнения: 1
Здравейте! Наскоро поръчах секция Роси по интернет, при попълване на заявката трябваше да си напиша е-мейл адреса за връзка. След като направих заявката, влязох в пощата си и имах две писма от Виденов, едното за парола и потребителско име за направената регистрация, а другото, че ми е приета поръчката автоматично, също така и номера на поръчката. След това влязох в сайта им с потребителското име и парола от писмото и видях че поръчката ми се обработва. След два дни вече при влизане отново в сайта видях че вече е приета. Та съвета ми е проверете си пощата и влезте в сайта им с направената ви регистрация и си следете поръчката. В писмото ми пишеше, че в рамките на 30 дни (секцията е с доставка до 30 дни) ще се свържат с мен да се уточним кой ден ще ми е удобно за доставка.

# 565
  • Мнения: 3
Сама си прецени, но в момента имат май и промоция на 50%.
ami da imat mnogo namaleni neshta.pri tqh sa nai-evtinite mebeli,no kato prochetoh kolko hora sa imali problemi s dostavkata ne znam.ne moga da resha




то да беше само доставката проблема  Simple Smile Simple Smile

# 566
  • Мнения: 6
V troqn imat ofis i tam shte otida na mqsto.mislq che shte e po-dobre otkolkoto po internet.

# 567
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 864
Права си, най-добре е на място.  newsm10

# 568
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
http://videnov.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D … D0%BC%D0%BA%D0%B0

Здравейте момичета,някой виждал ли е на живо това легло?Много ми хареса,но не зная  как е като качество.Или някоя мама,ако вече си е купила да каже мнението си.

# 569
  • Пловдив
  • Мнения: 998
http://videnov.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D … D0%BC%D0%BA%D0%B0

Здравейте момичета,някой виждал ли е на живо това легло?Много ми хареса,но не зная  как е като качество.Или някоя мама,ако вече си е купила да каже мнението си.
Аз съм го виждала. Готино е и на живо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт