Каква музика слушат тийновете на 14-15?

  • 16 849
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 824
  • По каква музика си падат тийновете в наши дни?
  • Все още ли е актуална сред децата рок класиката - Metallica, Accept, Iron Maiden, Judas и подобни?
  • Чалгата губи ли популярност сред тях (имам чувството, че е така)?

Горните въпроси са леко тенденциозни, но разбирам и приемам всякакви вкусове и новости  Laughing

# 1
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
  • По каква музика си падат тийновете в наши дни?
  • Все още ли е актуална сред децата рок класиката - Metallica, Accept, Iron Maiden, Judas и подобни?
  • Чалгата губи ли популярност сред тях (имам чувството, че е така)?

Горните въпроси са леко тенденциозни, но разбирам и приемам всякакви вкусове и новости  Laughing
Имам един 15г.младеж та да напиша неговите предпочитания:
-Харева песните от неговото поколение:българските изпълнители като:Криско,Ъпсурт,Миро,Спенс
Предимно БГ рап и хаус се въртят на плеъра и компютъра у дома.
-От чуждестранните:DMC,N.W.A ,Еминем,Давид Гета
Допадат му и парчета от рок-класиката на Маталика но предимно баладите.

За чалгата умишлено не споменавам.... Naughty Това е тема табу и не се споменава името и.... Laughing

п.п:Анкетата дава опция само за един глас;при нас са повече"  Peace

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 08:42 от devi4ca

# 2
  • София
  • Мнения: 3 824
devi4ca, благодаря   bouquet

Тъй като имаше само един глас добавих още опции в анкетата. Няма възможност да се направи да се гласува за повече от една опция с един глас, но можеш да промениш гласа си ако искаш.

# 3
  • Мнения: 7 160
Няма възможност да се направи да се гласува за повече от една опция с един глас, но можеш да промениш гласа си ако искаш.
Може.
Опции на анкетата--Максимален брой гласове на всеки потребител.
В момента един потребител може да гласува с една опция. Все още можеш да редактираш и да промениш анкетата така, че всеки потребител да може да избира 2, 3 и повече опции.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 824
Супер Simple Smile Вече може да се избере повече от една опция.

# 5
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Давам глас тогава и за другите  Peace

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят 14годишен слуша твърдо, с предпочитания към Металика.

# 7
  • София
  • Мнения: 778
Моят синковец слуша различни стилове, но последно чувам от неговата стая хубавите стари парчета на Дайър Стрейтс.  newsm78

# 8
  • Мнения: 6 031
И моят слуша различни неща, затова отбелязах микс от горните.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 610
Моите са в по малка възрастова категория,но едва ли ще си променят много вкусовете след няколко години. Отбелязах "микс" ,тъй като ние с баща им слушаме различна музика-аз хард и хеви,той -поп ,така че често звучат  Рамщайн,последван от хитово поп парче,а и модерната бг музика не пропускат.Не одобрявам повечето бг рап парчета и изпълнители и се старая да не присъстват в плейлистите им,като се аргументирам ,естествено Peace .За сега действа Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 778
И аз не одобрявам повечето бг рап парчета, но моя синковец ги слуша, макар и доста рядко. Самият той не вижда много смисъл в текста, но му харесват цинизмите Embarassed. Защо се получава така, ми е трудно да кажа-в къщи нямаме такъв език на общуване.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 610
Повечето деца са с предпочитание към "цинизмите",защото е нередно,забранено,лошо и т.н.т Когато обаче не им се обръща чак такова внимание и не се акцентира толкова върху това,нещата отзвучават Peace

# 12
  • Мнения: 2 133
Щерка- 15 годишна.Отбелязах всичко, защото е точно така.Няма музика табу.

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Повечето деца са с предпочитание към "цинизмите",защото е нередно,забранено,лошо и т.н.т Когато обаче не им се обръща чак такова внимание и не се акцентира толкова върху това,нещата отзвучават Peace
О, ако знаеш колко възрастни познавам, при които нищо не е отшумяло, напротив цинизмите са доста голяма част от живота им. И не, че им е табу, напротив даже, те с това живеят.
Така, че не смятам, че не трябва да им се обръща внимание.

# 14
  • Мнения: 6 031
Повечето деца са с предпочитание към "цинизмите",защото е нередно,забранено,лошо и т.н.т Когато обаче не им се обръща чак такова внимание и не се акцентира толкова върху това,нещата отзвучават Peace
О, ако знаеш колко възрастни познавам, при които нищо не е отшумяло, напротив цинизмите са доста голяма част от живота им. И не, че им е табу, напротив даже, те с това живеят.
Така, че не смятам, че не трябва да им се обръща внимание.

И аз обръщам внимание на цинизмите, и не толерирам песни с такива.

Общи условия

Активация на акаунт