Билет до Мюнхен

  • 5 072
  • 52
  •   1
Отговори
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Ще задам един сигурно тъпичък въпрос, но ще ме извините. 
Предстои ми пътуване до Мюнхен в края на юни.Това ще е първото ми пътуване със самолет и искам съвет къде и как е най-евтино да си закупя или резервирам билет.Искам да е и за връщане, та питам и това-след като е такъв значи си остава в теб до датата на прибиране, така ли?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 227
Цената зависи от броя свободни седалки, колкото по малко остава т, толкова са по скъпи. Имаш  ли фиксирани дати? Лятото има и  чартърни от Варна и Бургас.

# 2
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Имам дати, но не знам къде и как да резервирам...... ooooh!

# 3
  • Мнения: 7 605
Иди в тур. агенция, там ще ти обяснят всичко, ще ти резервират билета и всичко. Щм си толкова неориентирана (не го казвам с лошо   bouquet), по-добре не се опитай да резервираш сама чрез интернет.

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Е, Laughing не съм чак толкова неорентирана Sunglasses, справям се по принцип, но искам да е възможно най-доброто съчетание между цена-удобство-качество и т.н. Embarassed затова сондирам повече, отколкото трябва Wink

# 5
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Вижте БГ Турс видях, че продават билети от чартърите си.

По принцип полетите до Германия не са евтини - 250 евро е прилична цена /зависи от дестинацията естествено/ за двупосочен билет.

Под удобство не знам, какво разбирате - но директно летят БГ еър, Луфтханза от редовните, Уиз еър от лоу кост.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 227
За нейните дати има директни полети за 195 евро Simple Smile две посоки на Луфтханза

# 7
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
За нейните дати има директни полети за 195 евро Simple Smile две посоки на Луфтханза

Цената си е супер. Peace

# 8
  • Мнения: 1
Вчера резервирах по интернет в сайта на Луфханса билет до Мюнхен  ,от София и обратно за 270 лв. Сутрин винаги има по евтини билети.Ще пътувам края на Юли

# 9
  • Мнения: 1
Имам нужда от помощ не съм си избрала хотел , или район където да отседнем. Дано , да нямаш против , че се включвам в твоята тема

# 10
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Вчера резервирах по интернет в сайта на Луфханса билет до Мюнхен  ,от София и обратно за 270 лв. Сутрин винаги има по евтини билети.Ще пътувам края на Юли
Hug Нищо против нямам, но 270 лв. newsm78 Възможно ли е да е заради по-дългия срок? На мен ми казаха 230 евро за края на юНи..
Дай линк на този сайт ако нямаш против.

# 11
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
в Октомври има и по 118 евро....ама зависи, кога се пътува все пак

# 12
  • Мнения: 1
Цените се менят често , затова сутрин влез в lufhansa.com задай си предпочитанията и следи каква цена ще излезе, имало е късметлии закупили двупосочен билет на 200 лева , по ниска цена не съм чувала. Когато реших да купувам билети  една сутрин попаднах на цена от 300 лв , но не ги взех , споделих с мъжа ми и двата решихме , че е било грешка. Но след време- отново сутрин-попаднах на 270 и тогава вече ги купих.

# 13
  • Мнения: 1
Някой може ли да ми помогне с хотел или съвет за добър район ,моля

# 14
  • Варна
  • Мнения: 227
Аз Simple Smile

изпрати ми периода на настаняване и броя хора; има ли значение района ( ако ходенето е свързано с ангажимент) има ли бюджет и други забележки ако имате. Да има ли закуска или не.

Общи условия

Активация на акаунт