Петокласници

  • 54 708
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 5 573
Чудесни снимки, Светле! Усеща се прекрасното настроение на децата!  Grinning

Ние се опитваме малко по малко да се настроим на училищна вълна, макар и да не ни се удава съвсем.  Mr. Green

Бети, кога е на лагер твоето момче? Лагерът на Деян в началото на юли мина чудесно. Децата бяха изкарали разкошно и много бяха слушали госпожата. С други думи казано - беше изпитание за моите нерви, но за детето си беше супер!  Grinning

арт мама, и аз четох вчера за забраната за седми час, и това ми хареса.  Grinning

# 346
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Петя, то никак не е лошо принципно.
Въпросът е какво ще стане с програмите - в събота ли ще учат, по цял ден ли... и други варианти има.
Много деца имат голям хорариум. Не намерих тема във форума. Веротно ще има днес.
Не ми се вярва просто да изхвърлят часовете и да станат всички хорариуми до 30 часа.

# 347
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Чудесни деца! И прекрасни снимки с много лятно настроение е направила Ели.

Не ми се вярва да се случи това с намаляването на часовете. А дори и стане, със сигурност няма да е скоро.

Аз ще съм със седмокласник и петокласничка.  Идея си нямам как ще се справяме.
Вчера дребната ми заяви, че като почне учебната година, в 19.00 ч. вече трябва да е вечеряла, за да може да си ляга навреме (следващите 3 години ще е само първа смяна от 07:30). Това, разбира се, е много разумно, но на практика аз никога не се прибирам преди 19:00, та не знам как ще  се получи, освен ако тя не започне да готви за многолюдната ни фамилия.

Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 10:04 от Айяла

# 348
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Разкошни снимки и чудни деца, Светле. Да са живи и здрави!
Признавам, че бях мярнала лятната снимка и ми хареса и без да знам кой е на нея Simple Smile



Благодаря! Ели е страхотен фотограф !!!
Сигурно си ги мернала във фейса  Hug
Изобщо нямам представа какво ще измислят със 7-мия час-моето още от тази година  се налага да има,така че ще видим през септември....

# 349
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, и при нас има. Никак не вярвам да паднат. Даже съм сигурня че няма.

# 350
  • Мнения: 6 031
Светле, и тук да кажа, че снимките и децата на тях са прелестни! Браво на Ели!

Това за часовете и аз го чух по новините...

Ние се готвим за море и още ни е ваканционно.  Joy

# 351
  • Мнения: 1 159
Здравейте!
Малко почивка и за мен! Морски бриз, шезлонг и интересна книга... Мисля, че мога така да живея!
На 9 септември съм на родителска среща. Дотогава не искам и да чувам за училище!
Имам чудесно дете, радвам се на всеки миг, прекаран с него!
Светле, уникални снимки!

# 352
  • Мнения: X
ПП Вчера спрягали наредба за забрана на седмия час. Нищо не знам по въпроса още.

Какъв седми час, и такова ли се предполага, че ще има?  Shocked

Ние тепърва ще ходим на почивка, така че ваканцията  продължава. Купих много красиви тетрадки, други подготовки нямаме. Нямаме понятие коя ще е класната и кои ще са другите учители. Днес срещнахме бивша учителка и каза, че на 15 септември ще разберем. В други училища чух, че вече са правели родителски срещи.

п.п. Благодаря, че сменихте името на темата.  Simple Smile Преди това по грешка се включих в темата на бъдещите шестокласници.

Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 22:17 от Анонимен

# 353
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не се притеснявай, ще има ако имате СИП-ове. Иначе обикновено няма като правило. Съседен клас имаха всеки ден по 6 часа миналата година заради СИП, та в 5-ти подобно и отгоре.
Здравното министерство се грижело. Ще има да си говорят. Simple Smile

И ние не сме имали среща, та се брои ваканция. Нищо не сме купували. Его 2 + седмици и ще свърши. Та малко като при Деси е ситуацията  - последни дни лято:)

# 354
  • Мнения: X
Не се притеснявай, ще има ако имате СИП-ове. Иначе обикновено няма като правило. Съседен клас имаха всеки ден по 6 часа миналата година заради СИП, та в 5-ти подобно и отгоре.
Здравното министерство се грижело. Ще има да си говорят. Simple Smile

И ние не сме имали среща, та се брои ваканция. Нищо не сме купували. Его 2 + седмици и ще свърши. Та малко като при Деси е ситуацията  - последни дни лято:)


Тя е в музикалното училище и СИП-овете са след часовете.  Wink Миналата година в единия ден от седмицата имаха три часа, в друг четири, другите по пет.  Laughing
Ох, хич не искам да свършва.

# 355
  • Бургас
  • Мнения: 4 097
ох, вече за училище говорите, а на мен хич не ми се мисли... ние днес се върнахме от нашата почивка, бяхме на круиз в Средиземно море и направо се размазахме от мързелуване... 

# 356
  • София
  • Мнения: 5 573
asya02, страхотно ми звучи вашата почивка!  Grinning На голям кораб ли бяхте? Разкажи повечко!  Grinning През кои места минахте?

Ние у дома се борим със "Старогръцките легенди и митове"... Не му спорят особено на Деян... (и на мен не ми бяха никак любими да си призная...) Но доколкото разбрах, без тях няма да се мине... Целия първи срок ги дъвчат, сравняват ги с римските и т.н....

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 4 097
бяхме на кораб DIVINA на италианската круизна компания МSC, огромен и луксозен кораб, строен 2012г.,  4300 пътници и 1300 души персонал, качихме се от Истанбул/дотам с автобус/ и после Дубровник/Хърватска/-Венеция/Италия/-Бари/Италия/-Катоколон-Олимпия/Гърция/-Измир/Турция/ и пак Истанбул, където слязохме, една седмица пълен релакс, хем разгледахме градовете, хем на кораба си прекархме чудесно, от преяжданес прекрасната италианска кухня напрово се търкалям като бъчва, ама нямаше как да се въздържа... вече разбирам защо хората от белите държави почиват по круизите,ето го нашето корабче, препоръчвам го горещо
http://www.msccruisesusa.com/us_en/Ships/MSC-Divina.aspx

# 358
  • Мнения: 119
Здравейте,аз отдавна не съм се включвала.Моята госпожица няма търпение да започне училището,както и да се запознае с новата класна и новите учители.Нямам представа какво ще им е необходимо и за това нищо не сме купували още.asya02 браво страхотно сте си изкарали Grinning.
Ние ходихме и на планина и на плаж,жалко че лятото свършва искам още  Laughing

# 359
  • Варна
  • Мнения: 262
Здравейте, да се запиша и аз при вас, стига само съм ви чела Simple Smile И на моят синковец не му спори много четенето, но каквото такова. Класната му я смениха миналата година и ще си бъде с нея до седми клас надявам се. В нашето училище не виждам как ще стане това да нямат седми час, освен часовете по ЗП има +3 часа ЗИП.
Днес ходихме за Манту, в понеделник ще отчетат резултата.
И на мен не ми се вярва, че ваканцията свършва. Иска ми се още малко, че ме чака тежка година с петокласник и седмокласник.

Общи условия

Активация на акаунт