1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, дванайсееееет! Щастлив и смел полет на младите птици!

  • 43 412
  • 757
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 166
*
*
Да свием крилата, мили орлици,
Щастлив и смел полет на младите птици!


                                     Светкавица


Единна информационна система за изпити и прием
Скала за приравняване на точките от ДЗИ в оценка
Минимални балове - КСК 2022 - СУ

Минимални балове - КСК 2023 - ТУ София
От предучилищна до днес
Скрит текст:
Предучилищна набор 2005 - 1, 2, 3, 4, 5  
Първи клас - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  
Втори клас - 21, 22, 23  
Трети клас - 24, 25  
Четвърти клас - 26, 27  
Пети клас - 28, 29
Шести клас - 30, 31, 32  
Седми клас - 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Осми клас - 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54,  55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
Девети клас - 64, 65, 66, 67, 68
Десети клас - 69, 70, 71, 72
Единадесети клас - 73
Дванадесети клас - 74, 75, 76, 77
Кандидат-студенти - 78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 928
Спунк, благодаря за новата тема 🌺
Ох, насълзиха ми се очите, като прочетох заглавието.
Нека летят децата ни и да постигнат своите мечти.

# 2
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 794
Спунк, благодаря за новата тема!

Щастлив и смел да е пътя на младежите!

Прасълзих се!

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 13:08 от ninanb

# 3
  • София
  • Мнения: 1 583
Спунк,  благодаря ти много, че се грижиш за "къщичката" ни Flowers Cherry Blossom
Обичаме си го заглавието, да, Светкавичке Simple Smile
Честит прекрасен български празник на всички и най-вече на просветителките в темата ни !
Слънчево да е в сърцата им на младите ни птици!

Ани, ние на Невски само ще го доставим, и то в близост. Нали с младежите сме с предимство, с девойките на токчета е по-трудно. Но пък мислим да се поразходим и отдалеч да ги погледаме как влизат в ресторанта. Снимки ще си направим преди семейното събиране. Дано не е заваляло дотогава. И сбирката им на Невски би отпаднала при дъжд.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 357
Спунк, невероятна си! КогИ успя да сглобиш нова тема?! Flowers Hibiscus
На късмет да им е на децата ни! Нека полетът да им носи удовлетворение и радост! Gift Heart

# 5
  • Мнения: 2 599
Просълзи ме това заглавие Blush
Срам ме е вече, аз ли съм такава ревла само...
Хубаво , че няма да ходя да го изпращам до Златните утре, че ще е рев, рев. Ще го кара кумеца ни , все по мъжки . Аз ще обгрижвам гостите.
Благодаря за темата, Спунк!

# 6
  • Мнения: 978
Честит празник и благодаря за новата тема с любимото ни заглавие! Да ни е на късмет! Макар и с минал вече бал, макар и от Мадрид, се вълнувам с вас за празника ви. Наборът толкова много хареса града, че иска да кара магистратура тук … 😂.

# 7
  • Мнения: 2 120
Честит най-светъл и любим празник!
Без дъжд!
Дъщеря ми каза, че ще запомни бала си, изкарали са си жестоко! Дойде си в 6 сутринта с такси от Златни, искала да си спи в леглото 😄.

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Честит празник! Най-хубавият за мен!
И дъжда да задържи до влизането на абитуриентите в заведенията!

# 9
  • Мнения: 4 121
Спунк, Светкавица, благодаря ви! Прекрасна психотерапия - като си поплачем на заглавието, в реала ще сме стегнати и с усмивка. Щастлив и смел да бъде полетът!

# 10
  • Мнения: 2 457
Спунк, благодаря за темата и честит ни скъп празник! Flowers Rose
Просълзих се и аз от заглавието, но няма как - дойде и този ден!
Прекрасен ден и хубаво време желая на всички!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 988
Новата тема отговаря на изумление ми като видях, че има само един  нов отговор...
Спунк, благодаря за пореден път! Още много, много теми да имаме и все изпълнени с позитивни емоции...

Нашите ще се събират пред Народния театър. И аз стратегически резервирам в бара на Спортната палата, който е на 5 минути пеш. И тя ми казва, че трябвало да я закараме, защото щяло да й е неудобно да ходи с бална рокля по улиците.... ще я тресна с нещо.
Което ми напомня за една история отпреди 2 години (копирам я от фейса, наборката е в главната роля):
"Пирогов. Травматология. С кисел тийн, който само се заяжда с мен. Накрая се дръпвам назад и оставям нещастния доктор да се оправя сам. Навеждам се над сестрата и тихо изсъсквам:
- Ще я цапардосам с нещо тежко по главата!
Тя ме поглежда съчуствено и казва:
- После в 111-ти кабинет!"
🤣🤣🤣🤣🤣

# 12
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Ех, че хубава тема! ❤️Благодаря ти от сърце, Спунк, че правеше все различни и страхотни "стаи", в които да се събираме и да споделяме всичко, което ни е вълнувало покрай дребните врабчета в началото, та до днес, когато пораслите красиви птици с нетърпение очакват да полетят сами. 🌹🌹
Аз явно съм се стегнала много, не знам кога ще се пропука бента вътре в мен и ще се отприщат всички емоции.

# 13
  • Мнения: 1 948
Новата тема отговаря на изумление ми като видях, че има само един  нов отговор...

Нашите ще се събират пред Народния театър. И аз стратегически резервирам в бара на Спортната палата, който е на 5 минути пеш. И тя ми казва, че трябвало да я закараме, защото щяло да й е неудобно да ходи с бална рокля по улиците.... ще я тресна с нещо.
И ние играхме същото снощи + девойката ме обяви за безполезна, защото няма да измине 20 метра с кола. Днес още и бях набрала, но ми размина.

# 14
  • Мнения: 1 748
Супер готино ми е в момента, защото срещам девойки, които тъкмо са с направени прически, или са се запътили към салоните.

Общи условия

Активация на акаунт