Интериорен стил по аматьорски 13

  • 66 632
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 059
Тук може да гласувате за интериора на 2012-http://www.nashdom-bg.com/bg/concurs/2012-concurs.html. Аз нещо не съм много впечатлена, за 2011 сякаш бяха по-интересни.

# 736
  • Мнения: 481
Много харесвам минималистични интериори, толкова "тишина" и спокойствие има там, че си почивам дори като ги разглеждам. Но този стол PANTON CHAIR го ненавиждам. Как ли не се мъчих да го харесам - не мога и не мога. Убеждавам се колко невероятно удобен е, но ми скапва визията на стаите.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз! Аз! И това много ми харесва, ама няма откъде да си го купя Sad

Много полезен и голям руски ресурс http://www.inmyroom.ru/

Това жилище, въпреки, че е съвсем различно като стил, много ми напомни за апартамента на Миоки http://www.inmyroom.ru/posts/interier-nedeli-moskovskiy-provans-dlya-biznes-ledi Има същия дух, ако мога така да се изразя. Е, и темата за Прованс помогна  Wink

Я, вЕрно има общи неща с моя, само дето тук са вложени доста повече средства  Mr. Green и квадратурата е сигурно двойна  Crazy


Не, малък е апартамента - 56кв.м. Иначе звученето е същото като при теб. Страхотно си се справила!  bouquet

# 738
  • София
  • Мнения: 2 404
Тук може да гласувате за интериора на 2012-http://www.nashdom-bg.com/bg/concurs/2012-concurs.html. Аз нещо не съм много впечатлена, за 2011 сякаш бяха по-интересни.

Най-много харесах седмото предложение, но наистина миналогодишните са по-добри. Подразни ме колко неодухотворени и необитавани изглеждат повечето, особено насниманата празна етажерка на предпоследното. Ама предполагам, че е нормално, когато се представя проект.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тук може да гласувате за интериора на 2012-http://www.nashdom-bg.com/bg/concurs/2012-concurs.html. Аз нещо не съм много впечатлена, за 2011 сякаш бяха по-интересни.
Скука. Смъртна скука. Никаква изразена индивидуалност, набор от клишета и бягане от креативността.
Единствено старата къща и типично дамския апартамент леееееееееко се отличават.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Аз харесах единствено старата къща.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Много харесвам минималистични интериори, толкова "тишина" и спокойствие има там, че си почивам дори като ги разглеждам. Но този стол PANTON CHAIR го ненавиждам. Как ли не се мъчих да го харесам - не мога и не мога. Убеждавам се колко невероятно удобен е, но ми скапва визията на стаите.
Да наистина стоят доста хармонично и спокойно, не търпят нищо излишно обаче - връзка ключове, две дистационни, вестник и вече е разхвърляно Simple Smile
Просто е за много организирани хора, моя милост не е от тях  Embarassed

# 742
  • Варна
  • Мнения: 4 057
+1 за старата къща и от мен. Но нищо уау дори и там, спечели ме идеята за спасяване на такива постройки.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Много харесвам минималистични интериори, толкова "тишина" и спокойствие има там, че си почивам дори като ги разглеждам. Но този стол PANTON CHAIR го ненавиждам. Как ли не се мъчих да го харесам - не мога и не мога. Убеждавам се колко невероятно удобен е, но ми скапва визията на стаите.
Да наистина стоят доста хармонично и спокойно, не търпят нищо излишно обаче - връзка ключове, две дистационни, вестник и вече е разхвърляно Simple Smile
Просто е за много организирани хора, моя милост не е от тях  Embarassed
И за хора без деца. У нас винаги има 5-6-10 играчки не на място.  И това бяло, бяло, бяло, бързо ще стане петнисто-сиво-мръсно.

# 744
  • Мнения: 805
Амели,



  bouquet

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 12:40 от Лазурит

# 745
  • Мнения: 481
..............................
...И за хора без деца. У нас винаги има 5-6-10 играчки не на място.  И това бяло, бяло, бяло, бързо ще стане петнисто-сиво-мръсно.
То на мен сигурно затова ми харесва, щото и ние сме с три деца + две кучета, едното голямо, черно и дългокосместо Laughing, много им отива бяло.. Вечно има какво ли не навсякъде и аз понякога мечтая някъде вкъщи да има такова място, да вляза, да се затворя и да си почивам. Може би, ако имам късмет някога спалнята ще ми е такава.
П.П. Може подът да е дървен (или омаслен в бяло Joy), не е задължително всичко да е бяло.
П.П.П. Бяло и дърво, празно, светло, само картини по стените - мечта!

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 13:50 от Stef4o

# 746
  • Мнения: 13 837
Тук може да гласувате за интериора на 2012-http://www.nashdom-bg.com/bg/concurs/2012-concurs.html. Аз нещо не съм много впечатлена, за 2011 сякаш бяха по-интересни.

Селската къща (№3) ми хареса. И седмият интериор също Peace

# 747
  • Мнения: 1 172

Аха!!!!!! Ако мога, всичките цветове бих набутала в хола. Само че не го умея. А съм сигурна,че е възможно да се постигне, без да стои нелепо.
(колкото и да харесвам цветовете и разнообразието, накрая холът ще се окаже декориран в макс 4 цвята, при това сходни,а не контрастни. Не знам защо с текстила/ дрехите се справям много по-умело в цветовото комбиниране).

П.С. Кухненските ми шкафове ги искам същите като в руския апартамент, само че без горните фризове и с дръжки кафяви топчета. Може ли да се свали снимката?

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
хора, искам да питам нещо, което не е точно свързано с интериора,но ми е важно. Искам да купя колело на 9-годишното, а да го ползвам и аз - тоест по-големичко, та се питам - КЪДЕ бе хора държите в апартамент велосипедите - ваши или на децата ви? Освен в коридора, ама ще стесни и без това тесничкия ми коридор(от едната страна има портманто със шкафове, от другата - виси старата закачалка, отрупана с дрехи....)

# 749
  • Мнения: 13 837
Ми нашите са в коридора. Ама той големичък.
На комшийката - на терасата.
На някои - в гаража. Ако има гараж и ако таткото разрешава  Laughing
Мазето също е вариант, но на мен ми е неприятно да се завирам там.

Имаше един американски сериен филм, колелото беше окачено високо на стената, така че не пречеше на минаването, чистенето, нямаше опасност да се събори и удари някого.

Общи условия

Активация на акаунт