На море в Турция - 24та тема

  • 112 499
  • 776
  •   1
Отговори
# 225
  • Ямбол
  • Мнения: 23
В неделя се завърнахме от Дидим бийч резорт. Изкарахме чудесно. Децата много се забавляваха. Според мен всичко е както трябва да бъде и няма нужда от притеснения за заминаващите в този хотел

# 226
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Здравейте момичета,запазих този валчер,но все още се чудя дали да го платя.Струва ми се много евтино за юли 406 лв на човек ALL и анимация!?Някой бил ли е в този хотел?Каква може да е уловката?Помагайте,моля!
http://-spam129-7-noshtuvki-na-baza-Ali-Inclusive-za-edin-vazras … ne-v-h-o1321.html
Обърни внимание на Валидност на ваучера: от 07.09.2013г. до 28.09.2013г.
Според мен цената е нормална за това време на годината и 3 звезден хотел  Peace

Има и по-евтини,тъй че спокойно  Laughing

Например Flora suites септември след средата са около 380лв. за 7 дни all inclusive с пътя  Sunglasses

# 227
  • София
  • Мнения: 6 559
И ние ще пътуваме днес за Кушадасъ.Посъветваха ме да купя евро,защото спрямо лирата е 2,55т.л.
за 1 евро.Турската лира е паднала.Други съвети ще получим ли преди тръгване?Приемаме всякакви
съвети и пожелания най-вече за здраве!
Тя, лирата може да е паднала по официалния и банков курс, но зависи как го смята търговеца.  Mr. Green Преди 2 седмици беше по-изгодно дас е пазарува с лири.

# 228
  • Мнения: 131
Здравейте момичета,запазих този валчер,но все още се чудя дали да го платя.Струва ми се много евтино за юли 406 лв на човек ALL и анимация!?Някой бил ли е в този хотел?Каква може да е уловката?Помагайте,моля!
http://-spam129-7-noshtuvki-na-baza-Ali-Inclusive-za-edin-vazras … ne-v-h-o1321.html
Обърни внимание на Валидност на ваучера: от 07.09.2013г. до 28.09.2013г.
Според мен цената е нормална за това време на годината и 3 звезден хотел  Peace

Има и по-евтини,тъй че спокойно  Laughing

Например Flora suites септември след средата са около 380лв. за 7 дни all inclusive с пътя  Sunglasses
400лв.за пиков сезон мисля,че е много ниска цена.Моля,ако някой е бил в този хотел да пише!

# 229
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Здравейте момичета,запазих този валчер,но все още се чудя дали да го платя.Струва ми се много евтино за юли 406 лв на човек ALL и анимация!?Някой бил ли е в този хотел?Каква може да е уловката?Помагайте,моля!
http://-spam129-7-noshtuvki-na-baza-Ali-Inclusive-za-edin-vazras … ne-v-h-o1321.html
Обърни внимание на Валидност на ваучера: от 07.09.2013г. до 28.09.2013г.
Според мен цената е нормална за това време на годината и 3 звезден хотел  Peace

Има и по-евтини,тъй че спокойно  Laughing

Например Flora suites септември след средата са около 380лв. за 7 дни all inclusive с пътя  Sunglasses
400лв.за пиков сезон мисля,че е много ниска цена.Моля,ако някой е бил в този хотел да пише!


Съжалявам много, не съм видяла,че има и вариант юни-септември  Peace

# 230
  • София
  • Мнения: 164
И ние ще пътуваме днес за Кушадасъ.Посъветваха ме да купя евро,защото спрямо лирата е 2,55т.л.
за 1 евро.Турската лира е паднала.Други съвети ще получим ли преди тръгване?Приемаме всякакви
съвети и пожелания най-вече за здраве!
Тя, лирата може да е паднала по официалния и банков курс, но зависи как го смята търговеца.  Mr. Green Преди 2 седмици беше по-изгодно дас е пазарува с лири.
Не съм съгласна с вас, просто защото начина на работа на обменните бюра в Турция, е много строго регламентиран и контролиран, не работят като нашите. Разбира се, става въпрос за обменни бюра. До сега моя опит показва, че е по-добре да си обменяме парите в евро тук в България и в Турция да ги обменям в лири. Ние специално никога не ползваме валута за плащане различна от турските лири и не сме имали проблем, а и така излиза много по-изгодно.

Последна редакция: пт, 21 юни 2013, 15:40 от Ani_iv

# 231
  • София
  • Мнения: 164
В неделя се завърнахме от Дидим бийч резорт. Изкарахме чудесно. Децата много се забавляваха. Според мен всичко е както трябва да бъде и няма нужда от притеснения за заминаващите в този хотел
Много се радвам, че сте изживели хубава и приятна почивка в Дидим. От месец очаквам подобен коментар, за да успокоим тези, които ще почиват в този хотел. Ние също почивахме там и като цяло останахме много доволни.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Здравейте момичета,запазих този валчер,но все още се чудя дали да го платя.Струва ми се много евтино за юли 406 лв на човек ALL и анимация!?Някой бил ли е в този хотел?Каква може да е уловката?Помагайте,моля!
http://-spam129-7-noshtuvki-na-baza-Ali-Inclusive-za-edin-vazras … ne-v-h-o1321.html

Не включва транспорт и застраховка,това ще струва пари и не е 5 звезден Peace

# 233
  • София
  • Мнения: 6 559
И ние ще пътуваме днес за Кушадасъ.Посъветваха ме да купя евро,защото спрямо лирата е 2,55т.л.
за 1 евро.Турската лира е паднала.Други съвети ще получим ли преди тръгване?Приемаме всякакви
съвети и пожелания най-вече за здраве!
Тя, лирата може да е паднала по официалния и банков курс, но зависи как го смята търговеца.  Mr. Green Преди 2 седмици беше по-изгодно дас е пазарува с лири.
Не съм съгласна с вас, просто защото начина на работа на обменните бюра в Турция, е много строго регламентиран и контролиран, не работят като нашите. Разбира се, става въпрос за обменни бюра. До сега моя опит показва, че е по-добре да си обменяме парите в евро тук в България и в Турция да ги обменям в лири. Ние специално никога не ползваме валута за плащане различна от турските лири и не сме имали проблем, а и така излиза много по-изгодно.
под търговеца имах предвид магазин, сергия, а не чейндж бюро.  Grinning
И аз това казвам, по-изгодно е да се плаща в лири в момента. Преди година в Анталия пък беше точно обратното.

# 234
  • Мнения: 186
Утре заминаваме за Анталия. Хотел Миракъл резорт. Ще споделя впечатленя   grinning039като се вънем. Желая прекрасна почивка на всички!

# 235
  • Мнения: 100
Здравеúте!
Предполагам, че liv1892 ще пише подробно, но нека и аз да дам набързо мнението си за IC Green Palace . Simple Smile

С две думи- класен хотел! Това си личи от влизането в просторното внушително фоаúе до стъпването на плажа. Да, вероятно в Анталuя има и много по-луксозни хотели, но класата на IC Green си личеше навсякъде, във всеки момент. Това, което го различава от други 5 звездни хотели за (много) по-малко пари е:
*минибарът, коúто се зарежда всеки ден безплатно с безалкохолни, вода, бира и сок
*безплатния сеúф
*Безплатен интернет на цялата територия на хотела
*включените коктеúли и всякакъв марков алкохол в ОИ (това не навсякъде е така)
*безплатния невероятен сладолед по почти цял ден
*безплатната консумация на сладкиши и разнообразни кафета в сладкарницата на хотела  Heart Eyes
*и наú-вече количеството и качеството на храната. Говорим за около 30 готвени ястия, над 60 салати (зеленчуци) и над 50 вида десерти всеки ден, много от които не се повтарят за 1 седмица.  chef

 Аз съм доста капризна на храна и въпреки това всеки ден си намирах различни неща за ядене и никога не успях да опитам поне половината от асортимента. Впечатлиха ме и поне 6-7 щанда с show-cooking, където храната се приготвя на живо пред теб по твоú вкус. Ще спра до тук, иначе много мога да говоря за храната и разнообразието ú.

Ако трябва да търся кусури и да съм критична ми липсваха две неща:
*изглед от ресторанта към морето и
* кадифено гладкия пясък в морето (коúто си го има, но да кажем 1 метър след влизането по дребни гадни камъчета Laughing).

Останалото е една безкраúна зеленина, естетика, чистота и спокоúствие! Препоръчвам хотела с две ръце и двa крака Laughing Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 262
Подкрепям N.Diaz ,без забележки. В момента подготвям моят коментар,който ще е доста обстоен. Но с две думи: С огромно удоволствие бих се завърнал в IC Green Palace,вече без здравни проблеми,за да се насладя в пълна степен на усещането че съм на едно райско място.Човек за да го изпита това,трябва просто да отиде там. С думи се губи част от омаята.Усеща се с душата и то на място в Кунду.  Simple Smile

# 237
  • Мнения: 72
Посъветвайте ме кой хотел да избера-Холидей ризорт в Дидим,Ефталия вилич в Алания или Халик парк в Дикили.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Посъветвайте ме кой хотел да избера-Холидей ризорт в Дидим,Ефталия вилич в Алания или Халик парк в Дикили.
Абе направо идвайте с нас в Бодрум Ресорт -СПА 5* от 13.09  Peace

# 239
  • Мнения: 3 824
Здравейте момичета,запазих този валчер,но все още се чудя дали да го платя.Струва ми се много евтино за юли 406 лв на човек ALL и анимация!?Някой бил ли е в този хотел?Каква може да е уловката?Помагайте,моля!
http://-spam129-7-noshtuvki-na-baza-Ali-Inclusive-za-edin-vazras … ne-v-h-o1321.html

Дано не съм закъсняла, супер е хотелчето, плащай смело!
Няма нищо общо с Кушадасъ и слава Богу, че като видях за 10 години какъв град е станал Кушадасъ, направо се отвратих и не мисля да ходя до там, ние сме с кола. Намира се в Guzelcamli, на 50 метра от хотела започва огромен страхотен плаж, ето за какво става въпрос
http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://guzelcamli.bel.tr/ … p;dur=89#imgdii=_

Има малки неуредици, например няма огледала в банята, но стараят се хората и нещата се оправят в движение. Ние сме първите в тази стая - вземи си клубна стая, в къщичките, на първия етаж, директно се излиза в градината. Храната е достатъчно, гладни няма да останете, но все пак е икономичен инклузив, ако си много пренециозна ще намериш кусури, на мен ми стига, че в салатите има мнооого рукола Wink

И още веднъж за плажа - страхотен, пясък с едри камъни , но те не пречат, дъното е пясъчно, а зад гърба ти са борови горички, то за това е Гюзелчамли, хубави борчета или нещо подобно.
Ние пътуваме с Uni Holidays за втора година и съм доволна от тях.

ПС Анимация няма в момента, не знам как ще е юли.

Общи условия

Активация на акаунт