Черешката на тортата - 4 сезон - 2 тема

  • 44 590
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Ч Е Р Е Ш К А Т А   Н А   Т О Р Т А Т А


През лято 2013 „Черешката на тортата” се завръща с нов звезден сезон в ефира на Нова ТВ. От 10 юни, всеки делничен ден от 20.00 ч.

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


Това лято любимият на всички шеф Манчев запретва ръкави, за да демонстрира истинско кулинарно съвършенство – за голямото завръщане на „Черешката на тортата”. От 10 юни, в новия звезден сезон на шоуто, за първи път шеф Манчев ще кани зрителите в собствения си дом, където лично ще приготвя специални ястия. През лято 2013 той казва тежката си дума, като поставя оценка от 1 до 5 за всеки от участниците.

Част от новия регламент в предаването са специални мисии, които звездите ще получават лично от шеф Манчев в началото на всеки епизод на шоуто – от понеделник до петък, точно в 20.00 ч.

Още в първата седмица Васил Найденов ще се окаже именно черешката на тортата и специална изненада за някой от участниците. Компаниите в новия сезон ще продължават да бъдат така сплотени, а шегите на маса - още по-забавни.

Жокери за звездите, които ще разкрият своя талант през юни, и ексклузивни  подробности, феновете на шоуто могат да следят на официалната страница на „Черешката на тортата” във Facebook

http://www.facebook.com/chereshkata.na.tortata?ref=ts&fref=ts

3 сезон
1 ТЕМА

Последна редакция: пн, 24 юни 2013, 21:15 от Мама Цоцоланка

# 1
  • София
  • Мнения: 15 467
  Тук съм!Мерси Маме! newsm51

Не,че е много интересно ,но то и нищо друго няма за гледане.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 578
Малко изпуснах част от предаването, но баницата с брито ми се стори интересна. Бих спретнала и аз малко видоизменена.

# 3
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!  bouquet
Веднага се записвам.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Коментарите на Манчев много ме изненадват понякога.

# 5
  • Мнения: 221
Маме   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 15 467
Коментарите на Манчев много ме изненадват понякога.
Някъде четох,че бил много натоварен с трите си ресторанта и изобщо нямал време за черешката!

# 7
  • Мнения: 36
Запис и от мен

# 8
  • Мнения: 1 338
Благодаря за новата тема   bouquet

Той Манчев сигурно затова така се назлобил, липсва му време, оттам и липса на секс и настроение  Joy

# 9
  • Мнения: 170
Самоцитирам се, че си пуснах коментара във вече "остарялата" Laughing тема:
Оф, това предаване все повече ми заприличва на Психодиспансер. Пълна лудница, брато... Stop Laughing
Не ми харесаха ястията на домакинята. Всичко ми се стори бъркоч. Стори ми се, че се поомая от винцето. Тоз червен, лъскав нос...нещо... Rolling Eyes Wink и това прокламиране на алкохола, много алкохол, всичко с алкохол...Тайсъна да яде месо, ние ще я караме на салати и мастики..не, че нещо, де, ама....Не знам, на мен ми приличаше на сбирка на тихите луди...психарска работа...Инак обаче ми харесват повече от предните участници...

А, Манчев, боже, Манчев, все повече се чудя какъв готвач е тоя и отде го изкопаха....Ужасно взе да ме дразни, простее ми и ми се струва доста ограничен със самочувствие до небето...Абе, с една дума - без коментар....

# 10
  • Мнения: 4 594
Маме Hug

Той Манчев сигурно затова така се назлобил, липсва му време, оттам и липса на секс и настроение  Joy

 Joy Оправи го!

И аз като Тайна, ако бях гледала как приготвя вечерята, нищо нямаше да опитам. Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 7 880
Ъъъъъ ... аз пък не разбрах сега ли да се събличам или да го оставя за утре.  newsm12

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Коментарите на Манчев много ме изненадват понякога.
Някъде четох,че бил много натоварен с трите си ресторанта и изобщо нямал време за черешката!
Която всъщност го направи известен...

# 13
  • Мнения: 9 865
Може да отстъпи на някой друг участието си в предаването, като е толкова натоварен. Той всъщност участник ли е или има нещо общо с продукцията?

# 14
  • Мнения: 1 338
Ъъъъъ ... аз пък не разбрах сега ли да се събличам или да го оставя за утре.  newsm12

Ами то и утре ще има съблечен в кухнята, така че  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт