Серенити Бей-Царево 2013г! - тема №2

  • 28 251
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Доколкото аз разбрах, са на партера под стрехата :

Точно под стрехата е етаж 1, а по-надолу партера.

Последна редакция: вт, 03 юни 2014, 21:42 от _Пепи_

# 256
  • софия
  • Мнения: 2 913
Освен че са на партер не мисля че има друг недостатък

# 257
  • Мнения: 142
Реално са си под нивото на басейна, т.е. на етажа на ресторанта са.
Преди доколкото съм виждала там отсядаше част от персонала и аниматорите.
Сега май за първа година пускат такава оферта за тези апартаменти.

Ако не се застоявате много в стаята и не ви притеснява, че няма видимост е по-изгоден вариант.
http://prikachi.com/images/623/7369623Z.jpg

На снимката се вижда долу къде се намират апартаментите. Даже тези в другото крило имаха и решетки пред терасите.

Последна редакция: пн, 02 юни 2014, 23:51 от джулиана

# 258
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Икономичните апартаменти са разположени на партерен етаж, в 'английски двор' без гледка и разполагат с оградена тераса. Оборудвани са идентично на другите апартаменти и са подходящи за семейства с до 2 деца.

Не разбрах обаче цената на икономичните апартаменти на равно ли е с другите?Би трябвало да са на по-ниска цена, защото са на кофти място.

# 259
  • София
  • Мнения: 2 296
И аз се поинтересувах заради атрактивната цена... свързах се по телефона и ето какво разбрах:
Не са на ниво партер тези апартаменти, а на нивото на басейна, тоест -1. Гледката от такъв апартамент е стената на басейна. Точно стаите на персонала са пуснали на пазара, но изключително и само заради огромния интерес към хотела. Затова и разликата в цената е почти двойна.
Знаете, че местата за целия сезон за Серенити се изчерпаха още през януари....
Тези, които резервират такъв апартамент следва реално да отчетат тези факти.
Дано да няма разочаровани.  Simple Smile
Дано и хотелът не се възгордее от небивалия интерес и да покаже и този сезон перфектно ниво и организация!  Grinning

Ще е добре _Пепи_ да махне снимката с апартаментите под стряхата, защото те са на доста висока цена  + изглед море.  Peace

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

Ще е добре _Пепи_ да махне снимката с апартаментите под стряхата, защото те са на доста висока цена  + изглед море.  Peace

Ще е добре Eva да прочете, че съм писала че са на партер, а не точно под стрехата. Нямаше как по-добре да го обясня.

# 261
  • София
  • Мнения: 2 296
Ще е добре _Пепи_ да махне снимката с апартаментите под стряхата, защото те са на доста висока цена  + изглед море.  Peace

Ще е добре Eva да прочете, че съм писала че са на партер, а не точно под стрехата. Нямаше как по-добре да го обясня.
Снимката е подвеждаща

# 262
  • Мнения: 10 687
Направо съм учудена, че ще предлагат тези помещения /ако са тези, за които си мисля/ на гости на хотела  Rolling Eyes
Ами те са си направо полу-мазета, ще ме прощавате  Confused
Тези, които "гледат" към басейна, ще "гледат" стена. Другите, които "гледат" към улицата, ще "гледат" буквално предниците на паркираните автомобили...  ooooh!
Направо да се чудиш какво да избереш ........  Rolling Eyes

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ще е добре _Пепи_ да махне снимката с апартаментите под стряхата, защото те са на доста висока цена  + изглед море.  Peace

Ще е добре Eva да прочете, че съм писала че са на партер, а не точно под стрехата. Нямаше как по-добре да го обясня.
Снимката е подвеждаща

Ок, махам я, но мисля, че се разбира, че са под нивото на това, което се вижда на снимката.

# 264
  • Мнения: 6 292
Момичета, съживили сте грешна тема, имаме нова за 2014, моля да я ползвате Hug
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=758677.0

# 265
  • Мнения: 128
момичета , да ви попитам някой спал ли в тези едностайни апартаменти, които са нивото на басейна?

# 266
  • Мнения: 1 292
След две години почивка в този хотел реших, че е време за промяна и резервирах на друго място.Но сърцето ме тегли все към него.Видях офертата от Визит и изобщо не се чудих и промених резервацията си пак за там.А тези апартаменти са със същото обзавеждане като другите, това че гледа към стената не ме бърка, в него само ще спим.През цялото време сме навън.Предпочетох страхотната анимация,това, че е директно на плажа, хубавата храна и се надявам, че пак всичко ще е на ниво.

# 267

Общи условия

Активация на акаунт