Бременна и все така привлекателна

  • 26 858
  • 809
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 62 595
не бой се, като умра, ще ме гримират за ковчега! А едва ли пред Господ душата ми ще е гримирана и епилирана. В терминален стадий хората не са на себе си - или от болки, или от опиатите.

# 406
  • Мнения: 14 654
Не знам защо жена, която не се гримира, се определя като запусната. Има различни видове поддръжка и това да мацнеш малко сенки и руж не е в никакъв случай най-добрата, да не говорим, че на някои им седи много неприятно, защото само подчертават колко нелицеприятно е това под грима.
И през брменността, и в останалото време, не се гримирам, защото изглеждам достатъчно добре без грим. И това не го казвам, за да се правя на интересна, а просто защото е вярно. Като бременна много по-често се подстригвах, дразнеше ме косата. После пак си я пуснах по-дълга.

# 407
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Лизет, от това че повръщах целодневно, ама наистина целодневно и от всичко, бях станала кожа и кости. Бях пределно изтощена, виеше ми се свят дори като лежах. Когато се изправях, за да отида до тоалетната, целите ми крака трепереха и се подпирах на стените. Понякога мъжът ми ме водеше. Какво лакиране, акви пет лева? Ти можеш ли да се лакираш, когато ръцете ти треперят и главата ти се върти? Все едно да се лакираш, когато си пияна.

За болните в терминален стадий, за които говориш - те нямат нищо общо с жена, лежаща за задържане. Ако умирам аз и знам, че просто няма как да бъда спасена, ще искам да се поглезя като за последно, ако, разбира се, физическото ми състояние го позволява. Но докато лежах заради риск да загубя бебето си, можех да мисля единствено за него. И умирах от ужас. И плачех от страх. Познай дали мисълта за прическа ми е била на преден план? Отделно, както споменах нееднократно, нямах физическа възможност да се контя. Дали си засегнат само ти или и така чаканото, изстрадано и желано дете има огромна разлика.

Та всичко зависи от конкретната ситуация и да се правят генерални обобщения не е правилно.  

# 408
  • Мнения: 45
не бой се, като умра, ще ме гримират за ковчега! А едва ли пред Господ душата ми ще е гримирана и епилирана. В терминален стадий хората не са на себе си - или от болки, или от опиатите.

Опиатите не влияят на съзнанието мога да ти кажа. Единствено на болката. Така че в терминален стадий са си съвсем адекватни и с акъла си.

# 409
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Морфинът не влияе само на болката, а и на съзнанието.
След Първата световна война завърналите се войници масво са се друсали с морфин, който им е бил даван за успокояване на болката на бойното поле. Друсали са се, защото са били привикнали  вече към него, а не защото след войната нещо ги е боляло. С морфина са борили посттравматичния стрес, който по онова време е бил смятан за лигавщина. Има цяло едно загубено морфиново поколение.

Опиатите, за разлика от стимулантите, причиняват физическа зависимост.

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 10:03 от Зимна роза

# 410
  • Мнения: 45
Но докато лежах заради риск да загубя бебето си, можех да мисля единствено за него. И умирах от ужас. И плачех от страх. Познай дали мисълта за прическа ми е била на преден план? Отделно, както споменах нееднократно, нямах физическа възможност да се контя. Дали си засегнат само ти или и така чаканото, изстрадано и желано дете има огромна разлика.

Та всичко зависи от конкретната ситуация и да се правят генерални обобщения не е правилно.  

Имаше една досадница в болницата която непрекъснато всичко драматизираше, стресираше се от всяко нещо, не преставаше да дудне сякаш е края на света и ще се умира. Laughing И ронеше естествено ред сълзи два сополи очаквайки че всички нея трябва да успокояват принцесата. Беше безкрайно досадно да се занимаваме с депресивни откачалки когато си има психиатри за целта.
Ако си била и ти от този тип, има си специалисти-психиатри и това че си се вторачила да мислиш само за проблемите си е точно за него.
На мен никакви тежки състояния никога не са ми били пречка да се контя. Като ми треперат ръцете, ще помоля друг да ме лакира.
Междудругото, в големите западни болници си има козметици и фризьори, идващи понякога на място до леглото на болния за дадена процедура. Е, аз нямах такова удоволствие, но помощници винаги се намират ако си пък ЧАК толкова безпомощен.

# 411
  • Мнения: 45
Морфинът не влияе само на болката, а и на съзнанието.

Глупости.

# 412
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Но докато лежах заради риск да загубя бебето си, можех да мисля единствено за него. И умирах от ужас. И плачех от страх. Познай дали мисълта за прическа ми е била на преден план? Отделно, както споменах нееднократно, нямах физическа възможност да се контя. Дали си засегнат само ти или и така чаканото, изстрадано и желано дете има огромна разлика.

Та всичко зависи от конкретната ситуация и да се правят генерални обобщения не е правилно.  

Имаше една досадница в болницата която непрекъснато всичко драматизираше, стресираше се от всяко нещо, не преставаше да дудне сякаш е края на света и ще се умира. Laughing И ронеше естествено ред сълзи два сополи очаквайки че всички нея трябва да успокояват принцесата. Беше безкрайно досадно да се занимаваме с депресивни откачалки когато си има психиатри за целта.
Ако си била и ти от този тип, има си специалисти-психиатри и това че си се вторачила да мислиш само за проблемите си е точно за него.

Хайде не говори за мен без да знаеш каво е било състоянието ми, ако обичаш  Stop
Достатъчно ясно го описах. Приеми, че някои хора в дадени моменти са НАИСТИНА зле. Ако не си имала подобен момент - радвай се.

За морфина - няма да разводнявам темата. Има откъде да прочетеш.

# 413
  • Мнения: 45
Но докато лежах заради риск да загубя бебето си, можех да мисля единствено за него. И умирах от ужас. И плачех от страх. Познай дали мисълта за прическа ми е била на преден план? Отделно, както споменах нееднократно, нямах физическа възможност да се контя. Дали си засегнат само ти или и така чаканото, изстрадано и желано дете има огромна разлика.

Та всичко зависи от конкретната ситуация и да се правят генерални обобщения не е правилно.  

Имаше една досадница в болницата която непрекъснато всичко драматизираше, стресираше се от всяко нещо, не преставаше да дудне сякаш е края на света и ще се умира. Laughing И ронеше естествено ред сълзи два сополи очаквайки че всички нея трябва да успокояват принцесата. Беше безкрайно досадно да се занимаваме с депресивни откачалки когато си има психиатри за целта.
Ако си била и ти от този тип, има си специалисти-психиатри и това че си се вторачила да мислиш само за проблемите си е точно за него.

Хайде не говори за мен без да знаеш каво е било състоянието ми, ако обичаш  Stop
Достатъчно ясно го описах. Приеми, че някои хора в дадени моменти са НАИСТИНА зле. Ако не си имала подобен момент - радвай се.

За морфина - няма да разводнявам темата. Има откъде да прочетеш.

Малка си да ме учиш, не мислиш ли? Виждала съм толкова бременни и в такива състояния, каквито ти е бедна фантазията да си представиш.
А за морфина изпити съм държала пред професори.

# 414
  • Мнения: 3 736
И кво, наконтени ли бяха?


А за морфина изпити съм държала пред професори.

И какво трябва да следва от това?

# 415
  • Мнения: 836
Аз пък не разбирам защо, за да изглеждаш поддържан трябва да си гримиран, лакиран и боядисан  Rolling Eyes   Аз не се боядисвам, защото нямам бяла коса, а и моя цвят си ми харесва  Sunglasses   Не се лакирвам от 19-годишна, когато започнах първата си работа в един ресторант   Blush   Не се гримирам, защото от помадите ми излизат лишеи и мога да слагам само спирала  Embarassed   Имам изключително свеж вид (без да се хваля много  Grinning) и мъжът ми ме харесва без грим. Поддържам си фигурата, подстригана съм. Чувала съм други жени да споделят, че се гримират за да прикрият някакви недостатъци. Моето самочувствие ме краси достатъчно  Mr. Green   Ако се нагримирам ще стана прекалено красива и мъжо няма да ме пусне да изляза от вкъщи  Crazy

# 416
  • Мнения: 3 736
Аз пък не разбирам защо, за да изглеждаш поддържан трябва да си гримиран, лакиран и боядисан  Rolling Eyes

И аз не разбирам.

# 417
  • Мнения: 45
Аз пък не разбирам защо, за да изглеждаш поддържан трябва да си гримиран, лакиран и боядисан  Rolling Eyes  

Защото затова е макияжа- да дава поддържан вид. Красавици с естествен природен макияж няма.

# 418
  • Мнения: 836
В случая с Анджелина има много фактори. Първата сника има гримаса. Я слънцето й пече я нещо друго. Във втората има поза! Нормално като позираш за снимка да изглеждаш по-добре и да не правиш физиономии. А и не съм сигурна дали не е барната с фотошоп  Peace

А и виж колко по-широко усмихната и щастлива изглежда в сравнение с позирането на втората снимка Wink

# 419
  • Мнения: X
Но докато лежах заради риск да загубя бебето си, можех да мисля единствено за него. И умирах от ужас. И плачех от страх. Познай дали мисълта за прическа ми е била на преден план? Отделно, както споменах нееднократно, нямах физическа възможност да се контя. Дали си засегнат само ти или и така чаканото, изстрадано и желано дете има огромна разлика.

Та всичко зависи от конкретната ситуация и да се правят генерални обобщения не е правилно.  

Имаше една досадница в болницата която непрекъснато всичко драматизираше, стресираше се от всяко нещо, не преставаше да дудне сякаш е края на света и ще се умира. Laughing И ронеше естествено ред сълзи два сополи очаквайки че всички нея трябва да успокояват принцесата. Беше безкрайно досадно да се занимаваме с депресивни откачалки когато си има психиатри за целта.
Ако си била и ти от този тип, има си специалисти-психиатри и това че си се вторачила да мислиш само за проблемите си е точно за него.
На мен никакви тежки състояния никога не са ми били пречка да се контя. Като ми треперат ръцете, ще помоля друг да ме лакира.
Междудругото, в големите западни болници си има козметици и фризьори, идващи понякога на място до леглото на болния за дадена процедура. Е, аз нямах такова удоволствие, но помощници винаги се намират ако си пък ЧАК толкова безпомощен.
Хахах, какви помощници в българска държавна болница, в която дори не се проветрява, в която дори няма кой да оправи мивката и няма нормална баня. Представям си как ми правят ноктопластика, докато до мен миришеше на пикнята на циганката, с която бяхме в една стая. То сърцето ти се къса, защото си скъсал с част от теб, за фризьорки ще мислиш, особено в онази покъртителна обстановка. И всички страдат за загубата си, и всички се страхуват: всички ревахме като магарици. А после намерихме сили и да се посмеем. Трябва да си някакъв добик, за да останеш твърд в такава ситуация, камо ли да дадеш приоритет на лака на ноктите. Камо ли някой да те дразни със страданието си.
Аз също обожавам да се контя и в нормална обстановка го правя. За да спра да го правя, не е било от немара, а от страх, че можеш да причиниш без да искаш някакви усложнения на бременността, за която си дал мило и драго. На мъжът ми в този момент най-малко му пукаше с какъв цвят червило съм. И без това нямам нужда от разкрасяване, за да бъда харесвана от него. Разкрасяването го правя за себе си.

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 11:29 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт