ЯНУАРСКОТО бебче лекичко рита в коремчето вече-тема 7

  • 21 334
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1

ЗАСЕГА СМЕ 95 ЕНТУСИАСТ-МАМИ; ИМАМЕ 7 ДВОЙКИ БЛИЗНАЦИ


ЛЕКА И ЩАСТЛИВА БРЕМЕННОСТ С НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ ДЕЧИЦА НА ФИНАЛ



ЕТО НИ И НАС


♥Пандичка♥ -  31г, втора бременност, София  stork-girl

Дейзи - първа бременност



LuzMaria - 25г, първа бременност, София

Seawave - втора бременност, Добрич  stork-boy

Ivi4ka - 25г, второ детенце



Рени Калпачка - втора бременност

cerezas - първа бременност, stork-boy

doci - втора бременност

Marion-C, трета бременност, Бургас



miika - втора бременност stork-boy

galslr85 -  28г, първа бременност, Ст. Загора



dani 1986 -  втора бременност, Пловдив



marinamihailova -  втора бременност

His Princess - 25г, втора бременност, Германия

zuzi_79 - първо дете, Варна

kateto8 - 28г, първа бременност, Германия



Tid -  първа бременност

elly_1986 - 27г, първа бременност, София stork-girl

plamtoo - 28г, първа бременност

Верончето  - 28г, първа бременност, Германия

milensky1980 - 32г, втора бременност, София stork-girl



mcht - 26г, първа бременност, Пловдив  stork-girl stork-boy

криси - 31г, първо дете, София  stork-boy

na_ni - първа бременност, Париж stork-boy

pr0m1nd4e - 26г, първа бременност, Русе



mole - 23г, първо дете, София



Шанта - 32г, втора бременност, Германия



Хриси. - 27г, първа бременност, Варна

Lexy/Nety -  първа бременност, София

Elg - 30г. втора бременност, София

matevska - 22г, първа бременност, Пловдив stork-boy

violetka_86 - втора бременност, Разлог




Zolka - втора бременност, Пловдив stork-girl

miirr - 27г, втора бременност



vili_98 - първа бременност

Iv Mincheva - 26 г, първа бременност, Лондон

Яни_Ди - втора бременност, София

Вики - 27г, първа бременност, София  stork-boy

lin_che - 24г, първа бременност, София

Dara. - 25 г, първа бременност  stork-boy



sladyrana_90 - първа бременност

Котката Марта - трета бременност, stork-girl

gazzella -  33г, първа бременност, Бургас




Кокона20 - първа бременност, Варна  preggo preggo

Цветно - 25г, втора бременност, Пловдив stork-boy

didsi - 36г, втора бременност, Ст. Загора

stelinka_01 - 21г, първа бременност, Казанлък



toridim - трета бременност, София   stork-girl stork-girl

purshi - първа бременност, Бургас

be6o - 36г, първа бременност, София

cybercat - 32 г, втора бременност, Йоханесбург

Кайлис - второ дете, София stork-boy

desita bonita - 29г, първа бременност, София  stork-boy

Minka_ - 27г, първа бременност, Добрич stork-girl



Момина сълзица - първа бременност, Русе



boycheva_dani - първа бременност, Варна

Чухалече - 31г, първа бременност, София

Catherineka - 31г, трета бременност, София  preggo preggo

tinky_82 - първа бременност

zlatina.ber - 30г, втора бременност, Бургас


Юлс - първа бременност, Русе

Mandarinkata - 29г, първа бременност, Франкфурт


irchick - втора бременност

emily79 - втора бременност

mimozka 7729 - 35г, първа бременност, София  preggo preggo



neli_81 - 31г, втора бременност, Бургас stork-boy

allian84 - 29г,първа бременност, София



Нели А. - първа бременност, София

Звезден прах - първа бременност, Бургас

Im so excited - първа бременност, Бургас

Възкресителница с Перо, Германия

barabanjio - втора бременност, Германия

babyface76 - 36г, първа бременност, София

honey-bunny - първа бременност, София



ileto - 34г, първа бременност, Русе

__Malcho__ -29г, първа бременност, Бургас



Lady Guga -  30г, втора бременност, Пловдив

vesi_gt - 27г, първа бременност, Сливен

thestorm698 - 24г, първа бременност, Париж

Rosi4ka - първа бременност, Лондон




Merrida - втора бременност, София

tedi8228 - трета бременност, София

tonniny - 35г, първа бременност, София stork-boy

cocktail_girl, 24г, първа бременност, Плевен

nikitto, втора бременност, София



Scarlett - втора бременност, София

Sunflower- 27г. втора бременност



Catseye - 29г, първа бременност, Шумен/Бургас

mima_r - първа бременност, Провадия

Cvetito - втора бременност, Русе

NaTi_ - първа бременност, София



Maggie_M - 32г, втора бременност, София  preggo preggo


В очакване да споделят термин:
Chema, Зелено човече, Обичливо момиче, Шанта



ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ



КАЛКУЛАТОРИ И ИЗЧИСЛЕНИЯ


ПРЕГЛЕДИ И ИЗСЛЕДВАНИЯ



ХРАНЕНЕ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТ



БРЕМЕННОСТ И СПОРТ



ОБЩА ИНФО


В ОЧАКВАНЕ НА ВТОРО/СЛЕДВАЩО ДЕТЕ


ЗА РАЖДАНЕТО


ИМЕНА ЗА БЕБОЦИТЕ НИ


Старите теми: ТЕМА 1 - ТЕМА 2 - ТЕМА 3 - ТЕМА 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=727681.0 Тема 5http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=729671.0 Тема 6



Албумът ни в www.snimka.bg e с акаунт  januari2014. Паролата се разпространява с лични съобщения.

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 10:25 от january2014

# 1
  • Мнения: 2
  animal037  animal037  animal037  Добро утро момичета.Ели мерси за темичката аз ще бягам да пазаря докато е хладничко,че после немога да дишам в тея жеги.Прави сте за количката неможе без кош за новородени,като вляза в седмия смятам да разгледам във Варна по магазинчетата  smile3521 smile3508 Приятен ден на всички тумбачета. Hug

# 2
  • Мнения: 464
Добро утро   bouquet  Елг мерси за темичката  Hug Хубав ден на всички

# 3
  • Мнения: 1 569
Добро утро! Елг, мерси за темичката!  Hug

Торидим, Йоана и Ивайла? Сигурни ли са вече имената. Simple Smile Страхотни са! Сестра ми е Ивайла и понеже до преди 10 години беше супер рядко име, исках като имам дъщеря, да я кръстя така. Но преди да родя все чувах за Ивайли, тоест беше станало хипер популярно и се отказах. Не, че в последствие и нашето име не се оказа доста популярно.  Laughing

Babyface, нееее, не те забравяме. Просто се сформира нещо като група в групата южнячки, мислейки, че едните сме по-лудни с дългите разходки в по-лошо време, но явно всички сме един дол дренки и както казах ще ринем заедно сняг с колички.  Joy А Точко е много сладко!  Heart Eyes

Котката Марта, честити ти ритничета!

Роси4ка, много хубаво сте решили да гледкате бебчо тук. Ти сигурно мислиш да стоиш докато имаш майчинство от там? А колко е майчинството там в същност? Знам, че не е много...  Confused

Оф аз днес се бях настроила да почивам, но добре, че си погледнах графика да видя, че днес съм 6-ти ден на работа, а утре почивам - 1 ден.  Rolling Eyes Вече се чуствам много изморена и вчера яко се изнервих заради разни неуредици в работата. На всичкото отгоре дясната ми половина снощи пак беше схваната  от пустото течение+климатик!!  Sad

Отивам да будя пандата, че ще ходи на Витоша.  Heart Eyes Хубав ден на всички!  Hug

# 4
  • Мнения: 1 669
Добро утро и от мен  Hug
Тори - много хубави имена сте избрали стискам палци всичко да е наред Hug
Коте, браво на теб и на Мила Hug
Ние име нямаме още, бебето е Бебе...А каката, като я питаме как ще се казва бебето казва "Миююю", та може и това да остане  Joy
Бейбифейс, за името на бебето питат майката, а не бащата, така че няма страшно - ти ще си с трезва глава и няма да го пишеш Точко Mr. Green
Ауу, Роси, вашата телефонна любов ли е Heart Eyes Ние така три години живяхме в различни градове, но като гаджета...После се събрахме в един направо със сватбата hahaha Имаше някои ...хм, екстремни изживявания докато се напаснем, но като цяло помня периода с много любов  Heart Eyes
Хайде отивам да снимам кореме, че съм ви обещала да го покажа  Blush
Усмихнат ден  Hug

# 5
  • Мнения: 190
Елг, благодаря за темата. Аз тъкмо щях да предлагам, ако искате този път аз да я направя, обачееее толкова бях зациклила на името - искаше ми се да е хубавичко и римувано както досега и нищо не ми идваше в главата.

Панди, издръж още малко в работата!!!! Вижда му се края на мъката! На мен това ми е като мантра в главата!

И аз се захващам сега с чистене по по-хладно, че ми е голяма мъка тая жега. Май ние сме единствените, които благославяхме хладните юни и юли  Laughing

# 6
  • Мнения: 361
Здравейте,
Аз пък се усетих за темата в 7 сутринта  ooooh! После ще дооправям още.
Моля който има промени, термини, гащи и т.н да ми драсне ЛС да добавям.

Малко по темите от предната :

Котката- Честити тихи ритничета на малката Мила.

Ив- ето количката, която ще купя http://www.google.bg/search?q=cybex+callisto&tbm=isch&tb … =1280&bih=856.
Пускам така, за да се видят комбинациите. Иначе което и да е порт бебе става за нея.

Тори- много хубави имена.

за името- питат майката да, но знаете ли, че само бащата има законното право да смени името. Rolling Eyes


Аз вчера, т.е снощи бях с болки в корема. Да ви питам, тежат ли ви коремите?
На мен много. Имам чувството, че това бебе е супер ниско долу и ще го изтърва.
А и друго което е- много ми се пие бяло вино. Не съм пила още.

Много  Hug

# 7
  • Мнения: 26
Ели мерси за темичката Simple Smile

Панди по принцип тук майчинството е 6 седмици, но всяка фирма си има различни условия. В моята е 1 година, ако си във фирмата повече от 2 години преди да излезеш майчинство, така че ще намажа 1 година майчинство Simple Smile

Коте честита ти Мила Simple Smile страхотно име х

Торирим супер имена сте избрали Simple Smile а за сестра ти не се притеснявай ще и мине Simple Smile

Аз поне тук от всичките ми приятелки съм първа и сега всички са на 7-то небе че ще има бебе в компанията. Малко ми се сърдят че искам да си ходя в БГ, но ще им мине 😜😜😜

Хубав ден момичета Simple Smile

# 8
  • Мнения: 190
Елг, не говори така! Стигнала си до тук, ще стигнеш и до края  Hug Ако има притеснения, бягай при доктора и да те слага на легло - няма да мърдаш от него и всичко ще е наред!
А за количката, която си си избрала - много звезди, много чудо са я избрали също  Laughing Не че ги разпознах, ама селебритита ми изглеждат.

За имената - на мен също много ми харесаха. До тук страхотни имена сте си избрали! Аз съм се спряла, както вече писах, на Явор, обаче ММ още не е измислил своето предложение - на него му било много рано, щял да ми го каже последния месец чак!! Абсурд! Аз търпение дотогава нямам  Joy И на него му харесва моя избор, обаче има задръжки по отношение на произношението му на руски /ММ от бебе е проговорил руски щото роднините му са бесарабски българи/, та ми вика - "Като отиде в Русия или говори с руснаци ще се представя като "Я, вор", което означава Аз, крадец  Joy

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 09:22 от tonniny

# 9
  • Мнения: 1 056
Хей ме на и мен в новата темичка, прекрасна както винаги - връщам се да ви прочета и на всички пожелавам прекрасен слънчев ден  Hug

# 10
  • Мнения: 1
Добро утро мамчета Simple Smile
Само ден нямах време да ви изчета и ние сме скочили в новата темичка! В този ред на мисли , да ни е честита и най- специални благодарности на Elg за хубавото име!  Hug

Относно количките се бях запънала за mima , но откривам няколко недостатъци и това не разубеди.
Говорих с приятелка и тя ме посъветва твърдо да купуваме зимен кош , защото се ползва достатъчно дълго, затова смятам и да купим такъв! Друга пък мама каза, че не е ползвала летния нито веднъж, а минали направо на лятна и по- лека количка, защото не й се мъкнело толкова килограми всеки ден...newsm78. Та се питам вие какво мислите по този въпрос???  newsm78
 
toridim , страхотни имена ! И мен много ме радват ... Simple Smile

Кайлис ще чакаме снимката на тумбачето ти . Simple Smile
 
Аз отивам да се занимавам с домакинска работа, че кое време стана...
На вас пожелавам хував и усмихнат ден !  Hug

# 11
# 12
  • Мнения: 1 266
Елг, на мен не ми тежи, по-скоро ми убива, защото бебето още е под пъпа (на височината на пъпа е в 20-а седмица), нормално е.
Сложи, моля те, един розов щъркел за Мила Simple Smile

Торидим, Ивайла и Йоана ми се струват страхотни имена  Heart Eyes и много си вървят едно с друго.
За сестра ти много време се чудих какво да кажа, непонятна ми е тази реакция, нищо не разбирам  newsm78 Дано да не ви се развалят трайно отношенията.

Иначе реакциите на разни майки, които се борят със стерилитет, дори когато вече имат едно дете или са бременни, пО мога да ги разбера. Аз имам една приятелка, която на 40+ роди дъщеря си ин витро, и сега още не съм й казала, че съм бременна, защото знам, че ще я натъжа... Също така ми беше много трудно да кажа на друга много близка приятелка, която като мен е загубила второто си дете. Все се надявах, че тя ще забременее първа, но не стана. И сега гледам да не й говоря за бебе и бременности, както съм благодарна, ако и на мен не ми говорят. Тук е различно, някак, не сме близки. Аз затова и на срещата не дойдох, може би няма и да идвам. Не мога да съм около бременни, дори пред лекарския кабинет, чувствам се зле, психясвам. Сложна работа е.

# 13
  • Мнения: 5
Кайлис  Hug

Елг благодаря за темичката  Peace и на мен ми тежи корема понякога, обаче, но не го чувствам ниско. Трябва да се върна назад да ти видя гащите, че забравих, но от опит да ви кажа безпогрешно различавам какво дете носи една майка - ниско ако го носи е момче, високо - момиче..

Момичета аз я втасах. Уж се подобрявах бавно и от тази сутрин не мога да ходя. Болката вече не е като електричество, а перманентна на мястото. Домашната ми лекарка е отпуск до понеделник и до тогава нямам шанс за направление при специалист.. А днес трябва да помагам в избора на торта за 50 годишнината на съпруга на моя приятелка...и не ми се седи вкъщи ангажименти много. Просто не знам как ще се мобилизирам  newsm78

Котке - много добра новина.






# 14
  • UK
  • Мнения: 5 999
Елг страхотна темичка   bouquet




Toridim, Коконче ето едно предложение за вас Simple Smile

http://www.babyjogger.co.uk/cityminidouble.php

Много е хубава, но не виждам цените Blush

Елг хубава е количката, питам се, дали ще е стабилна и през зимата newsm78 впредвид малките и гуми, че получавам съвети разни да не са малки гуми, друг не с големи ooooh! абееее Crazy
Между другото гледах в съботата една такава близнашка (мен ме вълнува Naughty) стори ми се супер лека и се побира в асансъори всякакви Crazy

Общи условия

Активация на акаунт