песнички от анимационни филмчета ?

  • 6 908
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Jason Wade - Shrek Soundtrack - "You belong to me".
Най-страхотната песничка от много време насам. Бебчо много я обича, потърсете я!
А някой може ли да ми каже откъде да си намеря Улъбка, Зеленой Папугай и Крокодила гена, нещо е развален линка на бгмама или там на адреса ги няма вече. Нямам кирилица и ми е трудно да ги търся, някой има ли идея, мерси !!!

# 31
  • Мнения: 18 542

Яко! Огромни благодарности!  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 18 542
Цитат на: eli_c
Jason Wade - Shrek Soundtrack - "You belong to me".
Най-страхотната песничка от много време насам. Бебчо много я обича, потърсете я!
А някой може ли да ми каже откъде да си намеря Улъбка, Зеленой Папугай и Крокодила гена, нещо е развален линка на бгмама или там на адреса ги няма вече. Нямам кирилица и ми е трудно да ги търся, някой има ли идея, мерси !!!



Аз ги имам, ако искаш ще ти ги пратя.

# 33
# 34
  • Мнения: 2 693
"Леко" ОФФ - tedinceto, страшна снимчица си сложила Grinning ! Гледам, че са порастнали маймунчетата! Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 512
Цитат на: bobolenta
"Леко" ОФФ - tedinceto, страшна снимчица си сложила Grinning ! Гледам, че са порастнали маймунчетата! Grinning


Ама са фотогенни нали  Grinning

# 36
  • Мнения: 4 390
Цитат на: eli_c
Jason Wade - Shrek Soundtrack - "You belong to me".
Най-страхотната песничка от много време насам. Бебчо много я обича, потърсете я!
А някой може ли да ми каже откъде да си намеря Улъбка, Зеленой Папугай и Крокодила гена, нещо е развален линка на бгмама или там на адреса ги няма вече. Нямам кирилица и ми е трудно да ги търся, някой има ли идея, мерси !!!


оттук;
http://www.skazochki.narod.ru/Music/pesenki.html
click с десен бутон върху заглавието на песента и избери Save target as...
http://1001skazka.com/music1.html

# 37
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Thanks  cheta  i diviana !!!
Svalih si gi ot linka  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт