Тренировки в домашни условия: Тема 38

  • 32 907
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 813
Oтчитам един час зумба  newsm68 newsm44
ГОЛЯМ КУПОН, ХОРА!

Напълно съгласна. Ходя на Зумба вече 2-ри месец. Такава приятна умора, уникално е. За съжаление при нас е само 2 пъти седмично.
 Точно това е думата: приятна умора.

# 721
  • Мнения: 5 776
sili- pili, добре дошла  wavey, поздравления за вече постигнатите постижения  Peace
Аз със килограмите от ражданията се бях справила, сега обаче се боря с тези от спирането на цигарите, много бавно мърдат пущините  Mr. Green
Аз си продължавам с The Biggest Loser. Зумбата и нея си я мятам на XBOX-а често (а уж го купих за децата  Laughing), много си я заобичах  Peace

# 722
  • Мнения: 36
Супер! Аз се чудих дали да почвам The Biggest Loser, но реших да изчерпам каквото има от Шон Т, а сега гледам, че се очаква декември да пуснат и P90X3 - 30 минутни упражнения и на тях се точа   261uu

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Записвам се да следя темата.
На мен зумбата ми е любима, а на народни танци ходя когато има възможност.

# 724
  • Мнения: 8 163
Добре дошла, Лили-Пили!

Мария, килограмите след спиране на цигарите се качват и от увеличения прием на калории. Ядеш ли повече, за да заместваш липсата на никотин?

# 725
# 726
  • Мнения: 1 451
Мамо МилHug

РачеLaughing Само масаж ни трябвал. Явно и ние, и всичките велики спортисти сме прости  Wink

***

Джо Дилън + интервално босоного бягане.
Момичета, това с масажа не е ала- бала- факт е че всички спортисти ходят на масаж, към всеки отбор има кинезитерапевти, масажа спомага да няма мускулна треска, тонизира мускулите- хубаво е, важен е много, но не замества тренировките.

Общи условия

Активация на акаунт