Бягане или скачане на въже

  • 3 036
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте, според вас кое е по - добре за отслабване, бягане или скачане на въже

# 1
  • Мнения: 4 188
Бягането прави здрави, мускулести баджаци и прасци, което не ми харесва. Скачането прибира корема и стяга дупето. За отслабване  newsm78 вземи други мерки, от към плюскането, хохохо.

# 2
  • Мнения: 2 309
И двете помагат за губенето на килограми! Аз лично предпочитам да ходя, а не да тичам!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 178
Аз пък ги комбинирам-когато ми се скача-скачам на въже, когато ми се тича-тичам. Зависи как се чувстваш и кое ти е по-приятно да правиш.

# 4
  • Мнения: 82
На въпроса ви най-точният отговор е - За отслабване най-доброто решение е кардиото.
Тичането и скачането на въже са и двете интензивни дейности, така че и двете ще са ви от плюс за загуба на килограми. Подскоци, колело, кростренажор, бягане, всичко що е бързо, интензивно, повишаващо пулса - това са основните активности за отслабване.
И другото което е най-важното - здравословно хранене.

# 5
  • Мнения: 20
Здравословното хранене е ясно, тренирам в домашни условия и ми е по-удобно скачането на въже

# 6
  • Мнения: 261
Комбинирай ги и двете са ефективни.  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 318
Здравословното хранене е ясно, тренирам в домашни условия и ми е по-удобно скачането на въже

Съседите какво мислят по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт