ИСТАНБУЛ 25

  • 54 182
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 471
Присъединете се към кампанията на Vialand във фейсбук и може да се сте един от късметлиите на 200 безплатни билети за вход - https://www.facebook.com/vialandistanbul/app_429847970442888?ref=br_tf

# 16
  • Мнения: 102
Здравейте, съвсем скоро ще пътувам за Истанбул и този път ми се иска да видя новия МОЛ Флория и Истанбул Аквариум. Много моля, който има представа как да стигна до там и най-вече с какво (транспорт) да сподели. Това, което успях да прочета като информация е много ограничена и неясна. Благодаря ви предварително.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 031
Здравейте, съвсем скоро ще пътувам за Истанбул и този път ми се иска да видя новия МОЛ Флория и Истанбул Аквариум. Много моля, който има представа как да стигна до там и най-вече с какво (транспорт) да сподели. Това, което успях да прочета като информация е много ограничена и неясна. Благодаря ви предварително.  Simple Smile

Кажи коя е отправната точка и ще помогнем.

# 18
  • Мнения: 102
Здравейте, съвсем скоро ще пътувам за Истанбул и този път ми се иска да видя новия МОЛ Флория и Истанбул Аквариум. Много моля, който има представа как да стигна до там и най-вече с какво (транспорт) да сподели. Това, което успях да прочета като информация е много ограничена и неясна. Благодаря ви предварително.  Simple Smile

Кажи коя е отправната точка и ще помогнем.


Предполагам, че ще отседнем в Лалели. Нека това да вземем като отправна точка.

# 19
  • Мнения: 6 031
Здравейте, съвсем скоро ще пътувам за Истанбул и този път ми се иска да видя новия МОЛ Флория и Истанбул Аквариум. Много моля, който има представа как да стигна до там и най-вече с какво (транспорт) да сподели. Това, което успях да прочета като информация е много ограничена и неясна. Благодаря ви предварително.  Simple Smile

Кажи коя е отправната точка и ще помогнем.


Предполагам, че ще отседнем в Лалели. Нека това да вземем като отправна точка.

Добре, че видях bialk, какво е публикувал за да прочета правилно питането.  hahaha

# 20
  • Мнения: 471
Здравейте, съвсем скоро ще пътувам за Истанбул и този път ми се иска да видя новия МОЛ Флория и Истанбул Аквариум. Много моля, който има представа как да стигна до там и най-вече с какво (транспорт) да сподели. Това, което успях да прочета като информация е много ограничена и неясна. Благодаря ви предварително.  Simple Smile

От площад Султан Ахмед (мястото пред Германския фонтан, който в момента е в реставрация) тръгват шатъли. Ето разписанието им:



С обществен транспорт се стига с автобуси BN1, BN2 от Еминьоню. На връщане е супер лесно с тях - спирката се намира точно до входа на аквариума, а последната спирка е точно до Египетския пазар. Но на отиване е объркващо, тъй като аквариума се намира между двете спирки - Sosyal Tesisler и Istanbul Akvarium на платното от другата страна. Ние слязохме на първата Sosyal Tesisler, върнахме се 50 метра за да минем подлеза и походихме около 200 метра до входа на аквариума. 

# 21
  • Мнения: 471
Здравейте, съвсем скоро ще пътувам за Истанбул и този път ми се иска да видя новия МОЛ Флория и Истанбул Аквариум. Много моля, който има представа как да стигна до там и най-вече с какво (транспорт) да сподели. Това, което успях да прочета като информация е много ограничена и неясна. Благодаря ви предварително.  Simple Smile

Кажи коя е отправната точка и ще помогнем.


Предполагам, че ще отседнем в Лалели. Нека това да вземем като отправна точка.

Тогава най-добре с шатъла от Лалели - тръгва от Tahram Turizm , Ordu CD N42. 

# 22
  • Мнения: 102
Много ви благодаря за бързия отговор. Записвам си цялата информация.

# 23
  • Мнения: 471
plamyyy, ако пътувате група и има деца с вас, на гишето кажете, че сте семейство за да се възползвате от намалението. Така за 6 човека платих 142 лири - пада се по 24 лири на човек, вместо 35 лири за възрастни и 25 за деца, ако купите билетите поотделно.

ПС - Направих справка. Таксували са ни точно по схемата на цените от сайта им:

4 kişilik aile :  96 TL - четиричленно семейство
4 kişilik aileye ek her bir kişi :  23 TL -  за всеки допълнително присъединил се към 4-членното семейство.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2013, 12:00 от bialk

# 24
  • Мнения: 102
 bialk , за съжаление сме само аз и мъжът ми, Blush но ако намерим по пътя съмишленици може да се възползваме от намалението. Благодаря за точната информация и цените към днешна дата.
Имам още един въпрос. Миналата година, когато посетихме Истанбул, ходихме до Сапфир. Там за мое учудване ми казаха, че в подземния етаж имало изложение на восъчни фигури. Някой знае ли дали те още са там?

# 25
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Ма моля ви се, нам за какво да ми благодарите  Hug

Танче, не съм още, днеска имаме празник

Скрит текст:
баща ми има рожден ден




и после ще ги изпращам. Зетя днеска отлетя за Будапеща  Cry без мен  Twisted Evil и после ще се прекачва за Германия, за довиждане се поскарахме  Laughing Не звъни още, явно се сърди  Laughing

Сосче, ще прочета като мога  Hug аз и Будапеща си занемарих  Confused 

Биалк, много се радвам че споделяш такива новости, само аз ровех за такива неща до сега.
Ще ти добавя част от обясненията в първия пост, не съм ги забравила.

Скрит текст:
Не съм ви показвала какво беше тука в центъра в сряда   newsm78
http://www.youtube.com/watch?v=WW26OZkbDik

Причината е, че във вторник вечерта един известен рапър беше убит от неофашисти, заради социалистическите му възгледи.
Навсякъде е така, особено в Патра където се случи, и от където мисля, че е човекът:
http://www.youtube.com/watch?v=bowOQJKqkUc


# 26
  • Мнения: 4 572
Уф, Шебече, и при вас неприятности! Този свят се побърка!
Скрит текст:
Да ти е жив и здрав татко ти! Празнувай и не се сърди на зетя, щото зетьовете са много чувствителни, а вече все по-малко кандидати за тая титла има  Laughing
Има ли готини гърци?  newsm78

# 27
  • Мнения: 3 371
Шебече,  Hug да ти е жив и здрав таткото, още много, много щастливи рождени дни да празнувате заедно !   bouquet

Да споделя нещо забавно ! Да не се излагаме пред чужденците, дет се вика !  Wink

http://www.obekti.bg/chovek/9454

# 28
  • Мнения: 7
 Здравейте!Следя ви с голям интерес предстои ми пьтуване до Истанбул.Намерих много изгодни ваучери от grabo.bg надявам се да си прекарам много добре.За пьрви пьт ще ходя в Турция. Имам малко притеснения относно обстановката, ако някой има информация ще бьда благодарна заминаването е на 11.10.2013.Вече нямам тьрпение! Simple Smile 

# 29
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Обстановката все още е конфликтна, но по основните туристически маршрути е спокойно. Относително, де. Джулиана не се  е вяскала скоро насам, но моаг да копирам неин пост под моя снимка във ФБ:Андж, бях на Таксим в Събота към 18:00 часа. Не можех да повярвам на очите си... За по-малко от 10 минути, десетки полицейски автобуси изпълниха площада. Полицаите излизащи от тях бяха стотици, от всички краища на Таксим заемаха позиции. Бяха с бронежилетки, някои с автомати, в ръце носеха каските си, а в каските бяха противогазите. Отцепиха паметника на независимостта. А до парка Гези имаше не повече от стотина души, които кротко си седяха на хълмчето. Почуствах се ужасно. Обзе ме гняв и ярост, и заедно с това жал за всички тези хора. Направих 2-3 далечни снимки, защото ме беше страх, но тази гледка няма да забравя никога. Господ да пази всички невинни жертви на този самозабравил се идиот..."

bialk, мога ли да кажа,че ни липсваше такъв аналитик и систематик  в темата? Шебече е просто върха , ма една е, може ли да огрее навсякъде.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт