Благотворителни базари в подкрепа на недоносените деца

  • 819
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 499
Здравейте прекрасни момичета и момчета  bouquet

Празниците наближават и за нас от Фондация "Нашите недоносени деца" е време да организираме отново нашите базари в подкрепа на недоносените деца! Миналата година някои от вас се отзоваха, за което много им благодарим. Тази година идеята ни е за три базара - в Сливен, Варна и София.

Вече има доста такива инициативи, но ако все пак сред вас има момичета, които по някакъв начин чувстват близка нашата кауза, ще се радвам да се включат.

В момента събираме доброволци, които са готови да дарят труда и времето си, за да стане базара реалност и да направим този подарък на най-малките и борбени дечица на България. Ще се радвам ако сред вас намерим съмишленици!

Поздравявам ви за красотите, които правите! Невероятни сте!  bouquet

# 1
  • Мнения: 318
Привет!
Кога е крайния срок за изпращане на продукцията?

# 2
  • Русе
  • Мнения: 764
Здравейте,
бихте ли ми писали кой ще приема нещата за Варна? В  началото на следващия месец ще пътувам до там, ще подготвя разни неща и мога да ги дам лично. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 499
Крайният срок е някъде до към 10 декември, така че има време. Маги, ще ти пиша на лични координати за Варна. Благодаря ви  bouquet

# 4
  • Мнения: 158
Записвам се и тук за доброволец  Simple Smile Става въпрос за София. Къде и към кого да се обърна, когато имам готовност

Поздрави за инициативата   bouquet

# 5
  • Мнения: 499
Здравей vanilla! Много се радвам, че ще помогнеш! Към мен може да се обърнеш за София като ако искаш координати мога да ти дам на лични!

# 6
  • Мнения: 158
ОК, когато имам готови неща ще ти пиша на лични! Междувременно ако има още нещо с което мога да помогна съм на линия Simple Smile
Поздрави  Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5
Кой е координатор за Варна и как да се свържем с него?

# 8
  • Мнения: 499
Благодаря на всички, които се отзоваха до момента! Допълвам малко информация

Дати на провеждане:
Сливен - 26 октомври
краен срок за изпращане: 23 октомври
Координатор: Надя Дренска ndrenska @ premature-bg.com
София и Варна /по всяка вероятност 14/15 декември/
краен срок за изпращане: 10-12 декември
Координатори за София:  Кристина Желева kzheleva@ premature-bg.com и Виолета Бакалова vbakalova@ premature-bg.com
Координатор за Варна Анастасия Станчева astancheva@ premature-bg.com

Надявам се още хора да се включат, за да можем максимално да подкрепим малките силни борци Heart Eyes

Последна редакция: сб, 28 сеп 2013, 08:27 от Смуси

# 9
  • Русе
  • Мнения: 764
Смуси, направо на майла на Анастасия Станчева ли да пиша?

# 10
  • Мнения: 499
Маги, да направо на имейл на Анастасия Hug

# 11
  • Мнения: 499
Да побутна малко темата!
Моля ви, прекрасни творци, включете се и помогнете на една благотворителна кауза!

# 12
  • Мнения: 158
Смуси, вече имам готовност Simple Smile
Моля, пиши ми на лични адрес на който да пратя колет Simple Smile
Успех на каузата!

# 13
  • Мнения: 499
Благодаря на момичетата, които вече се включиха!:bouquet:

Надявам се още от вас да откликнат като дарят част от прекрасните си неща!
http://premature-bg.com/iniciativi-i-novini/item/298-nabirame-uc … niq-ni-bazar.html

Общи условия

Активация на акаунт