За смъртта без религии!!!Всичко през погледа на нерелигиозния...

  • 5 724
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 006
Майкъл Нютън

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%E4%F3%F8%E8%F2%E5

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 21:34 от ae

# 61
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Миналата година нямаше ли пак подобно наводнение?
Или то беше за пръскането?

# 62
  • Мнения: 2 265
Хайде да ми покажеш къде натрапвам аз индуизъм и будизъм ?!
Достатъчно е да се спомене думата прераждане или карма... Или чакра, астрал.

Не съм споменавала нито прераждане, нито карма, нито чакра или астрал. Хайде пак да попитам, къде НАТРАПВАМ индуизъм и будизъм ?! И дори да се споменават тези думи от други хора, коя си ти, че да им забраниш да говорят за това ?!

# 63
  • Мнения: 2 484
Боже, каква наука, какво нещо! Какво ще правим ние невежите......Освен да се обесим или да скочим от висок етаж....... newsm78 newsm78 newsm78


http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=342876- eksipnos?

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 23:05 от vl

# 64
  • Мнения: 1 273
Не съм споменавала нито прераждане, нито карма, нито чакра или астрал. Хайде пак да попитам, къде НАТРАПВАМ индуизъм и будизъм ?! И дори да се споменават тези думи от други хора, коя си ти, че да им забраниш да говорят за това ?!
Не забранявам, а изказвам мнението си. Объркваш понятията. Ти на мен искаш да ми забраниш да се изказвам тук, а не аз на теб.

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 23:09 от Серафима

# 65
  • Мнения: 2 265
Не съм споменавала нито прераждане, нито карма, нито чакра или астрал. Хайде пак да попитам, къде НАТРАПВАМ индуизъм и будизъм ?! И дори да се споменават тези думи от други хора, коя си ти, че да им забраниш да говорят за това ?!
Не забранявам, а изказвам мнението си. Объркваш понятията.

Не, набутваш си мнението в лицето на другите ! Аз идвам ли в православната тема да говоря за други религии ?! Когато аз пиша на някого, ти нямаш никакво, ама никакво право да ми се месиш в разговора. Нахалството ти край няма !

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
И всичко това в първите няколко поста наричате "без религия" ?!?! На мен си ми се вижда съвсем религиозно, някаква модерна религия. Аз твърдо вярвам, че се умира без остатък, няма прераждания, живот след смъртта, няма никакво отвъдно. Абе умираш и толкова. Край. Толкова.

# 67
  • Мнения: 7 006
Боже, каква наука, какво нещо! Какво ще правим ние невежите......Освен да се обесим или да скочим от висок етаж....... newsm78 newsm78 newsm78


http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=342876- eksipnos?


Да.Не можах да намеря старата тема. Crazy

Е сега,ако модераторите преценят,нека да я изтрият.Имам предвид старата тема.

А тази,нямаше да я правим,ако не бяхме принудени,но като гледам файда няма!Трола пак се появи!Така,че нека да изтрият и тази.Най добре ще е. Peace

# 68
  • Мнения: 7 006
И всичко това в първите няколко поста наричате "без религия" ?!?! На мен си ми се вижда съвсем религиозно, някаква модерна религия. Аз твърдо вярвам, че се умира без остатък, няма прераждания, живот след смъртта, няма никакво отвъдно. Абе умираш и толкова. Край. Толкова.
Много моля,да бъде определена религията?
Твърдите,че става дума за религия.Ами аргументирайте се. Peace

# 69
  • Мнения: 7 006
Моля,темата да бъде изтрита!

Общи условия

Активация на акаунт