На море в Турция - тема 26

  • 101 020
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 214
Завърнах се от  Мармарис, Клуб Палм ***Sunglasses
Ще се постарая да опиша най-важното. Simple Smile

Мармарис
- прекрасен, жив, млад курорт. Палми като по филмите. Красота отвсякъде. Удобно предвижване с обществен транспорт - маршрутки, които прекосяват целия град на цена 2 лири и се движат до 1 след полунощ. Заведения, насочени към западните туристи. Плажът - пръст и камъни. Мармарис се оказа и супер шопинг дестинация за мен. Има хубави дрехи на супер цени след пазарлък.

Клуб Палм - добри стаи, чистеха се май всеки ден. Хавлии и бельо мисля че не бяха сменени нито веднъж за 7 нощувки. Носете си абсолютно всичко като козметика, дори и сапун, защото техните не се пенеха.  Simple Smile Има сешоар, вани има само в едното крило. Има два басейна, преди обяд грее слънце на единия, след обяд на другия.  Wink На единият има пързалка, която работи по 2 часа сутрин и следобяд. Самият хотел е на супер добро място - тихо, но близко до центъра.
Храната - еднообразна, полуфабрикати, доста зле като цяло. Сокчета по-блудкави и от степче. Панираните полуфабрикати бяха обърквани с някакъв сос и сервирани като салати на следващо хранене. 4 еднакви по състав салати, нарязани в различна форма  newsm78 Глезотии като гьозлемета, айран и подобни няма. Отвратително отношение на персонала специално към БГ туристите. Десертите също бяха еднообразни и долнокачествени.

С една дума - ако държите на хубава храна, не ходете там. Аз си откарах на кисело мляко, маслини и сирене. Simple Smile Но бях с прекрасна компания и си изкарах незабравима почивка, просто самият град е нещо невероятно.

# 16
  • Мнения: 3 021
Благодарности за новата тема. Предложението за подчертаване на хотелите и курортите е много добро - и за четящите, и за този, който пуска темата.

Татяна, в предишната тема бяхте споменали за хотел в Сиде, който е бил на пешеходно разстояние до стария град, или изобщо града - виждам на картата променадата, но ми се иска да знам името на хотела?

Освен това, за втора година немската карта на хотелите в Лара и Конду не се отваря. Аз самата пробвах чрез някои сайтове да намеря нещо подобно, но за съжаление немският ми е 99% неразбираем, така че, ако вие може да помогнете.... Виждам, че на всички останали своевременно се отразяват строящите се хотели, което дава възможност за ориентация, особено, ако човек е бил в района.   bouquet

# 17
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Честита да е новата темичка   bouquet Слънчеви и безгрижни почивки на всички Hug

# 18
  • Мнения: 6 031
Имам една молба към потребителите, които след почивката си пишат мнение за хотела:
Моля да пишете името на хотела по по-забележителен начин, било то с уголемени букви или в друг цвят. По този начин този, който ще публикува следващата тема, ще се ориентира по-лесно и няма да пропусне да включи мнението ви в 1вия пост  Peace
Peace

Бих допълнила и да слагат линк към хотела, ако е нов или не е коментиран на първа страница.

Tatjana , благодаря ти за труда!    bouquet 

# 19
  • Мнения: 7 605
Благодарности за новата тема. Предложението за подчертаване на хотелите и курортите е много добро - и за четящите, и за този, който пуска темата.

Татяна, в предишната тема бяхте споменали за хотел в Сиде, който е бил на пешеходно разстояние до стария град, или изобщо града - виждам на картата променадата, но ми се иска да знам името на хотела?

Освен това, за втора година немската карта на хотелите в Лара и Конду не се отваря. Аз самата пробвах чрез някои сайтове да намеря нещо подобно, но за съжаление немският ми е 99% неразбираем, така че, ако вие може да помогнете.... Виждам, че на всички останали своевременно се отразяват строящите се хотели, което дава възможност за ориентация, особено, ако човек е бил в района.   bouquet

Благодаря за сигнала, замених линка!   bouquet  Утре сутринта ако имам време, ще преглеждам всички линкове към карти и хотелски страници, дали са актуални. Моля който забележе нещо неработещо, да пише, до утре на обяд мога да редактирам.

Нашия хотел беше в Сиде-Соргун и вървяхме до стария град - по плажа се стига за 20тина минути. Хотелът беше Робинзон Клуб Памфиля, всички между него и стария град ще са подходящи откъм локация  Wink

# 20
  • Мнения: 7 605

Бих допълнила и да слагат линк към хотела, ако е нов или не е коментиран на първа страница.

Tatjana , благодаря ти за труда!    bouquet 


За нищо! Линкове към оф. страници лично на мен не ми трябват, знам как и къде да ги намеря и не ми представлява трудност.

# 21
  • Мнения: 164
Tatjana   bouquet благодаря 3а новата тема.

# 22
  • Мнения: 242
Татяна, чудесна тема си направила. Скоро ще публикувам подробни впечатления и снимки от Euphoria Aegean Resort Seferihisar. Сега наваксвам с работата, защото няма кой да я свърши вместо мен.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Записвам се и аз в новата тема. Tatjana   bouquet

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за новата тема   bouquet
Пожелавам на всички много прекрасни и слънчеви дни в прекрасната Турция.
Ние догодина мислим да посетим Мармарис.

# 25
  • Мнения: 5 459
Мис Джули и ние сме се ориентирали към Мармарис, така, че ще те помоля, ако видиш някаква слънчева оферта  Grinning да сигнализираш... Hug

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мис Джули и ние сме се ориентирали към Мармарис, така, че ще те помоля, ако видиш някаква слънчева оферта  Grinning да сигнализираш... Hug

Задължително, но това ще стане чак другото лято.
Не обичам да планирам отрано нещата, защото всичко се случва. А особено тази година половината ми рода се изпоразболя и не смея да правя дългосрочни планове за пътувания.

# 27
  • Мнения: 5 459
И аз именно от това се притеснявам, но пък виждам, че ранноото записване е доста по сносно като цена и се чудя, дали да не рискувам........и аз заради болниците се притеснявам.....

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И аз именно от това се притеснявам, но пък виждам, че ранноото записване е доста по сносно като цена и се чудя, дали да не рискувам........и аз заради болниците се притеснявам.....

Аз предпочитам да не стоя на тръни цяла година да се притеснявам да не стане нещо и да изгоря накрая с четири цифрена сума. Предпочитам да платя повече. Май месец приятелите ни, с които пътувахме сега, бяха в Дидим и ни предложиха да отидем с тях, но ни съобщиха малко в последния момент.Точно на другия ден след като ни предложиха свеки се разболя тежко и хукнахме по болници. Сега се връщаме от Бодрум и майка ми съобщава, че влиза на операция. До тук с планирането отрано.
Чувала съм, че има застраховка "Отмяна на пътуване", но не съм се позаинтересувала да науча точно какво представлява и какви са условията.

# 29
  • Мнения: 7 605

Чувала съм, че има застраховка "Отмяна на пътуване", но не съм се позаинтересувала да науча точно какво представлява и какви са условията.

На 1ва страница има информация за тази застраховка.

Общи условия

Активация на акаунт