На море в Турция - тема 26

  • 101 014
  • 760
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4
https://www.facebook.com/irena.tsvetomil/media_set?set=a.4976240 … 911016&type=3 това са нашите снимки от хотела, от курорта и от екскурзиите които посетихме -Памуккале, Клеопатра и Далян.Публикувах ги в страничката на групата за Мармарис.
Чудесни снимки!
благодаря

# 181
  • Мнения: 242
 Ще споделя впечатленията си от нашата почивка от 20 септември тази година. Бяхме в хотел Euphoria Aegean Resort, който се намира близо до селище, наречено Сеферихисар на около 40 км. от Имир. Това е нов хотел, открит тази пролет. Състои се от една основна сграда и няколко вида къщички. Всяка от къщичките е ограда и самостоятелна градина, а някои имат и собствен басейн. Основната сграда е много елегантна и просторна. Нашата стая не беше много голяма, но напълно достатъчна за двама. В стаята има ел.кана за чай и кафе и минибарът се зарежда всеки ден с бира, сокче и други безалкохолни /включено в цената/.Имахме прекрасен изглед към морето. Храната няма да коментирам - прекрасна, разнообразна и много. В а ла карт ресторант не сме ходили. Поддържа се много добра чистота - стаите се чистят всеки ден и се сменят хавлии. Спално бельо - на три дена. Обслужващият персонал е на високо ниво - говорят английски, немски и руски. Към нас имаха специално оношение. Има един голям басейн пред хотела, един по-малък между къщичките /там е много тихо и приятно/, два басейна на водните пързалки и един детски басейн с пързалки. Плажът е доста по-ниско от нивото на хотела. Направени са алеи и стълби. Самият плаж не е хубав, защото мястото е много скалисто. В замяна на това водата е кристално чиста. Има доста голяма платформа и стълбички от нея към морето. Плажът ще бъде направен с изкуствено натрупване на пясък, но сигурно за следващото лято. Край морето по поляните има сламени къщурки за усамотяване.  Територията е голяма и не се усеща колко много хора има в хотела. Свободни шезлонги винаги имаше. Кърпите на басейна се сменят колкото пъти искаш. На всеки басейн има бар за напитки, а на централния имаше и сладолед през целия ден /насипен във фунийки/. Вечер в ресторанта имаше и пакетиран сладолед. Аниматорите не си даваха много зор. Вечер на терасата над басейна имаше жива музика и разни други забавления. Почивката ни беше прекрасна. Много сме доволни. Някой назад в темата беше питал за почивка в новооткрити хотели. За четвърти път почиваме в хотел, който е открит същата година и отговорно заявявам, че никога до сега не сме имали проблеми. Хората винаги са били много старателни и любезни. Ще сложа снимки в албумчето за Турция.

# 182
  • Мнения: 164
renkaliso привет! Права си, че всеки има ра3личен поглед, отношение и мнение 3а даден хотел. 3атова написах, че съм в чуденка, какво да правя. Но, да и3чакам офертите и тогава ще му мисля.
Видях снимките ви  във Фейса. Даже ги коментирах...и тук да ти кажа: чудесни снимки от една перфектна почивка. А двамата със съпруга ти сте невероятни сладури.От снимките ви блика толкова любов.Пожелавам ти - да сте така до старини  Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 262
По отношение на коментирания от Надя хотел-Euphoria Aegean Resort,искам да споделя че тази верига/Euphoria/ има няколко хотела,единия от които съм посещавал.Намира се в Текирова-Кемер. Останах много впечатлен от обслужване и подръжка на градина/невероятна растителност/ и плаж.Явно и новият им хотел ще гони високи нива. Затова след поста на Надя за хотела в Сеферихисар,мисля че доста българи ще го посетят догодина. Дано и цената му да бъде поносима. Wink

# 184
  • Мнения: 242
Тази година цената на Euphoria Aegean Resort беше много добра /за това, което получихме като цялостна услуга/, предвид допълнителните отстъпки, които са направени като за първа година. Не зная как ще е догодина. Искам да добавя още нещо - хотелът е малко по-насевер от дестинациите, на които сме свикнали. Може би посещението в хотела трябва да се прави до 15-20 септември. Температурите на въздуха са 28-30 градуса, но има ветрове. Ходихме на разходка до Чешме и там сезонът беше приключил. Красивите къщи в "квартала на богатите" вече бяха затворени и плажът беше пуст. Само за информация: пясъкът на плажовете в Чешме е мно ситен и бял на цвят, а морето е много чисто и прилича на нарисувано. много е красиво.

# 185
  • Мнения: 71
WONDERS, как мина почивката ви в Palm Wings, Дидим. Чакаме подробен коментар и снимки, за да планираме за догодина. Flutter

# 186
  • Мнения: 4
renkaliso привет! Права си, че всеки има ра3личен поглед, отношение и мнение 3а даден хотел. 3атова написах, че съм в чуденка, какво да правя. Но, да и3чакам офертите и тогава ще му мисля.
Видях снимките ви  във Фейса. Даже ги коментирах...и тук да ти кажа: чудесни снимки от една перфектна почивка. А двамата със съпруга ти сте невероятни сладури.От снимките ви блика толкова любов.Пожелавам ти - да сте така до старини  Heart Eyes

оооо много благодарим vanq_6119 за коментарите и пожеланието, всичко добро и на теб!

# 187
  • Мнения: 71
slavina_S и zhorchy, как минаха почивките ви в Палома Клуб Султан, Йоздере, Кушадасъ? И на вас ли ви хареса толкова, колкото на нас?  Hug

# 188
  • София
  • Мнения: 102
Ето и моят отчет за Palm Wings- Didim ,благодаря за "побутването"   Лариса  Simple Smile
Пътувахме със собствен транспорт(голямо шоу беше )  Laughing Турция трябва да се минава САМО през нощта (по-некадърни шофьори от турските...).Пристигнахме сутринта и ни сложиха гривните веднага ,настаниха ни в къщичката около 12.00ч. Хотелът е много голям ,състои се от вилички и основна част ,всяка вила има веранда  Simple Smile сейф и мини бар ,който зареждаха с минерална вода.
Басейнът е един ,но за сметка на това огромен, с няколко пързалки в едната си част,когато и да отидеш има свободни  шезлонги (което е голям плюс). Плажът е много малък и направо претъпкан,но има много голяма платформа с поне 200 шезлонга(която използвахме).
Ресторанта голям ,храната много и разнообразна, персоналът изключително приветлив и усмихнат.
Къщичката се почистваше и се сменяха чаршафите всеки ден.
Анимацията им беше слаба(но аз я сравнявам с тази във Веноса),вечер около басейна има много приятна жива музика, а след това дискотека на плажа (платформата),където ние с тийнейджърка на 15 години прекарахме повечето нощи Simple Smile
70% от почиващите бяха от Великобритания и 30% турци,българи бяхме само три семейства.
Това е едва втората ни почивка в Турция и не знам до колко ще съм обективна,но наистина много ни хареса (особено на дъщерята)   bouquet

Последна редакция: пн, 14 окт 2013, 16:36 от WONDERS

# 189
  • Мнения: 138
ndimitrova, в рекламите за хотела се споменаваше стъклен тунел. Разкажи имате ли наблюдения?

# 190
  • Мнения: 71
Ето и моят отчет за Palm Wings- Didim ,благодаря за "побутването"   Лариса  Simple Smile
...
Моля, моля.  Grinning  И аз благодаря за коментара.  А снимките?  Laughing
Моля да оцветиш и надебелиш името на хотела, за да сложат този коментар на 1-ва страница и да не  остане незабелязан.  Peace
Ясно, догодина сме във Веноса (вероятно в края на юни). Ще имаме ли компания?  Hug
Анимацията за нас е много важна. За анимацията на Веноса в tripadvisor.co.uk се носят легенди. За Марио, Таз, Рокси и др.  Peace
Както и за SPA-то  Heart Eyes  и неговите агенти - Фет Бой и Били (Хлапето).  Laughing
Така ли е?  Wink

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Дали да не си направим затворена група във ФБ за споделяне на информация и снимки. На мен ми е неудобно да постна линк към снимките ми от Бодрум, които съм качила в профила ми във ФБ. Може би само на лични за тези, които се интересуват да видят снимки от хотела и курорта  Rolling Eyes

# 192
  • Мнения: 2 787
За тази Веноса само хубави неща съм чувала, на някой беше дал малко по-различно мнение скоро, че има нужда от ремонт и отзива не беше най-положителния. Аз твърдо съм за РЗ, но като гледам как нещата се променят тази година едно, на следващата различно, не знам no

liv1892
Скрит текст:
ти ли си Иво  newsm78 и ако не е тайна, може на ЛС, в коя агенция работиш, явно тук всички знаят, ама аз съм отскоро, ако не те притеснявам, благодаря ти за отзивчивостта и спаделените съвети Hug

# 193
  • Мнения: 7 605
Дали да не си направим затворена група във ФБ за споделяне на информация и снимки. На мен ми е неудобно да постна линк към снимките ми от Бодрум, които съм качила в профила ми във ФБ. Може би само на лични за тези, които се интересуват да видят снимки от хотела и курорта  Rolling Eyes

Ние си имаме албум за снимки от Турция, виж на 1вата страница - там можеш да сложиш снимките от хотела, без никой да разбере от кого са.

# 194
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Благодарение на коментара на Лариса слагам на челно място за догодина  Палома Клуб Султан, Йоздере, Кушадасъ, много ми легна на сърцето Heart Eyes...ще го дебна на РЗ. Другите фаворити са Palm Wings Кушадасъ и Аква фентъзи засега Wink.
Може ли да попитам колко процента са средно отстъпките за РЗ за Турция? Имам голям опит с РЗ за хотели в България и знам как варират, но за чужбина newsm78

Общи условия

Активация на акаунт