На море в Турция - тема 26

  • 101 025
  • 760
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 327
Ако прескочим 2014г. мислено... Laughing мога да Ви дам името на първия хотел който вече се анонсира  за 2015г. Все още издирвам мястото където ще се строи/ако може помощ от Галактик или Татяна/,имам съмнения за Белек или Сиде. Хотела е на компанията ,която държи и Granada Luxury. Новият хотел ще се казва-GRANADA PALACE RESORT&SPA 5*.

Мястото е Белек   http://www.youtube.com/watch?v=WPlo_-9blMc

# 211
  • Мнения: 262
еими,  bouquet Големи благодарности . Simple Smile

# 212
  • Мнения: 71
По повод хотелите от веригата Палома в Йоздере. Един познат направи сравнение му двата хотела с две думи. Палома Паша е луксозен а Палома Клуб Султан е естествен /истински/.
Зомбайо, Alleisha и cska_kazanlak, за вас и за другите фенове на Палома Клуб Султан един реален български клип за Паломата от септември 2011 г.  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=jOaOeGmOJPM

# 213
  • Мнения: 1 525
Лариса,   bouquet

# 214
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Благодаря  bouquet,
тъкмо го гледах...искам да питам, преди да съм забравила - на пързалките в аквапарка пускат ли деца на 10 години...има ли възрастово ограничение newsm78

# 215
  • Мнения: 136
И аз да благодаря за клипа! Гледал го бях преди две години, но добре е да си припомни човек...
А въпроса на Зомбайо стои и пред нас - нашият син също ще е на 10 догодина. Не вярвам да има проблеми с това, щото миналата година в Дидим беше на 8 и се пускаше самичък по пързалките - никой не го е спирал от персонала...

# 216
  • Мнения: 71
Благодаря  bouquet,
тъкмо го гледах...искам да питам, преди да съм забравила - на пързалките в аквапарка пускат ли деца на 10 години...има ли възрастово ограничение newsm78
И аз да благодаря за клипа! Гледал го бях преди две години, но добре е да си припомни човек...
А въпроса на Зомбайо стои и пред нас - нашият син също ще е на 10 догодина. Не вярвам да има проблеми с това, щото миналата година в Дидим беше на 8 и се пускаше самичък по пързалките - никой не го е спирал от персонала...
Няма ограничение за 10-годишните. Нашият син беше почти на 10 през юни (Лъв) и никой не го е спирал и не го е питал на колко години е. Пързаляха се и 8-10 годишни.  Peace

Последна редакция: чт, 17 окт 2013, 16:41 от Лариса

# 217
  • Мнения: 242
Лариса, клипчето е чудесно! Успях да видя тази красота на живо за няколко часа това лято. Разходихме се из комплекса с количка за голф и бяхме много впечатлени. Красота и спокойствие.

# 218
  • Мнения: 2 280
Аз да ви споделя на кратко , че хотела в който бяхме Ic Green Palace в Анталия ни хареса. Много голям и зелен, много и разнообразна храна, от а ла картите ни хареса италианския. Другите не чак толкова. Персонала вече беше доста отегчен и уморен, но е разбираемо за края на сезона. И водата в басейните беше студена. Имаше си и други недостатъчета, но важното е да се наслаждаваме на хубавите неща. Много добре си починахме. Стаите не са кой знае какво, но пък чисти, всеки ден ни сменяха хавлиите, много често и спалното бельо. От агенцията ни бяха издействали стая с гледка море, беше тиха и сме доволни. За анимацията нищо не мога да кажа, щото не си падаме по тия неща,  но пък имаше дискотека, отделно други представления, жива музика разнообразна.. много неща. Уф, хич не съм по описанията Simple Smile) но ако някой го интересува нещо конкретно, може да ми пише (става и на ЛС).
Исках да се отпиша от темата, защото в близките години едва ли ще отидем пак в Турция, но така свикнах да ви чета, че още го правя и прочитам всеки един коментар за хотелите, дори много дългите Grinning

# 219
  • Мнения: 186
Ако прескочим 2014г. мислено... Laughing мога да Ви дам името на първия хотел който вече се анонсира  за 2015г. Все още издирвам мястото където ще се строи/ако може помощ от Галактик или Татяна/,имам съмнения за Белек или Сиде. Хотела е на компанията ,която държи и Granada Luxury. Новият хотел ще се казва-GRANADA PALACE RESORT&SPA 5*.

Мястото е Белек   http://www.youtube.com/watch?v=WPlo_-9blMc

А кои хотели се откриват 2014 ?  Thinking

# 220
  • Мнения: 262
 цитат: "А кои хотели се откриват 2014 ?"
Ще има доста.Със сигурност новият ASKA-LARA, както и нови корпуси в Long Beach и Delphin Botanik. Предстои доуточняване и своевременно ще ви уведомя. Wink

# 221
  • Мнения: 164
Привет Hug имам една молба Praynig Освен Отзыв.ру бихте ли ми дали линк на друг руски сайт с класации и мнения 3а хотелите в Турция.
Благодаря, предварително!

# 222
  • Мнения: 2 280
в трипадвайзър има доста коментари на руски.

# 223
  • Мнения: 262
-True Blue- ,разбрах че сте почивали в IC Green Palace. Помня че се прецака почивката Ви там,преди месец някъде. Ако не е тайна,как успяхте да отидете,платихте наново или ви признаха ваучерите ?  newsm78

# 224
  • Мнения: 2 280
Платихме наново, само че този път за 12 нощувки, не за 19. А избора ми на хотел беше почти изцяло от твоето мнение Simple Smile  Peace

Общи условия

Активация на акаунт