Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 7

  • 31 941
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
# 586
  • София
  • Мнения: 189
Не се сърди човече,Честита годинка без цигари!Супер си!:)))  smile3501 Tada

# 587
  • Мнения: 46 518
Благодаря много  Hug
Пожелавам на тези след мен - да ги стига, а на тези пред мен - все така да се отдалечават  Simple Smile

# 588
  • Мнения: 64
Не се сърди, човече,  поздравления!!!  bouquet Вие със Zayo сте вдъхновение за мен!!!  Hug Пожелавам ви все така да ни водите, а на себе си ВСЕ ТАКА да ви следвам...
Нещо много ми е трудно тези дни, чак даже тук не пиша. Сега пък големият се разболя и то по-сериозно, напред-назад, изследвания, поне се видя какво му е, но много бях притеснена. Споделям го, защото, както съм споменавала, това са най-опасните за мен моменти, снощи направо ревах, скарана съм с ММ и с целия свят, едва се удържах да не ида за цигари. Нещата постепенно си идват на мястото, но се чувствам изтощена и като изстрели през мен минават мисли от сорта "дали пък да не пуша до края на годината, после пак ще ги спра" или "тия моите мъже само ме използват, а когато ми е кофти, не ме забелязват и чакат да ми мине, какво ме интересува всичко, я да си пуша като бял човек...." ooooh! Но нали все пак не пуша не, защото някой го друг го иска от мен, а защото АЗ ГО ИСКАМ! И все пак ми е много трудно, явно криза, но и обстоятелствата си ги бива #2gunfire Повтарям си "няма да ви позволя да ме провокирате да пропуша пак!!!", без да знам към кого точно го адресирам.....ще видим.

# 589
  • Мнения: 5
Ох аз пък така се радвах, че приятеля ми спря да пуши поне през деня. Като излизахме на по питие, просеше някоя и друга цигара от приятели, но не си купуваше. И онзи ден бяхме на рожден ден и реши да си купи цигари та да не иска от другите, ама то пък на следващия ден цял ден ми пуши на главата, защото му бяха останали. Знам, че ако не е готов и не го иска наистина няма да успее да ги спре, ама се надявах поне като не пуши да види, че може и без тях да изкарва деня...  ooooh!

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз имах тежки моменти тези дни. Tired Сама не знам как не запалих.
Не че са се решили проблемите, но знам че цигарите няма да ми помогнат да ги реша. Даже напротив - сигурна съм, че ще ми стане още по-гадно. Идват празници и се надявам нещата малко да се нормализират. Ако не, поне да си почина, че вече много нагоре ми идва ставането в 6:00 всяка сутрин, приготвянето на децата, търчането към училище и работа....Ежедневието ме убива просто.
И ПМС здраво ме тресе, снощи умирах за нещо сладко, добре че децата бяха изяли всичко. Laughing

Purple Peanut, права си, че ако сам не пожелае няма да се получат нещата.

дамскосърце, прекрасно те разбирам как се чувстваш. Не се живее лесно в мъжка къща  Laughing ама ние пък няма да се даваме. Горе главата! Hug Hug

# 591
  • Мнения: 0
Така съм се отнесъл, че съвсем забравих да се похваля с петата си седмица Simple Smile


И ви черпя, дами, от сърце!!!

# 592
  • Мнения: 64
Ееееее, ти направо ме разби!!! Накара ме да се усмихна от душа......това си е романтика от тежката артилерия, нещо толкова рядко срещано последните дни. Благодаря и поздрави за 5-те седмици!!

П.П.
представяте ли си главната героиня от видеото с цигарка в уста...... Sick

# 593
  • Мнения: 2 461
Човече, имаш и моите поздравления. Сигурна съм,че ликуваш победоносно...
Поне аз се чувствам на седмото на небе, направих си още един подарък за 7-я ми месец, чак вчера ми дойде обаче - един смартфон Леново  Blush .( Извинявайте,че споменавам само материалните ми придобивки, но те са черно на бяло...,иначе се радвам на всички други, най-вече - липса на миризма на коса,дрехи и т.нат., липса на зависимост, спя повече,по-добре и не ставам 30 минути по-рано за да пуша...,както и не излизам навън на студа..., пръстите и ноктите вече не са гадния жълт цвят, зъбите са ми бели и получавам често комплименти за тях, ох...много съм щастлива,че ви намерих в тази тема и ми дадохте куража да осмисля всичко това и да успея.
Пета седмица, благодаря за поздрава,чудесен е.Желая успех на всички. Hug

# 594
  • Мнения: 64
И.....не знам защо,но обликът на форума ми е съвсем различен, което ме дразни, дали аз не направих нещо.....

# 595
  • Мнения: 5
И.....не знам защо,но обликът на форума ми е съвсем различен, което ме дразни, дали аз не направих нещо.....

Не си... има нов облик. Утре ще върнат за известно време стария облик вътре в темите. Главната страница ще  си остане с новия. След време ще коригират и облика в темите Simple Smile

# 596
  • Мнения: 168
Здравейте, понеже темата е много хубава, искам само да споделя, че и аз съм от бившите пушачи. Спрях ги на 01.04.2011г. и след няколко месеца (през април) ще ми станат 2 години. Много съм горда от себе си, като имате предвид, че съм пушила 20 години и то активно без да спирам. Не ги спрях защото съм бременна, даже не знаех, че ще забременея  Joy Това още повече ме вдъхновява. Аз успях с книгата на Алън Кар. Винаги казвам като ме питат, че съм бивш пушач, а не непушач, защото знам, че риск да ги започнеш винаги има... но някак си вярвам, че няма да се случи. Успех на всички!
За съжаление мъжа ми не може да ги спре (мисля, че по-скоро не иска newsm78), но се надявам и това да стане някой ден!

# 597
  • Мнения: 8 939
Здравейте.
Да ви кажа, че още съм тук, чета ви и се радвам на това че успявам с всеки следващ ден.
Лесно е, изобщо не съм очаквала, че е толкова лесно.
Благодарна съм, че ви намерих и ми помогнахте да го направя.

# 598
  • Мнения: 2 099
Здравейте! Пуших 35 години, последните 10 от тях - 3 - 4 кутии дневно. Мислех, че ще пуша и на смъртния си одър.  15 15 15
Преди 8 години успях!  newsm44 Спрях. Не съм докосвала цигара от тогава. Чувствам се прекрасно. Е, отнесох си го белодробно.
Но сега да кажете - ще пропуша и за 1 седмица ще ги докарам до кутия. Умирам от ужас, че мога да се огъна.

На девойката с  smile3550  да кажа как аз се спасих. Купувах си дървени цигарета и ги дъвчех, особено сутрин, когато беше време за въпросния проблем. И се получаваше. Представете си!!! И до днес дъвча заради тоалетната, и когато съм нервна. Сега дъвча клечки за зъби или едно пластмасови лъжички от детски сиропи за кашлица.

Моето отказване беше от 400-стотния път, и беше дълго и сложно. Обаче помогнах с моята система на 4-5 човека още. Който желае - да заповяда. Може на ЛС понеже не чета тази тема.

До всички:   СЛЕД КАТО АЗ - ЗАКОРАВЯЛАТА - УСПЯХ - ЩЕ УСПЕЕТЕ И ВИЕ!
 newsm10 smile3501

# 599
  • Мнения: 5
късметче, Здравка-марвка, браво, бе! Че вие направо сте си бивши пушачи от където и да го погледнете.
Аз още си се смятам за пушач, а не съм палила изобщо от спирането. Не знам 'що така. Викам си "Бе к'во са 4-5 месеца. То още съм си в състоянието, където ей сега мога пак да запаля", ама то май това състояние си е постоянно при хора, които някога са пушили. Някак си 2... 5... 8 години ми звучат вече доста сериозно Grinning

alina_si, и на теб едно голямо браво. Май май си в най-критичния период в момента. Като стана някъде около първия месец на мен ми беше много трудно и постоянно ми се пушеше. Сънувах цигари, ходех само около пушачите да вдишам малко от цигарения дим Grinning Дано да те подминат тези неща теб!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт