Нашите кухни- тема 51

  • 85 037
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
Дяволски чаровна кухнята ти е супер искаш да я сменяш с нова ли? Shocked
Да сякаш ми се иска да я сменя с нова или най малкото да направя някакво освежаване в тази.Тя не е толкова стара на по малко от 4 години е .И се чудя как да я освежа дали да е с нови маса и столове ама нещо не успявам да си харесвам или да е направо с нова кухня.Много ми харесват белите кухни ,чак ме е яд ,че не съм я направила бяла на времето  .

# 766
  • Мнения: 329
Дяволски чаровна кухнята ти е супер искаш да я сменяш с нова ли? Shocked
Да сякаш ми се иска да я сменя с нова или най малкото да направя някакво освежаване в тази.Тя не е толкова стара на по малко от 4 години е .И се чудя как да я освежа дали да е с нови маса и столове ама нещо не успявам да си харесвам или да е направо с нова кухня.Много ми харесват белите кухни ,чак ме е яд ,че не съм я направила бяла на времето  .

Може да смениш горни или долни вратички, или плота и гърба и веднага ще има визуална промяна. Няма смисъл да я сменяш цялата. Нов латекс, нови столове и хайде нова кухня  Mr. Green

# 767
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
И на мен ми харесват шкафовете в  кухнята ти...
Лятото  си пребоядисах всички шкафове в кухнята и сега е като нова.
Беше резедав МДФ,направих я бяло,не снежно,а като слонова кост,този цвят сега е много актуален,стана много свежо...   доволна съм.Само вратичките ги дадох във фирмата,която ни прави мебелите и там ги пребоядисаха машинно.

# 768
  • Мнения: X
Това също е добра идея да сменим вратичките и плота.Тя на практика ще си стане нова кухня плюс едни нови маси и столове.Само ми е криво ,че не мога да намърдам и едно малко диванче там.Нямаме толкова място.А ми се иска хола да го направим като спалня , но явно няма да стане Simple Smile)

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 443
Има ли някой, ползвал услугите на фирма Ванерджи Бургас?
Предстои ми да правя кухня и ме интересува добре ли работят, коректни ли са?
Единственият коментар, който открих е от 2009г.

# 770
  • Бургас
  • Мнения: 96
Аз ползвах услугите на фирма на мои приятели,правят това което си решила.Много съм доволна.Те не са голяма фирма,но бяха изключително любезни.И най-важното получих точно това,което си бях намислила.Simple Smile)

# 771
  • Мнения: 259
DqVoLsKi_ChArOvNa ,не искам да  споря с другите ,но мисля ,че не са носещи тези стени. И при нас е така, ние сме махнали от едната страна, от другата стои, но сме питали и със сигурност не са носещи. Но вие пак попитайте, може да изглежда като в нашия апартамент, а да не е същото.

# 772
  • Мнения: 3 216
Момичета, раЗписвам се при вас. Започнахме ремонта и е време на кухнята.
Аз харесвам Ретро стила, или поне да не е гланц.

Преди време някой беше постнал тук снимка ма малка кухня в цвят ванилия и круша. Дали някой пази снимката?

# 773
  • Мнения: X
Имате ли мнение за фурните и котлоните Тека? По скоро този комплект дали си заслужава? http://www.teka.com/products/view/18134   http://www.teka.com/products/view/15507 и това http://www.teka.com/products/view/15600

# 774
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Позволих си да пусна НОВА ТЕМА.

Общи условия

Активация на акаунт