Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 201

  • 41 199
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240




Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ

В главните роли:
















 

Темите:


 



 

                              



Asi Bulgaria във Facebook
 

Българските страници на Туба и Мурат във Facebook
 


Официалните страници на Туба и Мурат във Facebook
 


 

  

Tuba Buyukustun & Murat Yildirim  
In Monte Carlo 51 Tv Festival 2011
  

Екипът на "Аси" в Монте Карло- юни 2011 година

  
Пожелаваме на Туба и Мурат щастие и нови успехи!

Приятни минути и прекрасно настроение
 на всички от семейството на "Аси"!  

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Рина, чудесна зимна тема си ни приготвила!
За теб!



Липсваш ни! Дано всичко да е добре при теб.

# 2
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ЗДРАВЕЙТЕ  Hug

Ринка,  Hug страхотна тема. Снежна  Hug благодаря. Колажа с имената на еп 4ок ми хареса  Peace страхотен е  Peace
то и аз много не пиша ве4е , но ти пък съвсем за4езна. дано вси4ко е наред при теб и да се появяваш по-4ести4ко, а не само да ни слагаш темите.
аз цветя пове4е няма да слагам...да си знаете  Naughty
какво като си слагаме цветя, когато имаме нова тема , а през другото време дори не се забелязява не4ие  отсъствие  newsm78
така 4е, пак казвам благодаря и продължавам с поста си  Hug

това видео дето Лати го е пуснала в предната тема...били са на някаква премиера на нов филм на Asli Enver's  - "Tamam miyiz?"
и аз не разбрах какво говори Мурат, пък най-ве4е Бур4ин  Joy Joy Joy ама едно изре4ение преведено на англ от фейсовете ми направи впе4атление

Gecce.com : "Murat Yıldırım eşinin elini bir an bile bırakmadı!"
"Murat Yildirim did not leave his wife's hand even for a moment!"
 Мурат не пуснал ръката на съпругата си дори за момент"


вай бееееее...то голяма работа станалоооо. Мурат държал ръката на жена си  ooooh! ooooh! ooooh! тц,тц,тц.... то това е 4ок важно да се отбележи, най-важното от цялото интвервю  smile3555 smile3555
нещо не разбирам  newsm78 newsm78 , а пък и да си призная ве4е не се и мъ4а да разбирам....  Joy Joy Joy
затова сега съм се прехласнала  по  един съвсен разли4ен персонаж , ето ви го  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=zlJCcVtOiKE

на вси4ки ви , хубав ден  Hug

пс: 4ак сега видях 4е снежковците мърдат  Joy Joy Joy едните метат, другите се 4ешат зад врата  Joy Joy Joy а другите танцуват  Joy Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 41 683
Рина, Hugмного красива тема!!!
Снежно,бяла като настъпващата зима.Благодаря!


Меги, Hug''Бурята'',по ДФ и аз го гледам. newsm10

# 4
  • Мнения: 3
Рина  Hug За Новата тема - зимна и красива! Благодаря!  smile3525

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте Hug
Рина Hugмного красива снежна тема си направила.Благодаря!Липсата ти в темата определено се забелязва и се чувства!Приятно е,когато си сред нас!!
Данче Hugкрасиво изглеждат розите сред снега!А и снежния колаж е приказен!
Меги Hugвинаги се забелязва отсъствието на някого от темата и често се питаме койкъде е.Понякога в определени случай на мен лично ми е трудно да преценя как да постъпя!
Изгледах внимателно видеото от премиерата на филма.Мурат ми хареса,въпреки че изглеждаше студен и сдържан!Направи ми впечатление ,че камерата акцентира на хванатите им ръце,а може би искаше да покаже красивите пръстени на Бурчин!!!
Злати 3 Hugкрасиво и снежно е навън!



# 6
  • Мнения: 0
Сиси Hug

Душата ми плаче за сняг...
За бяло, за чисто душата ми плаче.
Видях много земи, много свят.
Видях герои, видях палачи...
душата ми плаче за сняг.

Доста живях, колко остава?
Чака ме моя бряг:
ругатни или слава - нямам представа...
душата ми плаче за сняг -
чиста следа в снега да оставя.


Стефан Цанев

# 7
  • Мнения: 260
Здравейте дами и от мен в новата тема. Рина благодаря ти за новата ни къщичка, топла и уютна а кой когато може и най вече иска да заповяда.Меги ,аз отдавна се отказах дори да се замислям той аджеба сега какво ли казва в интервюто си,а за това ,че са се хванали за ръце нищо лошо но за мен е показност а не истинско ама и това на кого му пука? аз мечтая да ги видя отново на екран и двамата ни любимци от нашата приказка ,дори по хубави герои да пресъздадат от Аси и Демир ще затая дъх и ще се наслаждавам на Мурат и Туба.Лати да ти е жив и здрав внука и още повече успехи да пожъне

# 8
  • Мнения: 192
привет
Лати, да е жив и здрав внукът и да ви радва много.
Данче, твоите рози от колажа, са все едно моите в градината. При нас е зимна приказка,нищо че нямахме ток и вода.
Това че Мурат и Бурчин са заедно не ме впечатлява. Това е техния личен живот. За мен е по- важно да са на екран.
А домашните ви са отлични, независимо по какъв начин ги предавате, дори и да са телеграмни, защото от тях личи любовта ви


http://vbox7.com/play:d6ca06dcc4

# 9
  • Мнения: 0
Нели Hugсподелям мнението ти.С нетърпение очаквам новите проекти и на двамата.Надявам се да са много добри!
Кирилова Hugмного хубав момент в клипа,съчетан с приятна музика!
Лати Hugпоздравявам те и аз,въпреки,че не зная за какво!Когато имаш време,моля те преведи какво казва Мурат във видеото от премиерата!




# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Лати, да ви е живо здраво детенцето! Желая му много късмет и още по големи успехи!

Скрит текст:

[/b]

# 11
  • Мнения: 340
 HugСъс закъснение и аз  да са включа:
Лати  да ти е живо издраво  американското  внуче ,успеха на децата  и на внуцете  са мнаго  голяма радост за нас,дано  има  и  по големи  успехи Hug Hug
Едно  голямо   БЛАГОДАРЯ  и на нашата  РЕНИ   за ограмният  й труд   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Аз  ще коментирам   Мурат  и БУРЧИН  така: да ли новите пръстени  и  обица  се показаха на Бурчин  или  това че се държан за ръце не знам , но тя да взече и да купи  накоя нова дреха  на мъжът си и да го оглежда как излиза и да му оправя якичките,то  хубавия  кон и под скъсания  чул се вижда  но  не  така .

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Късно идвам чак по обяд, а сега и по нощите!

 Да ни е честита новата снежна тема, хубаво направена!

    Да е топло и уютно в нея - това зависи от всички ни!

 И аз като Меги много харесах Снежковците, особено тези дето се почесват  Laughing Laughing Laughing

 Сега искам специално да поздравя Лати с рождения ден на внука й. Пращам му специална пратеничка с цветя

Скрит текст:

  Лати, дано получаваш само хубави вести от далеч, но и често да се виждате, независимо дали в бабиния двор или пък при тях!

     На всички вече посетили новата тема, от мен сърдечни поздрави. Всички го правите виждам от сърце.

       Нека и аз вложа нещо от себе си



    Камината предразполага към сън и аз ви пожелавам приятни сънища!

 П.П.ЗДРАВЧЕ , ГРЕШИШ НИ ИМЕНАТА. БЛАГОДАРНОСТИТЕ СА ЗА РИНА, КОЯТО Е СЪТВОРИЛА ТАЗИ СНЕЖНА ТЕМА ЗА ВСИЧКИ.

      А РЕНИ МИ КАЗВАТ НА МЕН -  никът ми е Ренибо

Последна редакция: ср, 27 ное 2013, 23:44 от renibo

# 13
  • Мнения: 3
Привет на всички, отбили се днес в новият ни дом! Hug
Рина, Данче, Меги,  Злате, Ани, Нели, Лати, Роси, Рени, Здравка
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Спокойна нощ на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 14
  • Мнения: 0
Данче Hugзимно е настроението на колажите ти,но любовта ги топли!
Здравче Hugмъжът се познава по жената,казва българския народ.Изглежда ,че с годините тази мъдрост е загубила от значението си!
Сиси Hugна мен Мурат от видеото ми харесва!Лати дано преведе какво казва!
Рени Hugмного е хубав колажът ти!Топли тази камина!Очите на Демир топлят повече!
Лати Hugда е жив и здрав внукът ти!Да те радва !И дано да говори бабиния език!
Днес почти всички турски вестници пишат за успехите на Туба в рекламата.
http://www.televizyondizisi.com/index.php/tuba-buyukustun-ortadd … tm_source=dlvr.it
http://gecce.com/foto-galeri/unluler/tuba-buyukustunden-buyuk-anlasma
http://www.sacitaslan.com/tuba-buyukustunun-cok-gizli-projesi-haberi-119224
След Близкия Изток,Туба покори Европа!

Общи условия

Активация на акаунт