Хазал Кая в сериала A.Ş.K. по Kanal D - *Тема 12*

  • 56 654
  • 723
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 417



В ролите:


Участват още: Еркан Джан (Ръза), Севтап Озалтун (Едже), Нихал Колбаш (Сърма), Тугай Мерджан (Абдулрахман), Осман Акча (Абдурахман Адам), Гюнеш Емир (Мелис), Елит Исчан (Семра), Сервет Пандур (Мюзейен), Гьокай Мюфлюолу (Фърат) и други.



Продукция: Gold Film

Продуцент: Фарук Тургут

Режисьор: Омюр Атай

Сценарист: Айфер Тунч, Сердар Сойдан

Музика: Айтекин Аташ, Гюрсой Танч и Ердем Доан



Снимки от сериала


Резюме:

Какво е нещото, което не може да се купи с пари? Някои казват щастие, други- здраве, трети- любов. Любов- тя е по-силна и ценна от всичко. Дори и от парите. Колкото и да си богат, не можеш да си купиш любов. Така ли е? Азра (Хазал Кая) и Керем (Хакан Курташ) имаха само любовта си. Любов- по ценна от всичко, но не струваща пет пари! Обичаха се лудо! Бяха се запознали в спортната академия и оттогава бяха неразделни. Азра трудно, но все пак успяваше да се грижи за семейството си, а Керем си търсеше отдавна работа, т.е. освен любовта, нищо друго не им вървеше. И нещата щяха да стават по-зле. И тогава в живота им се появи Шебнем. До момента, в който припадна на урока си по тенис, тя беше просто една от богатите ученички на Азра. Шебнем беше много болна, умираше. Тя беше се родила в богато семейство и имаше всичко, което искаше. Всичко, което можеше да се купи с пари. Но тя не беше щастлива. Дори не помнеше момент, когато не е била болна. Още повече, че не е била обичана, а дори и не беше обичала достатъчно. Шебнем не искаше да умре преди да вкуси любовта. Страхуваше се. Сподели всичко на Азра като едно малко момиче... Азра беше и най-хубавото, и най-лошото нещо, което се е случвало в живота й. Едновременно и ангел, и дявол, и приятел, и враг. За да осъществи мечтите си, за да спаси себе си и любовта си, Керем щеше да използва Шебнем. Но човек, за да спаси любовта си, може ли да пожертва любовта си? Можеше ли да направи това? Азра и Керем със своята страстна любов и взетото от тях решение ще накарат зрителите да се замислят върху живота.









Всеки понеделник от 22 часа по Kanal D

Начало: 25 септември 2013 година



Последна редакция: нд, 01 дек 2013, 20:03 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 141
Снежи, Hug Heart Eyes  bouquet

Благодаря за прекрасната ни нова тема.



Скрит текст:

Последна редакция: нд, 01 дек 2013, 13:52 от MrsPetrova

# 2
  • Мнения: 2 449
  Снежи   bouquet  bouquet newsm10 smile3501 smile3501 smile3501


  за елегантното оформление

Скрит текст:
и



# 3
  • Мнения: 8 417
Мариолка, Петроваbouquet  bouquet

Да ни е на хаирлия новата тема. Praynig

# 4
  • Мнения: 3 547
Снежи, благодарности за новата темичка, направена с много зимно настроение Heart Eyes

Скрит текст:

изгледах пак последната серия...
много силни моменти имаше. заслушах се по-внимателно в разговора на Азра и Джан, след като той вдигна телефона и от земята и видя, че я търси любимия Mr. Green . коментара му беше, че този, дето и звъни явно много я обича, а тя му отговори, че това е стара работа, обичал я е преди, разделили са се, защото той я излъгал, била е измамена. каза още, че любовта е една голяма лъжа и до нищо хубаво не води...

предполагам, че Азра ще се превърне в голямо предизвикателство за Джан. с това, че се държи на дистанция, с това, че е била много наранена и не вярва в любовта, с това, че не се домогва до него и не се опитва да го съблазни, с това, че изобщо не забелязва парите му ...тя е много по-различна от момичетата, с които той е свикнал да общува и които са му лесна плячка. той е млад, богат и красив, а Азра дори не го забелязва. това ще го накара да се увлече сериозно...

много ми хареса паралела, който направиха със сцените Азра- Керем и в същото време усмихнатата Шебнем под душа , изпълнена с мисли и желания към съпруга си, а след това сцената Шебнем - Керем и съответно усмихнатата Азра, изпълнена със спомени за страстното преживяване с любимия...
много добри сценарий и режисура

още от предната серия мисля върху образа на Орхан, когото досега виждахме само в един план - злодей. всички думи обаче, които каза на майката на Керем, когато я заведе на гроба на майка си, открехват вратата към неговите лични дълбоки и тежки преживявания в миналото. темата за отмъщението много върви в турските филми. питам се защо след като Езел се върна и обърна живота на всички с отмъщението си, тук Орхан да няма право на своето възмездие? той е изгубил семейството си, майка си, станал е свидетел на нейните страдания, имал е тежко и самотно детство и иска да получи възмездие за това. ще накаже жената, виновна за съдбата му, по начин, който най-много да я нарани - чрез детето и и съсипването на живота му.

гледайки майката на Керем, тя все повече не ми харесва. тя има най-голяма вина за всичко случващо се, а мълчи и на сина си не казва дори какви са причините да му се срива живота.
тя не е жертва, тя е първопричината за всичко случващо се. жена, съсипала едно семейство, отнела бащата на едно дете, сега е тръгнала да морализаторства и да дава акъл на сина си, била се срамувала от него, че изоставил Азра и детето им...
лично на мен ми се повръща от подобни лицемерни изпълнения и двоен стандарт.

в общи линии майката е доста интересен образ, трябва да го поразчоплим  Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Да се цопна в темата  Mr. Green
Благодаря Снежи    bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Снежи благодаря ти много за хубавата тема!  Hug Heart Eyes

До тук сериала беше заснет много добре надявам се да не ни сменят и екипа който заснема. Отделят внимание на детайлите. На мен ми прави впечатление.

Лор споделям мнението ти. Най-опасното нещо е любовта,  да си играеш с чувствата на човека който обичаш. Дълга е платен ,но сега как ще се разделиш с болно момиче което припада редовно, голяма тежест за Керем ако наистина обича толкова много Азра.

Джан определено ще е предизвикателство за него Азра. И така ще е по интересно за него няма да е имал такава жена до сега и ще е начинание за него.

Много ме радва образа на Азра и че и се падна на Хазал силна ,умна и мисля,че отново ще разбере Керем какво прави как върти опашка и при Шебнем.


Още когато видях майка му на Керем реагира когато Орхан каза " майка ми" и ми стана ясно,че знае всичко лисицата. И продължава да не го казва аз го казах май точно докато течеше епизода. как тая жена не каза истината на сина си само се жалва.  Naughty

Аз сега не разбрах нещо извинете ме тази седмица няма да има епизод а другата на 9-ти в понеделник така ли?

# 7
  • Мнения: 8 417
Аз сега не разбрах нещо извинете ме тази седмица няма да има епизод а другата на 9-ти в понеделник така ли?

Да, серия ще има другия понеделник, на 9 декември.  Hug

# 8
  • Мнения: 141
Лор, Hug Heart Eyes
Лудостче,  Hug Heart Eyes
Следващият 10 еп ще се излъчи на 9 декември (понеделник) от 22:30.
Не помня вече в коя тема обсъдихме анти-героите, т.к. пиша на различни места. Някъде бях изразила мнение, че Орхан не е обикновен мафиот и е възможно някога да е бил нормален човек. То долу-горе така излезе. По важното е накрая какво ще стане с него - ще се оправи ли или ще деградира още повече до пълното си унищожение или самоунищожение.
Хаканчо сега се сети, че когато човек загуби нещо, тогава го оценява. Дали беше искрен, предстои да видим. Все още не мога да му вярвам. Еджето ми се струва, че доста ще навреди на сем. Вурал, т.к. знае прекалено много неща за тях. Най ми е интересно да видя другата страна на Шебнем и Джан. За да можем правилно да преценим постъпките на героите, трябва да знаем мотивите за действията им, а това скоро няма да ни го разкрият сценаристите, защото трябва да поддържат интереса ни до края на сериала. Колкото повече неизвестни има, толкова е по-завладяващо.
Най ми харесва, че няма пълнеж и безсмислени сцени. Всичко си е на мястото, а актьорският състав е подбран перфектно. Прекрасно работят в екип и няма никакви издънки. Да продължават в същия дух.  
За ролята на Керем не е предпочетен супер красавец и модел, защото по-необразованите зрителки, които не правят разлика между актьор и герой, ще си паднат по него,
ще ги искат с Азра заедно, без да се замислят върху сценария и и основната идея, ще искат Шебнем по-бързо да умре, което е отвратително, няма да имат желание и интерес да видят отношенията Азра -Джан и сериалът вече няма да е този, а някакъв съвсем друг.

# 9
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Лор,много ми хареса постта ти!

# 10
  • Мнения: 34
 newsm51Снежи  Hug  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

                            

# 11
  • Мнения: 141
Добро утро на всички в седмицата без АШК. Hug Hug Hug

Новата сценаристка на сериала е завършила факултетя по политически науки на Истамбулския университет. Започва да публикува още в студентските си години. В 1989 печели първа награда за новела в конкурса на популярния ежедневник популярной Cumhuriyet. През 1999-2004 е главен редактор на издателство Yapı Kredi Yayınları. Освен романи, новели и есета, пише също и кино сценарии (Облак в небето, по прозата на Саита Фаика Абасъянк, 2003).

Произведенията и са переведени на много езици, включително арабски и тамилски.
Романи
1992: Момичето от корицата
2009: Извънредно невероятен разказ за лудницата
2010: Нощ със зелената фея
Новели
1989: Тайното
1996: Приятели от пещерата
2000: Случаят с Азиз-бей
2003: Камък, ножици, хартия
2006: Evvelhotel
Есета
2001: Моите родители ще ви посетят, ако не сте заети: Животът ни пред 70-е (International Balkanika Award, 2003)
2007: Те наричат това живот
2012: Разкази за родината

# 12
  • Мнения: 8 417
Добро утро. Hug Hug Hug




Петрова, Жане, Hug Hug

Следващият 10 еп ще се излъчи на 9 декември (понеделник) от 22:30.

От 22 часа. Hug

Успешна седмица.  bouquet

# 13
  • Мнения: 34
Добро утро Peace и успешна нова седмица момичета Peace
дано тая седмица успея да наваксам пропуснатото Blush Blush Blush
Кафенце и от мен Flutter

                               

Петрова Hug тенкс за разяснението Peace
Снежи Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 413
Добро утро на всички   Hug Hug Hug

Снежи Благодаря за новата зимна темичка в тон с предстоящите празници, прекрасна е   bouquet  bouquet  bouquet

Аз ви търсих в старата тема, но докато наваксах с информацията вие вече сте в нова тема.
Гледам, че съм изпуснала доста интересни неща, ще има нова сценаристка, надявам се да бъде за добро, честно казано малко ме притесни смяната на деня на излъчване и на часа, но поне се радвам, че вече ще мога да го гледам онлайн, че в сряда ми беше не по силно напоследък.
Гледах записа на шоуто на Беяз и не мога да не отбележа, че Хазал беше много стилна, елегантна,естествена и усмивката не слизаше от лицето й.  Беше много весело като цялото предаване, най-вече както сте отбелязали в старата тема, когато даваха за трупчетата и облизванията  Peace Хакан и Аслъ също ми харесаха, а на Аслъ годините определено не бих и ги дала  Peace Хазалчето явно е облякла тази изрязана рокля, за да и се види татуировката, която сигурно е нова  Peace

Петрова Прекрасни колажи в старата тема   bouquet

Хубава и Успешна седмица на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт