Добре дошли СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2014!

  • 36 077
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 222





Мили бъдещи мами, скоро ще получите най-прекрасния си коледен/новогодишен подарък. Явно  сте били много послушни през тази година.  Mr. Green



Нашата весела компания от МАМИ СЕПТЕМВРИЙКИ 2013 ви приветстваме с "ДОБРЕ ДОШЛИ!" и ви пожелаваме прекрасна лека бременност, много положителни емоции и здрави бебчета, родени около термин!

Ако имате въпроси и притеснения, пишете ни тук или в нашата тема в Родени и с радост ще ви отговорим


Последна редакция: чт, 12 дек 2013, 20:40 от Pampers

# 1
  • Мнения: 26
Добре дошли,на новата партида септемврийчета,много късмет,мили майчета,и здрави бебчета на финала.  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 266
Pmpers, много хубава тема Simple Smile

Не мога да се сдържа да не поздравя първите септемврийки 2014 Simple Smile Моят коледен подарък сега ми спи в ръцете и всеки ден си спомням за момента, в който видях чертичките и всички емоции около бременуването Simple Smile Момичета, предстоят ви прекрасни мигове около бременността (мъничко завиждам) Simple Smile да се заредите положително и да си я изживеете на макс, защото после с носталгия ще си спомняте за коремчетата и ритниците Simple Smile Пожелавам ви най-прекрасната и лека бременност и най-сладките бебчета на финала Simple Smile Весели празници от нас Simple Smile

# 3
  • Мнения: 12
Добре дошли бъдещи септемврийски мами   bouquet
Колко спомени ме връхлитат....
Все едно беше вчера,когато влязох във форума и четях пожеланията на Септемврийки 2012 и си мислех,че има тооолкова много време до момента,в който аз ще мога да поздравя бъдешите мами ...
Но,ето ни тук Simple Smile
С малкия ми шушко  baby_neutral ви приветстваме  Hug
Ще намерите много нови приятели,много неща ще научите,ще споделяте радости и тревоги...
Пожелавам ви бременност,изпълнена с усмивки,радост и очакване Simple Smile
На добър път с най-прекрасния финал  baby_neutral
Бъдете здрави  newsm53

# 4
  • Мнения: 7
Ех ,ето ме и мен в тази прекрасна тема да поздравя бъдещите Септемврийски мами.
Добре дошли! Пожелавам ви най-прекрасните и вълнуващи 9 месеца.
Признавам ,че ми е мъчно за моментите на бременлийския период.
Но съм щастлива ,защото вече гушкам едно прекрасно Септемврийче 2013.
Пожелавам и на вас на термин или около термин да гушнете здрави и пухкави бебоци

# 5
  • София
  • Мнения: 110
Добре дошли момичета!Ах как лекинко Ви завиждам за всички хубави трепети,които Ви предстоят!Честити две прекрасни чертички и лека и безпроблемна бременност!Ние Септемврийки 2013 станахме доста близки и до ден днешен си общуваме и мислим една за друга!Пожелавам Ви от сърце и вашата група да е готина като нашата!Ако имате въпроси не се притеснявайте и ни питайте.Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 64
Добре дошли, мили момичета! На прага сте на най-прекрасните 9 месеца от вашият живот, затова усмихвайте се, бъдете спокойни и положителни до финала. Това е вашето време - яжте, спете и се веселете  Laughing Лека и безпроблемна бременност на всички

# 7
  • Мнения: 327
 Добре дошли бъдещи Септемврийки 2014!  preggo Hug Пожелавам на всички вас лека и спокойна бременност и най-сладките бебчета на финала!  newsm30 smile3504

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Просълзих се да си кажа честно. Януари месец тази година плахо четях темата на септемврийките, но не смеех да се включа докато не съм 100 % сигурна, че е станало моето Новогодишно чудо! Както е видно от подписа ми трето за мен. Желая ви лека и безпроблемна бременност и още по-леко раждане бъдещи септемврийки! Пък дори и да не е леко ви гарантирам, че на 1000% си струва всяка безсънна нощ, всяка киселина/ дано да нямате/ , всяко гадене и ядене в 3 през нощта на филия с шоколад и домат примерно! Ще ви наглеждам чат-пат!  Hug

# 9
  • Мнения: 946
Поздрав и от нас!Нека скоро темата се напълни с бъдещи мами,трепетно очакващи най-прекрасния момент в живота си.Желая базпроблемна бременност на всички нови септемврийки!

# 10
  • Мнения: 9
Здравейте, бъдещи майчета!Аз няма да бъда толкова розова, защото малко неща от тези 9 месеца ще ви се струват розови когато ги преживявате .Ще имате и страхове и неразположения и мноооого въпроси.Но точно като едно пораснало дете ви казвам и аз - всичко ще мине и накрая ще изживеете най-смисленото нещо в живота си - да дарите живот!Дано успеете да им се нарадвате защото на мен лично не ми стигнаха.Пожелавам на всички ви много късмет и щастие по пътя който сте поели.Не забравяйте, че не създаването, а отглеждането и възпитанието са истински важни в живота.Дарете децата си с много любов и грижи.От тук нататък всеки един ден вие ще се учите да бъдете родители и като всеки от нас ще правите грешки и ако някога се уплашите и се запитате дали ще бъдете добри майки не забравяйте Каквото и да се случва за вашите деца вие ще бъдете най-добрите защото сте техните майки.Успех! Hug

# 11
  • Мнения: 342
Привет и от мен    Hug
Пожелавам ви най-леките и хубави 9 месеца. И аз като другите мами си спомням с носталгия 2-те черти, всички трепети, първия път когато усетих бебчо, чувството когато за пръв път чух как бие сърчицето му..... и лекичко завиждам /благородно/.

Леко бременеене, леко раждане и едни здрави и хубави бебчета   bouquet

# 12
  • Мнения: 29
Ейййй,  бъдещи мамета,  Добре дошли! Simple Smile
Очакват ви най - незабравимите  9 месеца изпълнени с много емоции,  трепетти и очаквания!  Насладете им се!  Товада расте живот в теб и да  чакаш да видиш двете чартички,  точицата,  първото "туп " на сърчицето, ....... и още толкова много  моменти  и хубави и не чак толкива,  си заслужават всяко едно притеснение,  всяко едно неразположение,  когато на финала чуеш детския плач!  Тук срещнах страхотни мами,  с които споделяхме всяка една болка и щастие като бременни,  а сега споделяме всяко безсънни нощи,  цвета на акото на бебетата Simple Smile дали се орига,  защо плаче,  как се усмихва Simple Smile  за това Ви го пожелавам и на вас, да се чуствате тук най - спокойни,  най - разбирани със сродна душа!
Пожевалавам ви лека и безпроблемнна бременост и здрави бебчета на финл!
Ако имате въпроси - винаги насреща Wink

# 13
  • Мнения: 351
Здравейте и от мен  Hug
В този момент в много от вас расте една малка точица, която след една година по това време ще гушкате в ръцете си. Сега не го знаете, но тя се е закрепила упорито, храни се, пораства с всеки ден и чака да разберете за нейното съществуване. Двете чертички - най-прекрасния момент! Той ще бъде последван от много такива моменти - първата снимка на Точко, първите му движения, узнаване на пола... Ах, какви емоции бяха около пола на бебетата в нашата тема! Пожелавам ви да изпитате всичко положително, което бременността може да ви предложи, и да успеете по време на този процес да си станете толкова близки, колкото сме ние сега.

Една щастлива (и недоспала) Септемврийка 2013 ви пожелава приятно пътешествие по пътя към малкото ви съкровище!  Hug Ще ви наглеждаме!

# 14
  • София
  • Мнения: 142
Лека и успешна бременност на всички бъдещи септемврийки 2014   bouquet 

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 18:35 от Sleeping Beauty

Общи условия

Активация на акаунт