Добре дошли СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2014!

  • 36 084
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Ако не сте разбрали чакате най-голямото нещо в своя живот ЧУДОТО НА ЖИВОТА Simple Smile
Добре дошли, пожелавам ви една прекрасна бременност като моята, едно леко раждане и много щастливи моменти. Бъдете здрави, щастливи и изживейте всеки един ден от бременноста си.
  bouquet Поздрави и чакаме първите мами септемврийки  Mr. Green

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 60
Моята приказка започва от преди една година. След един спонтанен аборт миналата година и предвид дъртостта ми, с такъв страх се надявах и очаквах. Четири месеца работихме и малко ме хвана параноята и от овулация до цикъл се пазех с надеждата, че работата е станала. Декември си казах каквото-такова отидох на един коледен купон на 16.12 и се разбих от танци. Сега в прегръдките си държа моето коледно чудо, което макар да няма 4 месеца обича да танцува Simple Smile. Дар, който всяка от вас вече носи.
Аз от суеверие се включих, когато ми излезнаха тестовете в петия месец и съм пропуснала пожеланията на Септемврийки 2012, затова със сълзи на очи четя нашите пожелания за вас - толкова мили и съкровенни.
Каквото ви вълнува питайте ние с радост ще откликнем. Тук ще срещнете нови дружки, подкрепа и доста смях Simple Smile
На Коледа стават чудеса!!! Твоето чудо се случва СЕГА....
С пожелания, септември 2014 да гушкате наакани памперси Simple Smile

Нинка чудесна тема си сътворила   bouquet

# 17
  • Мнения: 120
Идва новата партида септемврийчета, честитооо   bouquet
Пожелавам на всички една прекрасна бременност и здраво розово бебче около термин!   bouquet

П.П. Да не се стреснете от моята лентичка  Mr. Green Нашият хубавец малко по-рано реши да се появи, но сега точи лиги от леглото  Mr. Green Бъдете позитивни, това е най-доброто нещо, което може да направите за себе си и вашето бебче   bouquet Прегръдки от една тумба недоспали, весели мамчета Simple Smile

# 18
  • Мнения: 0
Добре дошли, мили бъдещи мамчета! Ох, разплаках се... Толкова е мило като знам какви вълнения преживявате и как ще гушкате пухкави бебчета! Желая ви от сърце лека и безпроблемна бременност! Смейте се, радвайте се, не допускайте някой да ви къса нервите, защото вие и вашето детенце сега сте на първо място!

# 19
  • Мнения: 216
Лека и безпроблемна бременност и от мен и успешен финал!

# 20
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Добре дошла нова партида септемврийчета! Желая ви прекрасни месеци в тумбака на мама, много хубави срещи при доктора,да сте точни и не подранявате, а мамите да се разминат с бременилските болежки    newsm51
Как лети времето само - като че вчера видях двете чертички  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 4
Добре дошли бъдещи мами Simple Smile Предстоят ви много вълнения и въпроси с които да изпълните темата че и още има няма 30 такива... Пожелавам ви много положителни емоции и дано бъдете задружни като нашата група , да си споделяте и подкрепяте ! Мога да кажа че СЕПТЕМВРИЙКИ 2013 сме едно голямо семейство , пожелавам го и на вас !

# 22
  • Мнения: 26
Лека,спокойна и успешна бременност до термин и от мен!  Ако ми стигаше смелост бих се включила отново  като септемвриййка,но ще почакаме засега   condomuu  Laughing
Бременността ми може да се каже, че беше лека, с малко притеснения, без които не може предполагам. Сега си имам една голяма радост и се просълзявам при всяко нейно малко-голямо постижение - усмивка,гукане,прегръдка и т.н.
Съветът от мен е да се поинтересувате малко повече и от темата за кърменето, тъй като не малко мами, в това число и аз, имахме проблеми с кърменето. И може би бих избегнала някаква част от тях  ако се бях информирала малко повече.
Не всичко в този живот е цветя и рози, но детето е най-смисленото и хубаво нещо в живота ми!!! Желая на всички скоро да видят чаканите две чертички и да поемат щастливото си пътуване към срещата с най-любимото човече!

# 23
  • Мнения: 398
Добре дошли, септемврийски мамита, от мен и моето малко юначе!   bouquet
Предстои ви да получите най-прекрасния Коледен/Новогодишен подарък! Очакват ви 9 незабравими месеца, а накрая ще гушнете малко човече, което ще е целия свят за вас, както и вие за него! Насладете се на всеки момент, защото всяка бременност е неповторима!
Ще ви следя за да преживея с вас наново тези трепетни усещания! Ех, спомени...
На добър път, в края, на който всяка от вас я чака нейното малко чудо!

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас СЕПТЕМВРИЙКИ 2014   bouquet
Най-сетне вашите трепети да видите двете чертики  EFP са се увенчали с успех.От тук нататък просто натиснете паузата и се наслаждавайте на страхотните месеци на очакване,в които ще се появят малките септемврийчета.
Тук сме споделяли какво ли не,всеки преглед,с колко грамчета е наддал бебока,всички радости и тревоги,които са ни съпътствали,първите покупки,съветвали сме се за всичко.И когато споделяш с такива, които бременеят заедно с теб е някак по-спокойно и знаеш,че ще срещнеш разбиране.
Страхотни познанства се получиха от този форум и сега продължаваме да споделяме всички заедно как растат малките мишоци.
Понякога може да ви дотежи,понякога няма да имате търпение,но накрая когато видите малкото човече ще разберете,че това е най-смисленото нещо,което някога сте правили в живота си   smile3504
Успех мили бъдещи мами и много здрави бебчета на финала  Hug

# 25
  • Мнения: 1 172
Здравейте,бъдещи мами!
Тук момичетата много сантиментално го раздават - не се стряскайте,от хормоните е, и вас ще ви пердашат яко  Laughing
Аз съм по-натурална и ще ви кажа нерозовата истина - може да се случи бременността да не е най-готиното нещо в живота ви, но това не бива да ви плаши, пазете се,хранете се и се старайте да бъдете спокойни и щастливи. Прекарвайте повече време навън и по-малко в интернет, така ще си спестите много тревоги и главоболия. Почнете да си заделяте пари тайно от мъжа си - така също ще си спестите много главоболия, когато се окажете неистово изкушени да пазарувате сладурански бебешки дрешки и чорапки до несвяст  Mr. Green

Най-важното: каквото и да ви съветват познати и непознати, с добро или не добро чувство, помнете, че вие вече сте майки, вие усещате най-добре кое е правилно за вас и вашите бебета и никой друг не може да знае по-добре от вас!

Бъдете благословени!!!!
Щастливи празници!!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 72
Аххх колко мило ми стана Simple Smile Миналата година по това време Криско вече е бил заченат,но разбира се не сме знаели Simple Smile luvbed
Предстои ви най-хубавото нещо в живота ви-това да станете родители.Пожелавам ви прекрасни моменти през тези 9 месеца,да сте живи и здрави и с трепет да чакате големия ден!
Весели празници Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2
welcome Добре дошли и от мен ! Аз съм изтърсакът на СЕПТЕМВРИЙКИ 2013  Blush Пожелавам Ви много весели емоции и сладки бебковци около термин..  Hug   bouquet

# 28
  • Мнения: 126
Добре дошли, Септемврийки 2014! Всяка една от нас имаше различна бременност и раждане къде тежки, къде по-леки, но като погледнем "вързопчето", кротко спящо в кошарата или пък ревящо, (че и такива ги има  Mr. Green), осъзнаваме какви сме щасливки След 9 месеца и нещо и вашето чудо ще се гуши във вас. И както Амели каза, по-добре излизайте и не се товарете с излишни глупости, които пишат в Интернет.

Желая ви една лека и безпроблемна бременност, леко раждане и да си бъдете опора една на друга и да сте толкова задружни като нас, че дори и повече! И да знаете, ще надничам да си припомням хубавите моменти  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 142
Amelly hahaha   hahaha  hahaha
Признавам си, че първоначално "натуралността ти" ме шокираше, но сега изключително много ме забавлява.  Подкрепям поста ти, съвсем на място, чудесно чувство за хумор Laughing

Простете  за спама Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт