Операция на миома 2

  • 136 758
  • 740
  •   1
Отговори
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642934.0
Старата тема

# 1
  • Мнения: 683
Миленка,благодаря! Hug

# 2
  • Мнения: 76
Дидка, успех! Всичко ще е наред!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 489
Благодаря за новата тема. Милена, ние с теб по едно и също време почти сме оперирани - аз на 26.01.2012.
Дидка, как няма да имаш матка?? Я ни виж нас с Милена с тези пъпеши в коремите, дето имахме, пък сега и бебета...

# 4
  • Мнения: 2 808
Миленка, благодаря   bouquetза новата тема. От моята операция мина година и 3 месеца. Дано и аз скоро да забременея.

# 5
  • Мнения: 683
Момичета,благодаря ви за подкрепата! Втори месец М ми е само капки. Болките са значително по-слаби и не така чести. Светли и весели празници. Нека Божията благодат и Коледните вълшебства бъдат с всички нас. Hug

# 6
  • Мнения: 1 842
Честито на бременните момичета! Peace
И дано медицината повече помага от колкото да вреди!

# 7
  • Мнения: 683
Дами,операцията ми е успешна-ИМАМ СИ МАТКА!!!:)Simple SmileSimple Smile. В реанимация съм. По мое настояване осъществихме и раздвижване.  Hug  bouquet Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 489
Дами,операцията ми е успешна-ИМАМ СИ МАТКА!!!:)Simple SmileSimple Smile. В реанимация съм. По мое настояване осъществихме и раздвижване.  Hug  bouquet Hug
Браво! Знам много добре как се чувстваш. Радостта надделява над болката, която впрочем не е много голяма.

# 9
  • Мнения: 683
Момичета,изписаха ме! Чувствам се страхотно. Никакви болки,дори и при  малка и голяма нужда. Сега си чакам транспорта,че нещо се изгубили по пътя. Благодаря ви,че ви има и споделяте и вдъхвате кураж. Hug

# 10
  • Мнения: 69
Didka- moni mnogo se radvam za teb a nqkolko meseca dai boje da ni zaradva6 i s druga hubava novina kato naprimer preggo

# 11
  • Мнения: 683
Добро утро,момичета! Babyface76, с малко закъснение-честита рожба! Да ви е жив и здрав малкия Янислав!   bouquet Съжалявам за преживяното!  Hug Миленка,Ти как си?  Hug На мен ми махнаха конците вчера. На 15.01 ми дойде М. Без розови и кафеви течения,както преди операцията. Надявам се на бързо възстановяване,за да не чакам 6 месеца,преди подновяване на опитите за бебче. Hug ви всички!

# 12
  • Мнения: 1 842
Ако някой се интересува от друг вид лечение и има възможност да си поволи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=696744.msg27190229#msg27190229 Peace

# 13
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218

Добре
Ти как се възстановяяваш от опрацията?Стандартно казват 6 м,понякога и повече.Зависи какво е правено и какъв е бил проблема

# 14
  • Мнения: 186
Здравейте момичета, минаха почти 10 дни от операцията и се възстановявам добре. Но усещам някаква странна остра болка вляво (в областта на яйчника) при ходене по малка нужда. Имам я от първия ден, след като ми махнаха катетъра, и до сега болката е една и съща. Първо си мислех, че имам цистит, но си изпих антибиотика, а болката не утихва. След операцията лекарката ми каза, че съм имала ендометриоза на единия яйчник (не ми каза на кой) и са я горили, дали може болката  да е от това горене?
Някой имал ли е подобни оплаквания? Четох много мнения, но нищо подобно не успях да видя.

Общи условия

Активация на акаунт