Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим сделките, тема 37

  • 81 736
  • 721
  •   1
Отговори
# 195
  • софия
  • Мнения: 25 774
Звънче, назад бе изказала добро мнение за тортите на Орхидея. Какво те разочарова?
Посредствени. Нищо особено. Само едно от 3те неща, които взимах от тях (и без ваучер) беше наистина хубаво.

Но това е нашият вкус, все пак.

# 196
  • Мнения: 529
 Благодаря за отзивите. От  сушито на "Кафе дел мар" съм взимала, хареса ми, но като че ли ми е малко безвкусно и исках да пробвам и други.

# 197
  • София
  • Мнения: 1 193
Аз взех миналата седмица от Кафе Дел Мар суши.Като цяло останах доволна  Peace .

Днес съм се зазяпала в един серум срещу стрии ,намален на 60 лв от 300 ,как мислите дали е менте ?

# 198
  • Мнения: 5 790
От личен опит - нищо срещу стрии на мен лично не ми е помогнало. Ни евтино, ни скъпо...

# 199
  • София
  • Мнения: 13 261
Ходихме няколко пъти в New Bel Аmi до строителния техникум. Далавера пуснаха няколко оферти миналия месец. Всичко беше много вкусно.

# 200
  • Мнения: 2 140
Някои да е ходил в ресторант Приятели в Боровец - има ваучери от грабо и се чудя?

# 201
  • София
  • Мнения: 13 261
Някои да е ходил в ресторант Приятели в Боровец - има ваучери от грабо и се чудя?

Ресторантът не е в Боровец. До язовирната стена на язовир Искър е, още преди да се види самия язовир от пътя София-Самоков. За самия ресторант не мога да кажа нищо, защото ние сме почитатели на отсрещния - Стената. Някак не мога да се накарам да стигна до това място и да седна в непознатото. Все пак ще се радвам да чуя отзиви.

Нали видя, че искат резервация два дни предварително? Може би им трябват, за да си набавят продуктите.  Wink  Лично аз с такава оферта не се захващам. Откъде да знам след 2 дни какво ще ми е настроението или какво ще е времето.

# 202
  • Мнения: 10 738
Изключително недоволна съм от обслужването на Капанов. Изчаках да мине малко време преди да пиша, за да се дистанцирам от потреса си и да съм обективна. Такова дърпане на косата ми не съм преживявала дори, когато веднъж ходих на сешоар в школа за обучение на фризьори и попаднах на момиче с две леви ръце.
Такова нещо като миене на ръце преди да се пристъпи към следващ клиент или дезинфекциране на гребени и четки - НЯМА! Среса си мустака с гребена и после започна да ме реше! Да не говорим, че непрекъснато ме оставяше, за да говори по телефона или да посреща и изпраща хора, които идваха в салона.
Много пъти съм ходила в салона на ул. Стара планина и бях особено доволна от Милена и Нериман, но Капанов няма да повторя. То да ме пита човек защо се поддадох на любопитството какво ли ще е да ме подстриже лично той...

# 203
  • Мнения: 41
Аз също бях останала много доволна от салона му на Стара планина. Подстригва ме Нериман и е супер свежа мацка. Само че доколкото разбрах вече не работи там.  Confused

# 204
  • Мнения: 10 738
Ами да - Милена не работи там отдавна, после и Нериман се махна. Последното момиче, което ме подстригва май Петя се казваше - много се стара, но просто не е толкова добра като другите две.  Масово младите добри фризьори се махат и си правят собствени салони или отиват в други при по-добри условия.

# 205
  • Мнения: 2 622
И мен ме подстригваше Нериман, и останах много доволна. Беше ми направила много сладурски къдриците, и точно мислех да направя още едно посещение, ама се разубедих, като я няма...

# 206
  • Мнения: 10 738
Открих, че на една брошура имам телефон на Нериман - 0895 45 71 20. Можете да се възползвате!

# 207
  • Мнения: 41
супер, мерси много. Дано да не е бил служебен Simple Smile На заплата ще споделя  yes

# 208
  • Мнения: 10 738
Не е служебен, написала ми го е на ръка върху служебната визитка  Grinning.

# 209
  • София
  • Мнения: 3 611
Изключително недоволна съм от обслужването на Капанов. Изчаках да мине малко време преди да пиша, за да се дистанцирам от потреса си и да съм обективна. Такова дърпане на косата ми не съм преживявала дори, когато веднъж ходих на сешоар в школа за обучение на фризьори и попаднах на момиче с две леви ръце.
Такова нещо като миене на ръце преди да се пристъпи към следващ клиент или дезинфекциране на гребени и четки - НЯМА! Среса си мустака с гребена и после започна да ме реше! Да не говорим, че непрекъснато ме оставяше, за да говори по телефона или да посреща и изпраща хора, които идваха в салона.
Много пъти съм ходила в салона на ул. Стара планина и бях особено доволна от Милена и Нериман, но Капанов няма да повторя. То да ме пита човек защо се поддадох на любопитството какво ли ще е да ме подстриже лично той...
Преди години ходих при Капанов да ми направи прическа за сватбата. Така ме издокара, че като се прибрах, директно си измих косата и ме гласиха две приятелки в последния момент. Grinning От мои познати само негативни отзиви съм слушала за него. А една колежка, която изглеждаше като новородено орле след неговата намеса, не му плати и искаше да го съди.  ooooh! 

Общи условия

Активация на акаунт