Раздвоен е между родителите си и мен

  • 8 229
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!
Аз съм на 20 години,а приятеля ми на 31.Ходим от 6 месеца,от 4 месеца той живее при мен.
Той работи във фирмата на баща си и апартамента му също е от техните.
Запознавал ме е с родителите си и всичко беше точно.До вчера.Вчера дойде вкъщи и искаше да говорим за нещо.Обясни ми че баща му не бил съгласен с връзката ни заради разликата в годините и някакви други причини които не знам и не искаше да ги сподели с мен.Приятелите му също  били на такова мнение,аз едва вчера го разбрах защото и те също се държаха добре пред мен.
Родителите му са го накарали да избира или да си живее в неговия апартамент или да дойде да живее при мен и неговия апартамент да го пуснат под наем.Тои се е повлиял от тяхното мнение и вече не е сигурен даже и във чувствата си .До преди това всичко беше перфектно,но след намесата на родителите му виждам че той се влияе от тях и поставя връзката ни под въпрос....
Обичам го много , но след този разговор незнам дали и в бъдеще няма да ни създават проблеми родителите му и тои дали би ги послушал и провалил връзката ни..Незнам как да постъпя , моля ви за съвет   Cry ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 8 012
Е той иска да се разделяте, ти съвет търсиш... Пусни го да си ходи, насила не можеш да го задържиш.

# 2
  • Мнения: 29 907
Ако иска да е с теб, нито родителите, нито приятелите ще му повлияят. Насила хубост не става! Явно той си е решил нещо, но не иска да те нарани и затова ги плещи такива.....

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Мисля, че си късметлийка да видиш що за човек имаш до себе си навреме, други нямат този късмет...С шест месечна връзка, без деца и всякакво материално обвързване, сериозно ли питаш как следва да постъпиш при подобно излияние от негова страна Simple Smile "Шут в г.за" е израз, който не си позволявам да ползвам в теми за драми вътре в двойката, но в твоя случай смятам, че е уместно.

# 4
  • Мнения: 46 585
Хич не се и замисляй. Щом още сега се предава, дори да останете заедно, представяш ли си под какъв натиск ще живеете в бъдеще?
Е, ако той реши, че избира теб през тях, това е вече друго. Но като не ще, насила не можеш да го накараш.

# 5
  • Мнения: 6 214
И ако избере нея пред тях и какво? Да не би те да спрат да и тровят живота?

# 6
  • Мнения: 46 585
И ако избере нея пред тях и какво? Да не би те да спрат да и тровят живота?

Възможно е, да.

# 7
  • Мнения: 6 214
И ако избере нея пред тях и какво? Да не би те да спрат да и тровят живота?

Възможно е, да.
Може, ама може и да се озлобят още повече. 

# 8
  • Мнения: 29 907
На 31 г., ако все още се влияе от мама и тате.....мииии какво да кажа?!?!? И това да променя чувствата му!?!?!?  Всеки да си вади изводите!

# 9
  • Мнения: 2 553
Аз не останах с впечатлението, че той е поискал раздяла. По-скоро е споделил мнението на родителите си. Ти пита ли го каква е неговата позиция?

# 10
  • София
  • Мнения: 3 296
Аз пък не разбрах как от 4 месеца живее при теб, а вчера му казали да се изнася от апартамента си.

От теб какво се иска всъщност? Той трябва да реши как да постъпи. Щом се колебае, значи ще му се случва и друг път.

# 11
  • Мнения: 2 222
31 годишен се влияе от мнението на роднини и дори се излага да го споделя с приятелката си  Crazy   Това просто не е мъж. Нека си върви да пази апартамента  Party Който между другото не е негов, а на родителите му, щом те могат да решават какво да правят с него Peace

# 12
  • Мнения: 1
31-годишен. И се държи толкова незряло. Очевидно мама и тати ще му държат ръката още дълго време и не е имал желание да стане малко по-самостоятелен в живота. Съжалявам, но това не е мъж, който иска да постигне нещо сам и да се докаже най-малкото на себе си, още повече пък и с подобни оправдания "мама и тати ми казаха това". Извинявай пак, но той на колко години беше...Живота е пред теб и 6 месеца не са нищо, той да му мисли! Слаб характер очевидно. Съжалявам за откровеността душицо, но това ми звучи смешно. Ти си по-силната в случая, бий му шута!

# 13
  • BG
  • Мнения: 2 458
31 годишен се влияе от мнението на роднини и дори се излага да го споделя с приятелката си  Crazy   Това просто не е мъж. Нека си върви да пази апартамента  Party Който между другото не е негов, а на родителите му, щом те могат да решават какво да правят с него Peace

Направо ми го взе от клавиатурата! Тъкмо идвах да кажа, че един мъж на място никога не би споделил за такъв разговор с родителите си на жената до него. Би помислил, би взел решение и би пристъпил към реализирането му. Това първо. Второ: ние знаем само твоята гледна точка, като винаги във форума по подразбиране взимаме страната на оплакващата се (рядко мъж). Родителите на момчето може с основание да не харесват авторката, но ние няма как да знаем това. И като едни възпитани хора, естествено, не са и го показали в лицето (също и приятелите му). Трето: и аз бих споделила с моите синове мнението си за бъдещите им половинки, а дали те ще се съобразят с него и дали ще отидат да го изплямпат на мацката, е отделен въпрос. Освен това младежът е и материално зависим от техните - работи при тях и т.н. Впрочим те просто са му предложили, ако ще живее при авторката, да дадат неговия апартамент под наем, защо да стои празен, вместо да носи някой лев. Не прочетох за ултиматум да я зареже.

# 14
  • Мнения: 6 214
А се оказва, че и приятелите му не я били харесвали.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт