червено килимче.....ЗА ВСИЧКИ.....мЪж ТелеЦ - 10 :)

  • 30 913
  • 748
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 127
Ani Ta, хубава рецепта, няма опасност и в случай на предозиране.

Честит рожден ден, да си много щастлива и обичана Hug

# 2
  • Мнения: 331
Честит рожден ден, Ани Та! Желая ти много любов и усмивки!  Hug

А онова "нещо" не знам защо го търпите в темата ooooh!

# 3
  • Мнения: 231
   smile3525 Hug
аааа не м'ой така  всеки с предназначението си..... на всички които искат да разберат момчетата(и ТЕЛЕТАТА)...малките и големите.... и момичетата  Wink Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 0














Честит рожден ден!
Не се променяй!
Съвършена си!

http://www.youtube.com/watch?v=DNltU-1X8NM

http://www.youtube.com/watch?v=DGSKZ_iiPFk




# 5
  • Мнения: 231
божеееее....за секунда да се вмъкна да кажа благодаря.....този поздрав е най голямото признание....  Hug

Казах аз,че красивите неща са след като отвориш книгата и разлистиш страниците,но най-важното е като четеш,да слушаш със сърцето си не с очите....ОБИЧАЙТЕ СЕ.....това е най важното прави човека съвършен...и го показвайте  Wink сега ви пожелавам прекрасни мигове...аз се измитам,че.... нали знаете Wink Peace

# 6
  • Мнения: 0
божеееее....за секунда да се вмъкна да кажа благодаря.....този поздрав е най голямото признание....  Hug

 Grinning Hug

# 7
  • Мнения: 192
Честит Рожден Ден, Анита!!! Бъди здрава, щастлива и сбъдни мечтите си  Simple Smile   bouquet

# 8
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Честит рожден ден и от мен Ани   bouquet

# 9
  • Мнения: 95
Честит Рожден Ден, мила! Бъди здрава щастлива, успешна, обичана, глезена, гледана...

 Hug Hug Hug

Не можах да се вместя във вчерашния ден... но макар на патеричка- е от сърце!



и между другото- Аз ти казах!  Twisted Evil Mr. Green

# 10
  • Мнения: 231
ай...добро ви утро.. Wink Grinning.....благодаря... за поздравите и признанията..... smile3525

миии..то така е с телетата...казах го многократно...трябва си къртовски труд....те много разбират,ама трябва доста да им се обяснява Twisted Evil Peace

надявам се Джуличка да си схванала идеята...прилагай формулата за "сутрешното меню".... и всичко ще е ок.. Hug и не слушай никой освен себе си...прави нещата така както ги усещаш със сърцето си спрямо твоето теле....трябва наистина да си голям инат..за да стигнеш до целта на занятието.. ppp  Mr. Green

Надявам и BIC-чо да е схванал идеята.... hahaha....то ясно,че има страх,срам...и т.н...но най важното е да си признаеш(първо пред себе си...после и пред останалите)...... Peace

а за гадателката...тук... Hug.... Wink  smile3525

това телето е..... дебелокожо и рогато....кой се захване с него..тр да има здрави нерви....трябва си пастир.... и ръгане с остена....иначе...пиши го бегало....   tiptoe  hahaha...... Wink Peace

но трябва и да чуеш Пенчо(ама този  smile3527)...(тогава вземи кърпичка и се забърши) smile3538 hahaha

горе долу това ми е...философията... като рецептата за дълголетие по горе...и по долу.....к'чинк Wink Joy

"Две чувства ни спасяват в този свят -
любовта и хумора.
Ако имате едното - вие сте щастливец.
Ако имате и двете - вие сте непобедим "

хайде хубав ви ден...за сега..пък поле .... newsm78..... boo....забавление..... Peace
 Hug и благодаря,че ви познавам(виртуално)...всички сте прекрасни хора... Wink


ейййй...амън...от тез емотикони..... hahaha


Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 06:09 от Ani Ta

# 11
  • Мнения: 192
Добро утро и от мен Simple Smile Пожелавам ви успешен ден и не се преработвайте, ПЕТЪК е  Party

# 12
  • Мнения: 0
миии..то така е с телетата...казах го многократно...трябва си къртовски труд....те много разбират,ама трябва доста да им се обяснява Twisted Evil Peace

Надявам и BIC-чо да е схванал идеята.... hahaha..


Кое си сака, оно си требе!

Ъ-ъ newsm78 Кво... Ква идея?
Нищо не схващам...
Пък и вчерашния въпрос от 9 тема - дали съм схванал.... нещо си newsm78
Я се послушай сама и дай повторение Mr. Green
Но ми го пусни по пощата Wink Laughing

Ей, значи ще ме убиеш с тази ранобудност ooooh! Ти спиш ли изобщо Mr. Green

# 13
  • Мнения: 231
Но ми го пусни по пощата Wink Laughing

Скрит текст:
  Mr. Green

  newsm62

# 14
  • Мнения: 231
за останалото....

............ ooooh!.......50 стр и нищо Shocked  smile3555..... hahaha

за ставането ми рано.....споко въобще не спя.... Joy
 smile3533

Скрит текст:
кой видял...видял  newsm62

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 19:08 от Ani Ta

Общи условия

Активация на акаунт