АМ Бебелан 3

  • 30 344
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 117
Вчера купих 3ка  ( от 1г. до 3г.) от това АМ,защото сме на Хипп Комбиотик 3 или 4 ,но никъде не може да се открие ooooh! Тази вечер успешно почнах новата кутия и синът ми я прие повече от добре. Въпреки това търся отзиви за млякото,защото в магазина ( Бебе Маркет-а в Иван Вазов) ме увериха ,че е ново и има само положителни мнения,ама все пак друго да кажат ли  Mr. Green 7 лв по-евтино ми е от Хипп-а  ,а поне по съставки не видях разлика.  Благодаря предврително  Hug

# 1
  • Мнения: 487
Бебелан е българска дистрибуторска фирма която явно си прави разни продукти с нейна марка-има мокри кърпи,вода,сега чувам,че и мляко...Мисля обаче,че да се сравнява с хип-а е напълно излишно.А комбиотик 3 и 4 си има постоянно.Незнам при вас защо не се намира.

# 2
  • София
  • Мнения: 117
kg ,ясно е ,че няма база за сравнение,но съм ползвала и мокрите им кърпи и също съм доволна както и водата им.  Живея в Стрелбище и в няколко аптеки и магазина казаха,че в момента нямало внос и на двете формули Shocked ,но така или иначе вчера успях да намеря 3ка . Свърши ли ми кутията  с Бебелан-а пак си продължаваме с Хипп. Naughty

# 3
  • Мнения: 27 524
Млякото, ако не се лъжа, е швейцарско и е много качествено  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 117
 Блонди ,да такова е  ,но понеже е БГ фирмата вероятно затова е и по-евтино. Все пак като има Хипп ще взимам от него Simple Smile

# 5
  • Мнения: 12
Здравейте, BEBELAN Lacta са висококачествени и пълноценни млечни формули произведена в Швейцария, със стриктен контрол на качеството във всеки етап на производството.
Hochdorf Nutritec AG е единствения производител на територията на Швейцария който произвежда мляко за кърмачета, и пълната гама от бебешки млека и специализирани формули с история и традиции от 1908 година.
Всички продукти BEBELAN Lacta се произвеждат единствено от свежо мляко, подбрано от специално селектирани и строго контролирани Швейцарски ферми.
Швейцария е на първо място в света през последните 12 години по показатели за чистота на околната среда (http://epi.yale.edu)- този факт в съчетание със стриктния контрол е направил Швейцарската крава най-здравата крава в света която никога не е боледувала от масови епидемии като Луда крава, Шап и др.
Не на последно място BEBELAN Lacta са ПРЕМИУМ формули който съдържат дълго-верижни поли-ненаситени мастни киселини DHA и ARA за нормалното развитие на мозъка, зрението и нервната система на бебето. 5-вида Нуклеотиди CMP, UMP, AMP, IMP и GMP за укрепване на имунната система и метаболитните процеси и Пребиотични фибри GOS за подпомагане на растежа на здравословната чревна флора. Моля забележете че тези съставки се съдържат във всяка една формула 1, 2 и 3 без компромис съобразени с нуждите на детето за всяка възраст.
Насреща сме за всякаква информация и въпроси относно BEBELAN Lacta.
Успех.
 

Последна редакция: пт, 28 мар 2014, 00:43 от Vivi

# 6
  • София
  • Мнения: 117
BEBELAN Products ,благодаря за отговора ! Определено съм доволна засега.Невинаги високото качество върви с висока цена. Naughty

# 7
  • Мнения: 12
Да gloria_calcar11, Bebean Childcare Products има за цел да търси и предлага висококачествени селектирани продукти за деца от подбрани региони с традиции в Европа, обединени във марката BEBELAN® , като ги предложи на майките и бебетата на правилните цени. Към момента предлагаме

Мляко за кърмачета, преходно мляко и мляко за малки деца BEBELAN Lacta
Специализирана бебешка вода - микробиологически чиста и с подходяща ниска минерализация BEBELAN Aqua
Бебешки Пюрета без никаква сол и с най-голям брой еднокомпонентни продукти BEBELAN Ovko
мокри кърпи

Ако говорим конкретно за бебешките млечни формули BEBELAN Lacta - свежото Швейцарско мляко използвано за тяхното производство е най-скъпото мляко като суровина в света заради неговите качества. Въпреки това считаме че ценово сме позиционирани изключително правилно.

Успех.

Последна редакция: пт, 28 мар 2014, 00:43 от Vivi

# 8
  • София
  • Мнения: 117
 newsm10 BEBELAN Products ,Пробвала съм и вода ,и кърпичките и също съм доволна Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1
zdraveite moito dete e na frizopep hipoalergenno,moga li da go mesq sus bebelan 1,zashtoto nashto ne ni nahranva..

здравейте мойто дете е на frizopep хипоалергенно, мога ли да го смеся със bebelan 1, защото не ни нахранва..


–––––––––––––––––––

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 19:59 от Vivi

# 10
  • Мнения: 12
Здравейте Габриела,

продукта който използвате в момента е продукт със специално хидролизиран протеин който служи за предотвратяване на алергия от протеина в кравето мляко! Вашето дете има ли установена алергия от протеин на краве мляко?
Ако е така не бива да смесвате използвания от Вас продукт нито с BEBELAN Lacta 1 нито с какъвто и да е друг продукт на друга марка ако не е разбира се специално пригоден за това!
Съветваме Ви да се консултирате с Вашият педиатър!

Успех!



zdraveite moito dete e na frizopep hipoalergenno,moga li da go mesq sus bebelan 1,zashtoto nashto ne ni nahranva..

здравейте мойто дете е на frizopep хипоалергенно, мога ли да го смеся със bebelan 1, защото не ни нахранва..


–––––––––––––––––––

Моля, пишете на кирилица.

# 11
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте. Търся отзиви за това мляко? Някой ползвал ли го е, доволен ли е ? Тече голяма реклама в магазини be fit и ми се щеше някой да сподели мнението си.

# 12
  • София
  • Мнения: 117
antoniyafire доволна съм от 3ката определено,но като ви гледам месеците  Wink вие сте за 1ца. Нямам отзиви от нея,но предполагам ,че няма да останете разочаровани - все пак си е една и съща марка  Thinking

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 11
BEBELAN Products, здравейте Simple Smile
Току що разговарях с нашия педиатър (и близка приятелка), препоръча ни Бебелан 2 формула. Синът ми е на 5м2седм., здрав и активен, но откакто започнахме въвеждането на твърдата храна, вече не проявява интерес към млякото и го храня много трудно. До момента е на Аптамил 1, интересно ми е дали вкусово млеката се различават чувствително.
Ще се радвам на коментар, благодаря Ви!

Поздрави Simple Smile

п.п. И ако новите правила на форума позволяват да ми кажете къде в Пловдив мога открия формулата?!

# 14
  • Мнения: 12
Здравейте Lady Guga,

Благодаря Ви за доверието в BEBELAN Lacta. Продукта е произведен от Hochdorf Nutritec AG в Швейцария. Ползва се само и единствено свежо швейцарско мляко и се приема чудесно от бебета и малки деца в над 50 държави на четири континента. Сигурни сме че с BEBELAN Lacta предлагате на Вашето дете важни хранителни съставки съчетани с високо Швейцарско качество и сигурност. От опита на нашите специалисти, вкусовете на отделните марки млечни формули леко се различават, при някой марки има разлика във вкуса дори и между различните формули 1,2 и 3. Това се дължи главно на различните съставки, на различното количество на тези съставки както и на различните производствени процеси.
Относно реакцията на вашето бебче: Има случай в който децата толкова харесват новият вкус на твърдите храни, нещо ново за техните вкусови възприятия, че постоянно го търсят за сметка на млечната формула. Независимо от това обаче те все още имат голяма нужда от млечна формула и от всички качествени съставки в нея. Има вероятност за кратък период детето да откаже млечна формула но с постоянство и упоритост от Ваша страна трябва да се възстанови интересът му. Препоръчваме BEBELAN Lacta 2 да се съчетава с твърдите храни.
Желаем Ви успех и сме насреща за всеки възникнал въпрос или съвет.
Моля напишете ни на лично съобщение в кой район на Пловдив Ви интересува да закупите BEBELAN Lacta 2 ?
BEBELAN Lacta
Гарантирано Швейцарско Мляко

Общи условия

Активация на акаунт