На море в Турция - тема 29

  • 78 133
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 825
Няма ли нова тема да прави някой, че ще и ударят ключа на тая?

# 751
  • Мнения: 100
Liv1892,моля те дай малко инфо специално за града Анталия,какво може да разгледаме,също така интересуват ме паркове, аквапаркове,искам да се изкефят децата.Ще бъдем в Лара.

# 752
  • Мнения: 3 993
Специална оферта от Астрал, важи от днес до събота вкл., за определени хотели в определени дати: http://www.astralholidays.bg/summer-fever/

Green Beach Resort в Бодрум е с рейтинг 44% в трипадвайзъра  Thinking

Предполагам, че затова е попаднал в специалното промо на Астрал и затова е толкова евтин  Simple Smile.

# 753
  • Мнения: 6 031
Няма ли нова тема да прави някой, че ще и ударят ключа на тая?

Татяна не е влизала отдавна.
Аз ще пусна нова тема, но ще ми трябва малко време за да прегледам тази и да включа новите неща.


Моля, който иска нещо да бъде включено да ми сигнализира!

# 754
  • Мнения: 262
Liv1892,моля те дай малко инфо специално за града Анталия,какво може да разгледаме,също така интересуват ме паркове, аквапаркове,искам да се изкефят децата.Ще бъдем в Лара.
В самия град Анталия,който е много голям е хубаво да посетите Делфинариума,Лунапарка до делфинариума,комплекса MiniaTurk(с умалени копия на десетки забележителности в Турция)  и големия Аквапарк в района на Кониълтъ. Но на рецепция на Вашия хотел попитайте кой номер маршрутка да хванете,защото има вероятност да се загубите в града. Естествено остава и варианта с такси до там. Но щом сте в Лара ,там хотелите са от най-висока класа и всеки разполага с доста водни пързалки. С изключение на IC Green Palace.Но той е повече в Кунду. Simple SmileПП. Забравих и задължителната обиколка на стария град,който е изключително приятно място за разходка.До него има много голяма паркова площ. Един ден няма да ви стигне да се насладите на всичко... Simple Smile

# 755
  • Мнения: 6 031
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт