Култови надписи и реплики-2!!

  • 16 801
  • 191
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 187
Списък на песните на трио "Зорница" на обложката на CD:

1. Станко ле, мори хубава - Hey you, Pretty Stanka.

2. Планинец ходи - A Tractor Driver is Walking

3. Отдолу идат шарени колца - Motley Wheels Are Coming from Below

4. Дъщерцо моя, майчина - Hey you, Mother's Daughter

5. Йогряло ми ясно слънце - A Bright Sun Shone On

6. Загукала е гулабка - Female Pigeon Began Crooning

7. Пак поди, мале - Go again, Mother

8. Изкара димо жъртвари - Dimo Brought Out Harvesters

9. Да зная, мамо, да зная - If I Knew, Mum, If I Knew

10. Провикна се мома руса - А Blond Lass Cried Out

11. Дядо делба делеше - An Old Man Was Partitioning Shares

12. Мър Тодорке, мънинка - I Say, Little Todorka

13. Дойне, бяла Дойне - Hey you, Doina, You, White Doina

14. Мури Тодоро - I Say, Todora

15. Седнала ми е Марийка - Mariika Seated Herself

16. Моме ле, мури мунинка - Hey You Lass, You Little Lass

17. Гергина цъфти, не вехне - A Dahlia Blooms, And Doesn't Fade

18. Петлите пеят - Cocks Are Crowing

19. Града са гради, Станьо льо - Hey Stana, A Town Is Under Construction

20. Зелен се орех развива - A Green Walnut-Tree Is Coming Into Leaf

21. Звездо льо, вечернице - Hey you Star, You Evening Star.

# 136
  • Мнения: 1 097
Списък на песните на трио "Зорница" на обложката на CD:
.....
smile3532 Просто нямам думи...това и другаде го бях чела, но не съм обръщала чак такова внимание...
 hahaha 19. Града са гради, Станьо льо - Hey Stana, A Town Is Under Construction (кво ли си мисли чужденеца за текста на песента...  newsm78  Joy )

# 137
  • Мнения: 1 187
Списък на песните на трио "Зорница" на обложката на CD:
.....
smile3532 Просто нямам думи...това и другаде го бях чела, но не съм обръщала чак такова внимание...
 hahaha 19. Града са гради, Станьо льо - Hey Stana, A Town Is Under Construction (кво ли си мисли чужденеца за текста на песента...  newsm78  Joy )

И на мен това ми е любимо! Joy

# 138
  • Мнения: 3 569
Макар и треньор "номер едно" на миналия век Димитър Пенев нерядко изпада в комични ситуации след атрактивните си реплики. Ето и някои от най-любопитните:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Въпрос: Бончо Генчев получи червен картон. Без него как ще е играта в следващия мач?!

Отговор: Бончо ще си излежи наказанието в стаята..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Нашият отбор изпадна в тежък колбас през второто полувреме (колапс)".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Разучили сме много добре състава на Мексико".

репортер: Какво ще кажете за звездите им Луис Гарсия и Аспе?!

Отговор: "Отлично ги познавам, и тримата са от световна величина".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Та, този младият Барбуков (Бербатов)... "

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Казах на момчетата да играят бавно, но бързо. Тоест да си подават с къси пасове в центъра, но ако наш нападател се откъсне напред да го търсят с дълги пасове".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Знам ги много добре. Там са Марадоната и Каниджа. Те са европейски шампиони на Южна Америка".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Репортер: Какви са амбициите ви с новият ви отбор в Китай?! (преди поемането на Ляонин).

"Ще гоним най-малко класиране в европейските клубни турнири".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Динамо не са нищо особено. Имат само двама нападатели, близнаци. Единият е на 26 години, другият на 27. С тях трябва да се внимава"...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

# 139
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ето бисери от един друг форум:
 <NeYl0v1miA> ot de moa s izteglq Recyde Bin 4e moito noo skapano
<AgeNtA^^ >ae tva diablo wallpapers razli4no li e ot obiknovenntoto 1.10
<L1L_JoN™> nqkoi znae li kak moga da vlqza v mirkata bez net
<sadasdsa> q kajete kak se pishe sqita danlol.bg
<-[HHT]-StiNkY> lamekiller ako se ebaash s men se ebaash s cqlata mafiq gazeta

# 140
  • Мнения: 1 258
Не питайте кой ги чете тия указания по разните му там продукти, а по-скоро кой ги пише. Ето и някои от нобеловите лауреати.

На сешоар: “Не ползвайте докато спите.” (ебаси, това ми е единственото останало време да си суша косата)
На пакетче чипс: “Спечелете много награди. Покупка не е необходима. Повече информация в пакета.” (специална оферта за чораджиите)
На луксозен сапун: “Упътване: Използвайте като обикновен сапун” (дано да не ви е първия сапун)
На кутия със замразена храна. “Указания за употреба: Размразете.” (ммммммммм, хитро)
На пакетиран десерт (напечатано на дъното): “Не обръщайте” (късно, късно)
На полуготов пудинг: “Продуктът ще бъде горещ след загряването” (не думай)
На ютия: “Не гладете дрехите върху тялото” (въпреки че спестява време)
На детски сироп против кашлица: “Не карайте кола и не работете с машини след използвенито на лекарството” (мдаа, ще можем жестоко да снижим броя на строителните инциденти ако разкараме тия 5 годишни пишлемета от багерите)
На хапчета за сън: “Внимание: Може да предизвика състояние на сънливост” (НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ)
На опаковки с коледни светлини: “За употреба само в помещения и извън тях” (а къде не може?)
На кухненски робот: “Да не се ползва за другата цел” (тука вече неам думи)
На пакет с ядки: “Внимание: съдържа ядки” (ще го има и в новините)
На пакет с ядки: “Инструкция: Отворете пакета. Яжте ядки.” (Дишайте. Издишайте.)
На детски костюм Супермен: “Носенето на този костюм не ви позволява да летите.” (върнете ни парите)
На моторна резачка: “Не се опитвайте да спрете резачката с ръце или гениталии” (значи е имало опити)


 Joy
Нямам думи.Как ги подбра?

# 141
  • Мнения: 1 187
:35 Нямам думи.Как ги подбра?

Отдавна ги видях нейде из нета и ги прибавих към колекцията ми.. Wink

# 142
  • Мнения: 7 112
Пере, подръчна ме за Пената.
Любимото ми е това за Барбуков, но си имам и още един негов лаф: Към шофьора на автобуса на отбора - Не карай в лоялното платно

# 143
  • Мнения: 5 228
Мъжът ми се сети за следния превод в менюто на едно заведение в Приморско:
Шопска салата - Salat on shop's way

Моя колежка е виждала Lamb on the Saint George Day's style - Агне по гергьовски. А аз съм виждала (пак на морето, естествено) мед, преведено като copper.

# 144
  • Мнения: 260

Отдавна ги гледам ,но вчера ги снимах вече.

Става дума за тенис комплекс!Няма да споменавам кой!

Неможах само да хвана заедно табелката забранено за кучета и кучето на 10на метра от табелката спи.





# 145
  • Варна
  • Мнения: 567
Ще се спукам от смях, оправихте ми настроението

А ето и табелка в хлебарница "рокчи със серене"

# 146
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
 smile3532 rotfImbo rotfImao smile3532 smile3532

Ох,досега съм се смяла! Mr. Green

Ето и от мен-циганин на плажа в Несебър продава царевици и вика-"Моля кукуруза ,моля,закуската на Майкъл Джексън,обяда на Майк Тайсън,нощните помпи на Мадона моля." hahaha

Като студенти отиваме цялата група в близкото кафе.Един колега си поръчва на бармана-
"Едно капучино",другия не чул и вика-"Кой почина?",третият пък "Кой,бе,Ал Пачино ли,бе?" hahaha

Надпис на плажа на едно капанче-

Кефте-.....ст.
Кюбапче-....ст
Кенвирш-...ст.

# 147
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Сещам се за една случка с две завеяни мацки. Преди доста години. На морето, на плажа капанче. На витрината пише "Бира с бут.-70ст", "Бира без бут.-50ст. Двете стоят на опашката и обсъждат " Аз ще си взема бира без бут, че хич не съм гладна hahaha Joy hahaha Joy
Същите две тръгват за София(студентки) от Асеновград. Но изпуснали превозите и стигнали до Пловдив. Обаждат се у дома и на едната майка и казва" Вучо ти пътува с мотрисата за Пловдив(човекът е машинист) Ще ви чака на Тримонциум в осем часа да ви вземе." И ония отиват на Тримонциум и се чудят каква ли е тази мотриса и къде ще паркира на Тримонциум. Идва човека и те питат човека "ама ти що не си с мотрисата", абе ужас. И други случки са ми разправяли с тях но те са за муните по- скоро. Mr. Green

# 148
  • Мнения: 1 187
Сещам се за една случка с две завеяни мацки. Преди доста години. На морето, на плажа капанче. На витрината пише "Бира с бут.-70ст", "Бира без бут.-50ст. Двете стоят на опашката и обсъждат " Аз ще си взема бира без бут, че хич не съм гладна hahaha Joy hahaha Joy

Как ли са я изгледали като си е пръчала...  smile3532

# 149
  • Мнения: 963
Дълги години разнасях навсякъде инструкциите от едни презервативи (Кама Сутра, ако не ме лъже паметта)... Та след стандартните описания и картинки следва правило не-знам-кое-си: Please, don't return used condoms to the distributor through the mail.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт