НА МОРЕ В КИТЕН 2014

  • 111 091
  • 928
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 2 208
Аз пък не искам храна, когато е имало такава все съм разочарована била. Закуска, да но друго не, мерси. А за Китен не виждам смисъл за ранно записване. Там винаги има места.

# 916
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Миналана година се коментираше, че още декември е резервирано всичко в Бодуров за лятото.Храната там била добра.Аз предпочитам да ми е осигурено всичко, то е ясно, че ще има места в други хотели, но ние предпочитаме с осигорена храна.

# 917
  • Мнения: 3 284
Аз пък не искам храна, когато е имало такава все съм разочарована била. Закуска, да но друго не, мерси. А за Китен не виждам смисъл за ранно записване. Там винаги има места.
+1 и най вече за храната.При този голям избор на храна не си заслужава.Като съм виждала в Китен Бийч /уж най добрия/какво им предлагат  ooooh! И в Каменец е обсъждано лошата храна

# 918
  • Мнения: 29 915
През 2012 г. бяхме с храна - в хотел Русалка. Не беше зле, обаче определено без хранене ми допада повече. Следващите години бяхме само нощувка и съм дори по-доволна, защото разнообразявахме и не се съобзразявам в еди колко си часа да се прибирам за обяд или вечеря.  Peace

# 919
  • Мнения: 6 161
 Naughty  След  "преяждането"  това лято  в "Асарел"  /пропускахме много ранните закуски и неприятните  манджи на обяд /,  даже  не знам дали изобщо  ще ми се  ходи на море .
Ако  ходим , ще е  само  с  нощувки /не в  "Асарел"/  и  свободно хранене , в Китен  изборът е богат и не  си ангажиран със задължителни часове  за хранене .В никакъв случай  няма да е по-скъпо . Има  доста  частни  къщи  за гости  за по 20 лв./легло с много добри и прилични  условия .

# 920
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Преди няколко дена писах до хотел Сигма и ми изпратиха на имейл новите оферти за сезон 2015г.Цените са същите от сезон 2014.Но при резервация искат 50% от сумата и за в момента няма да имаме тази възможност.Може би там ще резервираме, но към февруари, стига да не сме закъсняли много.Хотел Принсес Резиденс , ако го изписвам вярно в Китен също ми хареса, въпреки малкия басейн за капацитета на хотела, но е точно на плажа.Но там цените ми се виждат завишени, дори с отстъпка за ранни резервации.Бодуров също беше като вариант, но нямат басейн, а Сигма имат, въпреки че се пада в сянка.Ако някой има други предложения за хотел на плажа или много близко като Сигма да пише.

# 921
  • Мнения: 7 779
не е ли рано за море бре  newsm78
ти какво търсиш - басейн или море ? а знаеш ли ,че за следващият сезон се предвижда по-малък поток от туристи по Черноморието от което следва ,че цените ще паднат.  Laughing
за това лято се бях настроил на цени към 14 лв на легло (частни квартири) , но те ме изненадаха - 10 лв.  ако си бях запазил мястото предварително щях да се мина. можеше и куршума да си тегля  #2gunfire   hahaha

# 922
  • Мнения: 29 915
не е ли рано за море бре  newsm78
ти какво търсиш - басейн или море ? а знаеш ли ,че за следващият сезон се предвижда по-малък поток от туристи по Черноморието от което следва ,че цените ще паднат.  Laughing
за това лято се бях настроил на цени към 14 лв на легло (частни квартири) , но те ме изненадаха - 10 лв.  ако си бях запазил мястото предварително щях да се мина. можеше и куршума да си тегля  #2gunfire   hahaha



Къде тез цени!?!?!  newsm78 Чак толкова евтино  newsm78

# 923
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Заповядайте в новата тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=815351.new#new

# 924
  • Мнения: 7 779
у Китен,  моме  Joy  говорим за сравнително активен сезон - 10 юли

# 925
  • Мнения: 1
Моля за отзиви за сем.хотел Мария в Китен  Simple Smile

# 926
  • Мнения: 3 284
Моля за отзиви за сем.хотел Мария в Китен  Simple Smile
Има нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=815351.new#new.

# 927
  • Мнения: 7
Здравейте! Интересувам се от отзиви за хотел Флора.

# 928
  • Мнения: 3 284
Здравейте! Интересувам се от отзиви за хотел Флора.
Има нова актуална тема

Общи условия

Активация на акаунт