Златни пясъци

  • 1 650
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, бих се радвала някой да е посещавал хотел Перла в Златни пясъци и да ми изкаже мнението си

# 1
  • СИ
  • Мнения: 4 406
По принцип хотелите в горна зона на Златните не са за препоръчване. То и като цяло Златните не са добро място за почивка. Бяха, но преди много години.

# 2
  • Мнения: 121
Аз тъкмо резервирах в Ривиерата, х-л Нимфа за началото на септември. Търсех all inclusive и частен плаж, офертата доста ми допадна. Бяхме планирали Южна Европа или Северна Африка за това лято, но за щастие забременях и решихме да почиваме в България. Simple Smile От малка не съм ходила по северното черноморие, така че ще ми е интересно, има доста за разглеждане там следобедите след плажа, ако не ни мързи. Grinning
Някоя от вас има ли впечатление от коплекса?

# 3
  • Мнения: 651
Аз тъкмо резервирах в Ривиерата, х-л Нимфа за началото на септември. Търсех all inclusive и частен плаж, офертата доста ми допадна. Бяхме планирали Южна Европа или Северна Африка за това лято, но за щастие забременях и решихме да почиваме в България. Simple Smile От малка не съм ходила по северното черноморие, така че ще ми е интересно, има доста за разглеждане там следобедите след плажа, ако не ни мързи. Grinning
Някоя от вас има ли впечатление от коплекса?
ние се върнахме миналата седмица, писах  отзиви - мястото е супер, комплексът -също, хотелът е частично реновиран, но става
храната - по време на нашия престой, беше под всякаква критика

# 4
  • Мнения: 121
Мерси, Crissy! Как беше положението с плажа, имаше ли бой за шезлонги?

# 5
  • Мнения: 651
не, в хотелът почти нямаше хора и съответно шезлонгите бяха празни. На плажа имаше хора, но подозирам че, бяха външни и затова шезлонгите стояха празни.
Плажът не беше особен чист пред Нимфа.
Като цяло комплексът е страхотен - обичам тишината, зеленината, липсата на навалици, първа линия, гледката към морето - супер е от тази гледна точка.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 304
Моля да препоръчате хотел с включени шезлонги, водата студена ли е на Златните-нали уж на север е по-студено..... Има ли лунапарк?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 374
Препоръчвам ви хотелите Грифид- включено им е всичко. Даже в момента имат много добри намаления. Водата на север не е по-студена, но на Златните бързо става дълбоко морето.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 304
По принцип хотелите в горна зона на Златните не са за препоръчване. То и като цяло Златните не са добро място за почивка. Бяха, но преди много години.
Защо не е за препоръчване Златните, мислим за първи път да ходим там

# 9
  • Мнения: 56
Как е плажът там? Повечето зони платени ли са?

# 10
  • Мнения: 138
Здравейте! За първи път и ние решихме да почиваме в Златни пясъци. Има ли някой мнение за апартхотел голдън лайн? Бих се радвала на отзиви.

# 11
  • Мнения: 87
Здравейте, къде може да се паркира недалеч от плажа на Златни за 1 ден, напр. събота или неделя. Става дума на практика за няколко часа. Разбира се, важна е и цената. Ще се радвам да споделите опит. Благодаря!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте, къде може да се паркира недалеч от плажа на Златни за 1 ден, напр. събота или неделя. Става дума на практика за няколко часа. Разбира се, важна е и цената. Ще се радвам да споделите опит. Благодаря!
Преди да влезете в комплекса има паркинг,може да оставите колата до 12 нощем ,за 10 лв.Ние преди дни го ползвахме.

# 13
  • Мнения: 556
Здравейте! Интересувам се относно Апартхотел Амфора палас. Виждам,  че се намира в горната част на курорта. Интересува ме за колко време и лесно ли се стига до плажа и до атракциите ( колички, батути и тем подобни)? А също има ли в Златните достатъчна свободна зона на плажа?

Общи условия

Активация на акаунт