ГРАДИНАРСТВО - моето хоби 16

  • 90 963
  • 871
  •   1
Отговори
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539

Добре дошли в новата тема!!!



Старите теми: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15


Първо да поздравя лудите комшийки с новото начинание! Много е хубаво, ако си намерите и последователи, които ако не садят, поне да пазят.

За котките не зная лек, може би ако някъде има пясък, ще ходят там? newsm78 Моите котки си търсят мека почва или пясък, сред растенията и по тревата нямам нищо. А чуждите котки ги гони свой котарак (некастриран). Големи боища стават Mr. Green

Аз пак да питам за градината на вилата.  Embarassed Купихме тор, трева, напоителна система, но се оказа че двора е на буци и трябва да се заравни преди да се засади тревата. Търся човек, който да помогне в начинанието, не е нужно да професионален градинар. Ако имате някой, който може да свърши работа, моля да ми пишете на лични.  Hug

С фреза като се мине няколко пъти и става като памук. После ви трябва валяк или здраво тъпкане, защото иначе ще стане на вълни полянката. Добре е да знаем за кой град става въпрос , за да препоръчваме Wink



Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 18:14 от Ljuboznatelna

# 1
# 2
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
благодаря за новата темичка  Heart Eyes

За проблема с котките мисля че единственият вариант е   animal037    Laughing

...
Хубав вариант, но неприложим при нас  Laughing
Розата не знам дали е бордюрна  newsm78.
Когато ми я подариха беше много кресива, после и опадаха доста листа, но сега гледам има нови и се обнадеждих, че не съм я уморила  Embarassed

Чувала съм, че не харесват миризма на хлор. Хлорна вар или белина, може би най-добре да е от онази евтината.
Ще свърши работа за плочници, бетон..., в градинката няма как да се пръсне, ще умори и растенията  Tired

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Цоп и аз в новата тема!   Laughing

# 4
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
И аз тук с последната ми придобивка.

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Това за белината не знам дали ще помогне. Преди години ми казаха да намажа в ъглите на прозорците за да не идват лястовиците но не помогна

# 6
  • София
  • Мнения: 1 365
Голямо сте ми вдъхновение Hug
Това с белината ще го пробвам. При нас навестяват един плочник под тераса  Sad

# 7
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
i az da не ви изтърва...

# 8
  • Мнения: 9 184
  bouquet
Мерси заз новата темичка.
Днес засадих малко цветенца от семенца , дано ми хванат Wink

# 9
  • Мнения: 2 558
Аз се сдобих с магнолия  Heart Eyes За сега е в саксия, тези дни ще я засеем пред къщата.  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 787
Благодаря за Темата!

# 11
  • Мнения: 6 300
Люб, благодаря за темата!

Аз вчера купихи засадих една туфа маргарити.
http://static.pourfemme.it/pfwww/fotogallery/625X0/54261/vaso-margherite.jpg
Не е голяма работа, ама нали все с нещо трябва да се запиша в новата тема. Laughing
Имала съм вече от тях преди години, цъфтят цяло лято.

Да докладвам и че една азалия вече ми цъфна, чакам и другите.

# 12
  • Мнения: 926
Привет, записвам се в темата  Grinning. Аз съм начинаещ градинар (от възможно най-начинаещите). Много искам да си купя и отгледам магнолия. Ще се радвам, ако някой има опит в отглеждането и да сподели

# 13
  • Мнения: 18 550
Добър вечер ,обичам цветя и всякакви растения ,сега ви открих и първо ще изчета темите.тогава може  и да ви досаждам...ако приемете  разбира се досадни  лели...

# 14
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Добре дошла лелче   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт