Птичките пеят,цветята цъфтят,а мамите от ИБ се удивляват как децата им растат

  • 24 736
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 843
Ой, Магнитче, ужас, бързо да се оправяте  Praynig Ако е такъв вирус с коремче обикновено бързо отшумява, бързо да сте на крака  Hug
Арвенче, кураж и сила ти пращам, ще се справиш и с това, много гушки  Hug Hug Hug
Ренди, това, дето стърчи пък да престава да стърчи  Joy Да е здрав бебокът пък и мъж да е, само си представи как ще те глезят като пораснат  Heart Eyes  Hug
Всички болнички да се оправят  Praynig И времето да се оправя, че ми писна  Twisted Evil
Мецоууууууууууууу, дупе да ти е якооо, сега ще летиш по мечита, ако ти е  Mr. Green Mr. Green  Hug
Рокси, мерси  Hug Аз сега я кърмя сутрин като става, после като я приспивам пак сутринта към 10, после е обяд и си хапва манджата, така го докарваме до 4-5, когато ако сме вкъщи пак цока преди сън, ако сме навън не се сеща, после вечерта преди сън пак цока и през нощта колкото си иска  Crazy Иначе има и закуска и вечеря. Сега я мъчат и зъбаците и е нещо страшно, та понякога си мисля, че няма да се отбием и до бала  Mr. Green
Ако забравям някой, прощавайте  Heart Eyes Хубав ден, бръмбари  Hug

# 736
  • Мнения: 706
 Малко късно следвеликденско разписване  Hug Hug Hug.Вчера успях да изчета всичко , сега да видим какво съм запомнила  Blush.
 Бени - радвам се , че се включи , Ема е пораснала много и вече е прелестно малко момиченце  Heart Eyes. А за изпита , малко кофти , че така си се разминала с необходимите точки , но вярвай че е за добро и скоро ще успеете  Hug.
 Бюти - аз занм твърде малко за аутизма , за да коментирам , но знам , че си човек на място и дори да има проблеми в развитието на Анди , то ще намериш верния подход , ще си до него във всеки момент и ще го обичаш още повече отпреди  Heart Eyes.
 Стели - ама много болести накуп , скоро да се оправяте , надявам се има кой да ти помага  Hug Heart Eyes.
 Деси - ами ние горе- долу май сме на същата схема , пиша как е при нас в добрите дни .
 5:30- 6:00- сутрешно кърмене ( обикновено заспива за поне още час ) ; 8-9 часа - попара ; 11 ч. - кърмя ; 13:30- 14 - обяд ; 16 -17 ч.- кърмя ; ок.19 часа ни почва вечерята ; към 21:30 отиваме да се приспиваме с кърмене ( напоследък заспиваме и двете  Mr. Green) . През нощта се буди различно - поне по един-два пъти .
 По празниците съвсем развалихме режима , та сега ще го градя наново  Crazy.
 Меци - браво на правото мече  Heart Eyes. И аз си мисля , че е добро решение занималнята, още повече, казваш Ема е контактна личност  Heart Eyes. И да те питам беше споменала ,че яде филийки със самардала - сол или чиста подправка слагаш  newsm78.
 Прахи - ама Ивето много бързо напредва и с упражненията и със зъбите  Heart Eyes Party.
 Магнитче - дано Жорко се оправи скоро , на вирус прилича  Hug.
 Дани - по- добре да спи бандита , иначе ще е кисел. Ние снощи бяхме на гости , легнахме си в 23 ч. и Дафчето тази сутрин се събуди дори по-рано от обичайното  Crossing Arms.
 Дафчето беше на ДК в сряда - почти девет кг. , 71,5 см .Отложихме ваксината , че имаше еднократно разстройство . Ако я сложим в понеделник , дали има проблем в сряда следобед да пътуваме  newsm78, досега не е правила реакции , ама знам ли.
 Иначе и тя не обръща внимание много като и говорим, името си знае , думата ръчички също , много ги кълчи и маха с тях . Бърбори неразбрано , но като плаче казва мама ( добре дошло за мъжа ми ) . В Плевен само мен искаше , за приспиване , за ядене   Crazy.
 Варненската група вярно позачезна   , Вава да не е почнала работа  newsm78.
 

# 737
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Новата тема
После ще пиша още. Сега ще лягаме да спим  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт