месечен цикъл никакъв го няма

  • 1 883
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
здр. искам съвет от вас кажете ми как да постъпя. имам проблем с МЦ никакъв го няма. без хапчета не ми идва а като ги пия повече от два месеца почва да ми прилошава от тях. пила съм логест три месеца иджасхе после спря да ми идва МЦ после пих оргаметрил по схема ок беше тук после така се случи че само от едно хапче оргаметрил и ми дойде без да исках пропуснах два дена и реших да не ги продължавам то взе че ми дойде така и с джаз нооо не пия ли хапчета не ми идва а ми става лошо от многото прием на хапчета. момичета кажете ми как да постъпя.

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
найдобредаотидешнадобърспециалист.момичетататукедвалищетипомогнат.

# 2
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
^kiki_riki^, такъв порой от думи си изляла, че не успях да уловя цялата ти мисъл. Но моят съвет е да отидеш на лекар, гинеколог. Не е шега работа, не чакай съвет от форум.

# 3
  • София
  • Мнения: 208
Отиди на лекар.

# 4
  • Мнения: 2 358
Посъветвай се с АГ и Ендокринолог. Пиенето на противозачатъчни не решава проблема, само го маскира. Трябва да се намери причината и да се лекува тя.

# 5
  • Мнения: 726
Трябва да ти се пуснат полови хормони,най вече пролактин и хормоните на щитовидната жлеза.

# 6
  • София !
  • Мнения: 1 240
Отиди на лекар , тук няма как да ти помогнем !!

# 7
  • Мнения: 556
момичета благодаря за отговорите но не съм ходила на един и два доктора и какволи не са му изследвали и никои от тях не ми каза че проблема е от там или там всеки ми казваше пии тези лекарства да видим какво схте стане и след 1 2 3 месеца ела пак разхойдала съм се до 10 пъти на година до софия варна пловдив аз съм от бургас и там съм ходила не и никои не ми казва нищо и хпормоните са ми наред и не виждат никакъв проблем с яйчниците и штитовидната жлеза ми е наред ами сега пилъсам и билки и дори тибетска гъба мисля че беше с кисело мляко дето се кисне една бяла и т.н. решение на проблема няма значи

# 8
  • Мнения: 726
има специализирани клиники в софия.

# 9
  • Мнения: 556
има специализирани клиники в софия.

коя е тя

# 10
  • Мнения: 726
Щерев, Надежда и др.Потърси в нета.

# 11
  • Мнения: 556
и там съм била пак няма резултата маи цял живот ще съм на хапчета дано поне след като родя да има поне малка промяна

Общи условия

Активация на акаунт