Коя фирма за кола под наем бихте препоръчали в България?

  • 921
  • 4
  •   1
Отговори
  • Барселона
  • Мнения: 23
Здравейте!
Надявам се да не се повтаря темата, но не намерих подобна във форума... newsm78
С годеника ми живеем в Барселона и нипредстои ходене до България през юни за около 2 седмици с много обикаляне от София, през Плевен, Варна, Елхово, Троян, въобще доста запълнена програма. Затова решихме да прибегнем до кола под наем, вместо да ползваме родния междуградски транспорт.
Моля да ни препоръчате добра и надеждна фирма за кола под наем. Ще се радвам на всякакви препоръки.  car003 newsm01
Благодаря!  Peace

# 1
  • Мнения: 95
Здравейте!
Надявам се да не се повтаря темата, но не намерих подобна във форума... newsm78
С годеника ми живеем в Барселона и нипредстои ходене до България през юни за около 2 седмици с много обикаляне от София, през Плевен, Варна, Елхово, Троян, въобще доста запълнена програма. Затова решихме да прибегнем до кола под наем, вместо да ползваме родния междуградски транспорт.
Моля да ни препоръчате добра и надеждна фирма за кола под наем. Ще се радвам на всякакви препоръки.  car003 newsm01
Благодаря!  Peace

# 2
  • Мнения: 95
AVIS е надеждна фирма. Аз я ползвам навсякъде в Европа. Не знам какви са цените в БГ обаче.

# 3
  • Мнения: 3 314
Която и фирма да вземеш от известните на летището в София, все едно. Разликите са минимални, ни всичко ти е сигурно, има и по-евтини частници, но аз не рискувам с тях..Във всеки един момент, някоя фирма има намаление, та най-добре си ги провери цените и си резервирай, дали ще е avis, sixt, europcar, budget или друга се едно, както казах.

# 4
  • Барселона
  • Мнения: 23
Благодаря! Ще ги прегледам.

Общи условия

Активация на акаунт