Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-55 тема

  • 49 688
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240


В ролите:

         







Деца- актьори:


Това е историята на четири деца,
които нямат друго в живота си на което да държат, освен един на друг.
Четирима приятели. Четиримата повече от братя.
Те мислеха, че с годините ще пораснат, но някои деца порастват за един ден. Обикновени, невинни, направили една грешка...и се сбогували с детството си. От този ден нататък си дали дума. Да мълчат! И се разпръснали в четирите страни на града. Но един от тях не удържа на думата си.  
Години по-късно една несправедливост ги събира отново, за да довършат започнатото...
Сега всеки един от тях е съвсем различен човек. Единият е черноок скитник, друг успял човек на закона, друг въобще не е пораснал, едно голямо сърцато дете, и другия.. първия нарушил дадената дума.
Вихър се завихри от четирите краища на града и като четири вятъра излязоха на общ път. Зад тях е една любов, която не може да бъде споделена, пред тях е възможността да поискат сметка, и единственото оръжие, с което излизат от всяка война победители е приятелството.
Те с години мълчаха... Сега е време за говорене...


Екип:
Режисьори: Çağatay Tosun,  Umur Turugay, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut    Музика:Aytekin Ataş   Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production
Първи сезон - 16 епизода /от 1 март до 21 юни 2012 година/

2 сезон:
Режисьори: Hatice Memiş, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut, Anil Eke, Ertan Kurtulan
Музика:Aytekin Ataş   Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production
Втори сезон - /от 6 септември до 2 декември 2012 година/

Оригиналните епизоди може да гледаме:

  тук  
 



Епизодите, преведени на български може да гледаме:

тук   и тук


Официалният сайт на сериала:


Официалните страници на сериала във Facebook и Twitter:
           

Българската страница на Мурат Йълдъръм във Facebook:


 


 


 

Темите:

  
 

 

 
Мурат във Ватикана

 

Suskunlar с наградата на социалните медии

 



Казахме сбогом на Suskunlar , но не и на Сускунларите!
Ще ги следим "изкъсо"!

В очакване на новия проект на Мурат


На всички пишещи и четящи - приятни мигове в темата!

 

                          
 

# 1
  • Мнения: 12 818




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МУРАТ!!!


Да се радва на здраве и дълъг живот, ние пък да се радваме на ролите които прави!

# 2
  • Мнения: 8 414
Ринка Hug Hug Hug новата ни тема е много красива ,мерси  smile3525 smile3525 smile3525.Старата я завършихме празнично и новата я почваме с празник  smile3521.Дано я напълним само с хубави новини и приятни емоции
 smile3521



https://cdn.bg-mamma.com/mrfQ1/9cad95af.gif

# 3
# 4
  • Мнения: 10 240
Да си имаме в новата тема и поста на Лили!   Peace

Привет, мили момичета! Hug Hug Hug Hug
Честит Рожден Ден на Мурат! newsm59 newsm59 newsm59 newsm59  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2

Да е жив и здрав, да е доволен от живота, да му се радва на макс! И най- вече да ни радва нас с още много и много прекрасни роли!

Честит празник и на всички празнуващи днес..Нека със здраве да си носят имената!

В туитъра Мурат е писал: Гледай само съобщенията за рожденния ми ден! Боже, боже! Абооооовв, много красиво! Да преведа това и на английски!

Нашето момче май доста е задобрил английския си..Ами готви се той за Холивуд..Ха, дано да го видим с холивудските звезди..
В онази статия коя турска звезда с коя холивудска звезда иска да се снима Мурат беше отговорил(не можах сега да намеря статията да преведа дословно думите на Мурат.Предавам ви това,което съм запомнила):Разбира се, на първо място искам да спомена Хавиер Бардем, ако той не иска да играе с мен,тогава бих искал да играя с Шон Пен..Ако с него не се получат нещата бих искал да играя с Джони Деп(май споменаваше още един от холивудските актьори).Ако и с него не се получи, то тогава ще играя сам..



Бурак Арлъер е писал в туитъра си следното:Монтажът на филма ми скъси живота.Но се получи много добре..Съвсем малко остана..Къръмлъ



Керем Дерен пък пише:Работим върху проекта за сериал за следващия сезон..Когато вече се знае нещо окончателно, аз ще го споделя с вас тук.

В разните статийки за проекта на дерен с Мурат, всеки споменава онези туити, от които тръгна идеята, че Мурат и Дерен ще работят по общ проект..Феновете искат Джансу Дере до Мурат, но засега още нищо не е ясно!

А за статийката с Бурчин.Е, тази жена ми харесва все повече и все повече..В тази статия тя споменава, че е била на почивка с приятелки..Групичката им била от 11 момичета..С някои се познавала от 20 години, с някои от тях се запознала например миналата година по време на снимките на една реклама..Били много близки...Събирали се да празнуват рожденни дни, бременности и други събития..
За Мурат казва, че му оставали още пет-шест седмици снимки..Нали снимките за Къръмлъ бяха приключили newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Много интересни неща  е казала още Бурчин за себе си ..Зано да ми остане време и да ви преведа изцяло статийката..Ще си заслужава Peace Peace Peace

А за делото с наркотиците..Сега на 15 април Чаатай Улусой и Гизем Караджа пак ще се явят на делото..Тогава аз следя едно предаване, в което говорят за хода на делото, предполагам, че тогава ще споменат делото, което ще е на 23 май с другите актьори в това число и Мурат.

Момичета, прегръщам ви още веднъж силно Hug Hug Hug Hug Hug

Желая ви всичко най-хубаво!

# 5
  • Мнения: 12 818
Ринка, благодаря за новата тема!

 Нека пишем с удоволствие за всичко свързано с Мурат!



Честит празник на всички именници!
Лили ти си нашето скъпоценно цвете !

Мурат е прочел  много поздрави за рождения си ден, много фенове има момчето които го обичат!

И за какви снимки сега говори Бурчин?!
Браво на нея ,разпуска в женска компания.
Няма по-добро средство за релакс.

# 6
  • Мнения: 8 414
Лили Hug мерси за преводите   bouquet
Ринка мерси че пренесе поста на Лили и в новата тема  Hug smile3521



https://cdn.bg-mamma.com/mrfQ1/e825e02a.jpg

# 7
# 8
  • Мнения: 12 818
Ринка, направила си много хубав поздрав към Мурат, както и колажи,ПОЗДРАВЛЕНИЯ за труда който полагаш ,а и времето което отделяш!

Ени, кармазъ колажите са страхотни.
Излъчват  много жар и огън, пасват великолено на Мурат.


Скрит текст:
Аз бях по планини и паланки Joy Joy Joy Joy радвах се на слънце, вятър и цветя.
Имаме прекрасна природа, а сега е зелено, тук там бяло.Земята се събужда  за нов живот.Много поетично го написах, но наистина сред природата ни осъзнавам колко сме зависими от нея

# 9
  • Мнения: 8 414
Ели smile3521
Скрит текст:
През този сезон е много хубаво на вън.Изобщо природата винаги е красива ,но сега на вън дърветата се раззеленяват ,някои са цъфнали и мирише прекрасно.Много е хубаво човек да излезе на вън  да подиша чист въздух и да се наслади на зеленичкото  smile3521



https://cdn.bg-mamma.com/mrfQ1/8346bf9f.jpg

Последна редакция: нд, 13 апр 2014, 21:28 от Eny87

# 10
  • Мнения: 1 109
Прекрасна празнична тема, само хубави неща да чуем за Мурат през тази година.

# 11
  • Мнения: 12 818


Мурат е на  яхта, по мебелите си личи ,че е за парти или други развлечения.
То и е нормално , предназначението на яхтата е за отдих, няма да работят , например да ловят риба я Joy Joy Joy за продан Joy Joy Joy

# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 12 818


Murat with Humor !!!!!!!!!  ... Grandma's wishes !!!!!
Grandma : Murat canım… happy birthday!!! Do you think… I forgot you? That’s impossible!!! I wish you… health, happiness, success, love… and all your dreams come true!!! You are born with a star… as we say in my homeland… keep your star bright forever!!! Doğum günün kutlu olsun canım!!!!

Общи условия

Активация на акаунт